reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Ja child tax credit tez dostalam szybko, za to za child benefit czkam juz ponad 3 miesiace i zero wiadomosci:no:. Musze chyba w koncu zadzwonic co jest grane. Bo jak skladalam za pierwszym razem jak przyjechalismy to dostalam w ciagu 3 tyg.
 
reklama
Agatakat wiem,że do szkieł możesz mieć dofinansowanie jak masz working tax credit-wtedy tez czasem dają taką kartę,że się ma leki za darmo. Jeśli masz dużo za szkła zapłacić to idź do okulisty i poproś o ten formularz,może Ci dadzą rabat. Spróbowac nie zaszkodzi. Ja popłynełam ok 130 za okulary bo chcialam szkła z antyrefleksem do wieczornej jazdy samochodem wiec tania impreza to nie była tym bardziej,że i tak na codzień nosze soczewki.
Fajnie,że dostaliście już kasę na konto,mam nadzieje,że i do mnie niedługo dotrą.
 
agatakat, slodziutka coreczka :) ile czasu czekaliscie na odpowiedz z child benefit? Bo my wyslalismy przed swietami i ciagle nic..

irka, dopiero dzis przeczytalam.. dziekuje slicznie ale juz za kilka dni bede w Polsce i pojdziemy do pediatry zobaczymy co poradzi, do tej pory bede uzywala oliwy z oliwek.. bo ta masc antalan jest taka gesta.. ze nie daje rady jej smarowac na wloskach.

A to Julek "gangsta":
 

Załączniki

  • P1000331.jpg
    P1000331.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 42
no wlasnie bardzo krotko czekalismy na te wszystkie zasilki. wczesniej musielismy przyzwyczaic sie do nowej sytuacji i po prostu nie mielismy czasu zlozyc i zlozylismy jak miala okolo 2 miesiecy.. i juz w piatek przyszlo nam wyrownanie kaski i listy.
elzu jaka ma grozna minke ;)
 
no wlasnie tylko ze ja za szkla dosyc sporo zaplace (astygmatyzm) wiec liczylam na jakies doplacenie :( oprawki to wiem ze i tak bede musiala okolo stowki zaplacic zeby jakis fajne byly.
to moze jest jakies dofinansowanie jak ktos pobiera child tax credit (podstawowy)?
joasia my w piatek dostalismy mila niespodzianke z child benefit i child tax credit na konto :) wiec pewnie niedlugo i Wy dostaniecie

Agatakat wiem,że do szkieł możesz mieć dofinansowanie jak masz working tax credit-wtedy tez czasem dają taką kartę,że się ma leki za darmo. Jeśli masz dużo za szkła zapłacić to idź do okulisty i poproś o ten formularz,może Ci dadzą rabat. Spróbowac nie zaszkodzi. Ja popłynełam ok 130 za okulary bo chcialam szkła z antyrefleksem do wieczornej jazdy samochodem wiec tania impreza to nie była tym bardziej,że i tak na codzień nosze soczewki.
Fajnie,że dostaliście już kasę na konto,mam nadzieje,że i do mnie niedługo dotrą.

Laski mój A. robił okulary w vision express- mają duży wbór oprawek i dostał drugą parę gratis. Do tego wział ubezpieczenie na rok. Jest ono od wszystkiego. Obojętnie, czy sam je niechcący przygnieciesz, spadną, złamią się, pogryzie je pies, czy połamie dziecko.
 
wlasnie w bootsie teraz podobno jest okolo £69 za dwie pary i jeszcze na necie wyczytalam ze jest 70% off z testu wiec by wychodzilo ze za badanie wzroku tylko £5.
 
joasia to super! zawsze fajnie zobaczyc taki zastrzyk gotowki ;) ja bym pewnie nie sprawdzila konta, ale mi co piatek przychodzi sms z tranzakcjami z calego tygodnia.
 
reklama
No:) super niespodzianka! Mi ten sms przychodzi zawsze w czwartek i było bez zmian,więc gdyby nie Twój post to pewnie bym się w czwartek dopiero dowiedziała,bo też na konto nie zaglądam,zwłaszcza,że teraz przy macierzyńskiem to żyjemy tylko z tego co TŻ zarobi a z mojego konta rachunki spływają wiec nie używam na codzień swojego. A wczoraj wieczorem siedziałam przy forum,przypomniał mi się Twój post i coś mnie tknęło i sprawdziłam :) I z tej okazji od razu już w nocy zamówiłam sobie chustę do noszenia Małej na ebayu :)
 
Do góry