reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
czuje sie ok tylko jazda autem do przyjemnych nie nalezy :-/
pomiedzy dziecmi bedzie 14miesiecy roznicy

moja kuzynka od wczoraj sie meczy na porodówce- rozwaraci anie ma ale skórcze ma bardzo bolesne, ale mnie wkurza, bo lezy plackiem zamiast troche sobie pomóc i połazić.
 
oszaleję! przed chwilą zadzwonili do mnie ze szpitala, że jaśniepani wczoraj zaparkowała na miejscu dla niepełnosprawnych i auto stoi tam do tej pory! od wczoraj było u niej chyba z 5 osób, a ta nie raczyła nikomu nawet powiedzieć, zeby przestawił auto, no i dostała mandat i pyta mnie dlaczego ona nie moze tam parkowac ???
 
hej
bylam dzis na ostatnim usg
pani doktor mowi nadal ze to dziewczynka
zobaczymy
icon_wink.gif


lozysko jest w normalnej pozycji
mam za duzo wody
w pon mam wizyte u ginekologa i zadecyduja czy ciecie czy normalnie

zobaczymy co sie dowiem w ten poniedzialek
37.gif


mala juz wazy 3.195 gram
04.gif

widzielismy jak pije wode i nawet nam pokazala swoj jezyczek
nienie.gif
 
coffee gratuluje takiej duze corci :-) to skierowali Ci na jakies dodatkowy scan czy jak ze teraz bylas? a jak bys wolala rodzic?
 
oszaleję! przed chwilą zadzwonili do mnie ze szpitala, że jaśniepani wczoraj zaparkowała na miejscu dla niepełnosprawnych i auto stoi tam do tej pory! od wczoraj było u niej chyba z 5 osób, a ta nie raczyła nikomu nawet powiedzieć, zeby przestawił auto, no i dostała mandat i pyta mnie dlaczego ona nie moze tam parkowac ???


dobra jest:)
 
reklama
Do góry