reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
No zobacze co to bedzie bo pilozna tez niby powiedziala ze bedziemy sie czesciej widywac na pierwszej wizycie bylam w 11 tygodniu teraz mam koniec 14 a termin nastepnej wuzyty na 7 lipca u polozbej no a na 11czerwca usg znowu . A ty mialas mozw taka konsultacje u lekarza ? Co tam bylo na niej?
 
Tak miałam...jak zawsze sprawdzaja mocz I ciśnienie,tak jak zawsze przy wizycie u położonej,lekarz pyta jak sie czujesz,ale chyba zadaje pytania w zaleznosci od indywidualnych potrzeb. Sprawdza bicie serca,mierzy brzuch. Omawia z Toba ryzyko...Nic wielkiego. Ja takie konsultacje miałam co 6 tyg.
Z polozna najpierw co 6 potem co 3 a teraz mam co dwa tyg.
 
Aha no to dobrze uspokoilas mnie narazie to co wiem to ze bede miec cesarke i to juz pewne a po za tym jeszcze noe mam tej ksiazki ciazowej tylko kartki z usg . A gdzie mieszkasz w Uk i w ktorym tygodniu jestes michadia ? Ja jestem z Bradford
 
Książkę powinna ci założyć na pierwszej wizycie położna. Dostaniesz też formularz który wypelniasz I wysylasz I przysla ci kartę dzieki której wszystkie leki na recepte masz za darmo I uslugi dentystyczne podczas ciazy i potem przez rok po urodzeniu. A badanie krwi już ci robili? Jestem w 30 tyg. I mieszkam w hrabstwie Essex w Brantree to okolice Chelmsford Clacton on Sea :-)
 
Tak krew pobrala ale ksiazki nie dala moze teraz w lipcu zrobi ta ksiazke .oj to ja zazdroszcze ci tez juz bym chciala byc w 30 tygodniu ;)
 
W sumie miałam dwa badania krwi. Powiem Ci ze strasznie to leci nim sie obejrzysz bedziesz w trakcie porodu ..ale nie moge sie doczekac kiedy zobacze moje maleństwo :-)
 
reklama
hey jestem mamusia w dodatku teraz ciezarowa jestem w 32tyg ciazy i mam corcie 6letnia mieszkam w polnocnym londynie sa tu jakies mamuski? czy tu zawsze taka cisza? pozdraiwam:-)
 
Do góry