reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Cześć asinka_z :happy:
u mnie nic ciekawego w Srode mam wizyte w szpitalu na ekg serca i spotkanie z anestezjologiem co jeszcze nie wiem no i w piątek cesarka :tak: a tak poza tym to jakos nie mam ochoty na nic chyba przez tą pogode szaro i buro no i chcialabym juz mieć wszystko za soba i już tulić maleństwo:tak:

Buziaczki
 
medio- nie mam pojęcia jakie będe miała znieczulenie wszystko będzie zalezalo od tego czy zdecydują sie wkuwać w mój zdeformowany kręgosłup osobiście bym wolala znieczulenie zewnątrzoponowe wszystko się okarze w środe
 
Medio: ja nigdy nie miałam problemów z cukrem dostałam wezwanie na badanie więc się zgłoszę:) Tylko czasami wydaje mi się że coś jest nie tak bo wcinam czekoladę i jeszcze z chęcią bym ją popiła coca colą :szok:
Ale jeszcze panuję nad sobą mimo, że ochotę na colę mam straszną i jeszcze śledzie opiekane ale nigdzie ich znaleźć nie mogę:)
 
Asinka wiem coś o tym mnie tez strasznie ciągneło do coli, a tu trzeba było sie opanowac choć pare razy na małe łyczki się skusiłam:-)
 
Witam wszystkich ja cos dzis poczulam w brzuszku jestem w 15 tygodniu moze to juz ruchy mojegp skarbeczka...
tajchi- slonko ja przytylam w pierwszej ciazy 20 kilo jestem drobna osoba bo gdy zaszlam waga moja wynosila 48kilo wiec to byl szok dla mnie ale wszystko spadlo dosc szybko wiec mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie...
 
Paula7 no ja taka chudzina jak Ty to nie jestem wazyłam 65kg a mam 173cm wzrostu taka normalna a teraz 88kg i szok:szok::szok:. Ja ruchy czułam dopiero w 24tyg.

Medio widze ,że mnie zachęcasz do zzo, pewnie,ze słyszałam tez rewelacujne opinie i dlatego się zastanawiam, zobacze jak będzie

a coca-cole tez sobie czasem popilam, ale za to wczesniej przed ciążą raczej nie przepadałam

asinka łapią mnie pojedyncze co godzinne skurcze, moze dzis w nocy......;-)
 
Ostatnia edycja:
Tajchi trzymam kciuki oby to dzisaj już było Wiem że takie czekanie bywa męczące ale już nie długo będziesz mieć maleństwo:tak:
 
reklama
Do góry