reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

W Manchester pogoda do duszy :-( było pięknie i wiosennie w czwartek i piątek, więc ściągnęłam kurtkę i maszerowałam tylko w bluzie, a wczoraj już poczułam skutki :-( okropnie się przeziębiłam. Od wczoraj u nas leje cały czas i straszne wietrzysko, więc dziś siedzimy w domu, lezymy przed TV z zabaweczkami ;-)
 
reklama
pandorka dzieki za rade, mam ten calpol bo myslalam zeby go podac ew po jakby byla goraczka, zastanawialam sie wlasnie czy jest tu jakis srodek/masc przed szczepieniem

dla KACPERKA wszystkiego dobrego :)

mamcia to Ci ladnie corcia pospala :) my tez bylismy na spacerku, ale Mala miala problem z zasnieciem w domu sama, byla spiaca, oczka malutkie.. dopiero zasnela (po chwili doslownie) jak sie T. z nia polozyl.
 
Ostatnia edycja:
Julek kilka godzin po szczepieniu mial krotkie ataki przerazliwego placzu.. okazalo sie ze troszke mu jedna nozka spuchla, musialo go bolec. Na szczescie udalo sie go jakos ululac, a jak sie najadl i zasnal.. to pozniej jak sie obudzil to juz bylo dobrze.
 
Dziewczyny, dostalam dzis takiego maila (wkleje pod spodem), ten voucher jest pewnie na to zeby platne oglosznie sobie za darmo wystawic albo cos takiego (do wykorzystania na stronie), a ja i tak za dwa tygodnie wracam do Polski to juz nie wykorzystam, wiec moge komus oddac. Wysle dane vouchera do pierwszej osoby, ktora mi napisze na PW :)

Moze to nie jest jakies wyroznienie, a wysylaja do wielu ludzi ale nie wiem.. wiec moze ktorejs z was sie przyda :)

wykropkowalam nazwe serwisu, zeby nie bylo ze reklama ;) podam na PW

mail:

"Proszę przyjmij od nas £ 50 w podziękowaniu za korzystanie z serwisu ogłoszeniowego ........................
W ostatnich miesiącach dokonaliśmy kilku zmian w serwisie ogłoszeniowym, stąd też możemy pochwalić się aktywnością 4 000 osób, które przeglądają serwis ................. codziennie.

Nie zwlekaj, wykorzystaj Twój voucher już dziś, masz czas do poniedziałku na wyróżnienie ogłoszenia w serwisie ogłoszeniowym, zakup ogłoszenia drobnego lub komercyjnego do tygodnika Polish Express lub magazynu Panorama.

Voucher to: ..................................

Jak wykorzystać voucher?

Zaloguj się na stronie ............... i w zakładce aktywuj voucher wpisz dane z vouchera.

Jeśli nie masz konta zarejestruj się w serwisie ogłoszeniowym ..........................
Voucher jest ważny do poniedziałku 24 stycznia 2010"
 
witam mamuski:)
agatakat, mamcia- to beda wasze pierwsze szczepienia?? bo my wczoraj juz mielismy pierwsze- Maly bedzie mial 7 tygodni jutro:) a za 2 tygodnie ma juz nastepne szczepienie- to bylo nawet ok, nie plakal bardzo, w ogole mielismy ta wizyte kontrolna na 6 tygodni i jak narazie wszystko ok.
Arturek tez ma ciemieniuche i wlasnie kupilismy ten szampon cardle cap:) ja po kapieli smaruje mu glowke oliwka i za jakies 20 minut pozniej czesze wloski i wszystko schodzi z reszta na przodzie juz mu zeszla tylko czubek sie trzyma;/
maly juz wazy 5,5kg :)
czym smarujecie cialka i buzki Waszych Pociech?? mi kazali zwykla oliwka-tak i robie- raz uzylam oliwki johnson's i go wysypalo;/
pozdrawiam
 
My nadal mamy problem z glowka, nie jest to ciemieniucha cyzli takie strupki ze skory, tylko po prostu ma bardzo sucha skore na glowce (na buzi tez), uzywamy tego szamponu.. probowalam smarowac oilatum cream ale po nim jest czerwony.. wiec ostatnio oliwka smaruje ale nie pomaga :(
 
kochanie... zamień oliwkę na oliwę z olivek najlepiej taką extra virgin ,;-) U nas ciemieniucha powróciła wczoraj i posmarowałam raz, wyczesałam ile się dało, a przy 11 miesięczniaku to nie łatwe i potem dwa razy umyliśmy tym craddle cap shampoo i dziś sprawdzałam i sladu nie ma ;-) Niestety ciemieniucha ma to do siebie, że pojawia się nagle z nikąd :-(
 
Witam. U nas dzis strasznie zimno rano -4 teraz -2. A wczoraj pogoda wiosenna byla, 10 stopni i słoneczko.
Jesli chodzi o szczepienia to moja ma juz 2 za soba. Po pierwszym byla bardzo niespokojna i poplakiwala caly dzien dopiero wieczorem dalam je Calpol i bylo dobrze. Przy drugim szczepieniu to juz byl meksyk, mala nie plakala podczas szczepienia ale wreczy wyla az sie zanosila, nawet cycek nie byl jej w stanie uspokoic. Nogi obie jej opuchly:no: no i bez Calpolu znowu sie nie obylo, bo nie szlo jej dotknac.
Juz sie boje kolejnego czepienia bedzie 02.02 bo juz mi zapowiedzieli ze to sa 3 klucia:crazy:.
Moja myszka juz strasznie "dorosła" sie zrobila, na recach tylko w pozycji siedzacej a co, pokochala mate i lezaczek uwielbia gadac do zwierzatek, mamy no lampy:-). Ostatnio sama zasypia mi popoludniami z czego bardzo sie ciesze. Nocki nadal cale przesypia wiec jest bosko. Martwie sie tylko jej waga. Jest na samym cycu i przez 6tyg przytyla tylko 900g i wazy 6kg (3620 waga urodzeniowa, 3300 najnizsza).
 
aga.m tak jutro mamy pierwsze szczepienie. jak to po 2 tygodniach? podobno druga dawke daje sie po 4 tygodniach. jutro spytam sie gp.
ja smaruje talkiem w kremie, albo oliwka, ale nie oliwkujemy codziennie
elzu wiesz ja mam polska masc alantan, jest swietna, postanowilam nia smarowac, bo jak skonczyl sie szampon to troche ciemienuchy wrocilo. ta masc bardz dlugo sie trzyma na glowce, trudno wlosy nawet umyc. na policzkach miala krostki i czerwone plamy po tej masci robia sie glatkie policzki, ale stopniowo.
irka a pytalas sie o ta wage poloznej np? mysle ze nie ma sie czym martwic. Nasza Amanda leci na tych nizszych centylach czy jak to powiedziec..
i tez sama zasypia :) od tygodnia kladziemy ja po kapaniu do lozeczka, a od dwoch dni waczle zeby tez w dzien zasypiala w lozeczku. wczoraj nam wyszlo raz, a dzisiaj za kazdym razem a po poludniu tak pieknie zasnela ze spi od 14.. do teraz... pewnie sie niezle przesika ;)
 
reklama
agatakat, zdaje sie ze mam ta masc.. czyli mozna nia smarowac buzie i glowke?

edit. juz sprawdzilam, masc mam i doczytalam ze mozna i na buzi i na glowce.. super :) dzis po kapieli posmaruje! bo na masci napisane zeby 2-3 razy dziennie, to jutro znowu rano i kolo polodunia a na wieczor zmyje. Dzieki za rady :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry