reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

wklejam Wam mojego Smieszka :)
CIMG1057.jpgCIMG1030.jpgCIMG1112.jpg
 
reklama
edit. juz sprawdzilam, masc mam i doczytalam ze mozna i na buzi i na glowce.. super :) dzis po kapieli posmaruje! bo na masci napisane zeby 2-3 razy dziennie, to jutro znowu rano i kolo polodunia a na wieczor zmyje. Dzieki za rady :)
A może chcesz olejuszke? Ja otworzyłam i użyłam tylko 2 razy i teraz używam tylko szamponu cardle cap raz na kilka myć i nie mamy problemu.

Co do wagi małej oni twierdzą że jest ok. W sumie nie jest wychudzona bo fałdki ma ładne, ale jako nadgorliwa mam jak zwykle się martwię.
 
Hej dziewczyny my szczepienie mielismy we wtorek i mala naprawde super zniosla, nozki spuchly ale tylko pierwszy dzien przed snem dalam calpol i juz wiecej nie daje :) oczywiscie poplakala na szczepieniu ale w domu juz bylo oki :) nastepne szczepienie za 4 tyg.
Wczoraj mala wazylam i przytyla 2kg.!!! Wychodzi mi 1 kg. na miesiac urodzila sie z 2650 a wazy 4640 za 2 tyg. musze isc znowu bo babka stwierdzila ze to duzy skok wagi a mi sie wydaje ze jest ok moj syn tez tyl 1kg na mies. tym bardziej ze na sztucznym mleczku. U nas nadal nie pojawia sie ciemienucha i mam nadzieje ze sie obejdzie :) Pozdrawiam
 
Witam i ja :)
U nas na ciemieniuchę pomógł ten szampon co polecałyście- cradle cap.
My wizytę u lekarza mamy dopiero 10 lutego i nie wiem czy wtedy ją bada od razu szczepić czy nie. W poniedziałek ma być u nas health visitor to się dopytam co i jak. Wtedy tez dowiem się ile mała wazy-ostatnie ważenie ponad 2 tyg temu miała 4230,ciekawa jestem ile przybrała.
 
mamcia Nasza tez przybrala w 2 miesiace 2kg :)
my dzisija bylismy na szczepieniu i kontroli, moje wyniki krwii ok, Malej bioderka tez ok, i bylo szczepienie :( tak plakala ze az pierwszy raz jej lezki poplynely.

T. ja trzymal i mowil ze w pewnym momencie tak sie na niego spojrzala spojrzeniem typu 'dlaczego pozwalasz mi to robic????' ;)

uspokoila sie dopiero u mnie na rekach.

w domku ok, nic narazie nie spuchlo, troche Marudka ale to jak zawsze, teraz juz grzecznie spi :)
 
Pandorka tez mi sie wydaje ze 1kg. na mies. jest ok, ale babka ktora mala wazyla stwierdzila ze to duzo :/ dziwna jakas ona byla.
agatakat jak po szczepieniu?
 
my po szczepieniu super :) nie bylo spuchniecie i juz w domu wsyzstko bylo w porzadku. ale tak sie zaniosla placzem u lekarza az po raz pierwsyz lezki polecialy :( T. ja trzymal i mowil ze patrzyl na niego wzrokiem typu 'dlaczego pozwalasz mi to robic'?? ;) pozatym bioderka ok, ogolnie okaz zdrowia.

moje wyniki krwii tez bardzo dobre, dostalam tab anty :)

aga.m gp nam mowila ze powinny byc 4 tyg miedzy szczepieniami, my mamy kolejne szczepienie umowione za 4 tyg.


z innej paczki czy ktos wie czy na ta karte maternity mozna zrobic sobie za darmo badanie wzroku i szkla do okluarow wyrobic? sadze ze nie, no ale moze komus takie cos sie udalo?
 
Agatakat ja będąc w ciązy już miałam już te kartę i byłam u okulisty. Badanie wzroku tak czy siak jest za darmo,natomiast za oprawki plus szkła musiałam płacić niestety. Pokazałam im tę kartę,ale ona nie upoważnia do okularów za free. Można wziaść od nich taką formę,wypełnić i napisać o dofinansowanie jak się ma niskie dochody,ale ja się w to nie bawiłam wiec nie mam doświadczenia w tym temacie.
 
reklama
no wlasnie tylko ze ja za szkla dosyc sporo zaplace (astygmatyzm) wiec liczylam na jakies doplacenie :( oprawki to wiem ze i tak bede musiala okolo stowki zaplacic zeby jakis fajne byly.
to moze jest jakies dofinansowanie jak ktos pobiera child tax credit (podstawowy)?
joasia my w piatek dostalismy mila niespodzianke z child benefit i child tax credit na konto :) wiec pewnie niedlugo i Wy dostaniecie
 
Do góry