reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Ja również od początku ciąży mam ten sam pojemniczek,zawsze dobrze go wyparzam wrzątkiem i to chyba starczy:szok:
Z tymi położnymi to masakra,kiedyś już tu o swojej pisałam,cały czas jak bada położenie małego to twierdz,że jest ułożony główką w dół,dwa dni po jej wizycie byłam w PL na urlopie i miałam robione usg i mały leży ułożony pośladkowo a jeszcze do tego z nóżkami na głowie:angry: więc ona chyba bierze jego tyłek za główkę:wściekła/y:po powrocie z PL byłam u niej na wizycie i ona cały czas twierdzi,że jest ok,będę musiała iść jeszcze przed porodem prywatnie tu w UK bo ona cały czas pisze mi w karcie,że leży prawidłowo,strasznie się tym martwię,że oni biorą tyłek za główkę a do porodu coraz bliżej!!
 
Ja tez juz po wizycie. Niby wszystko ok , ale pojawilo sie bialko w moczu i cukier. Cukier mozna wytlumaczyc bo ostatnio pochlonelam troche batonikow, ale bialko jak to on powiedziala moze swiadczyc o infekcji wiec jutro musze zaniesc z rana probke do zbadania w laboratorium. Poza tym nadal uwaza ze mala bedzie spora. No i za tydzien znowu wizyta, bedzie to prawie 39 tydz.
 
dziewczyny nie wszystkie bakterie gina w wysokich temperaturach
te pojemniczki celowo sa jednorazowego uzytku i sterylne, a wielokrotne uzywanie ( nawet wyparzonego) może dawać niemiarodajny wynik.
 
cambria no maskara co Ty piszesz! wsumie to nawet nie ma moze po co sie bic zeby sprawdzaly polozenie dziecka skoro i tak zle to oceniaja :no: ale najczesciej slyszalam o poloznych ktore nie byly pewne polozenie i po prostu kierowaly na dodatkowy scan :tak:

irka
napewno wszystko bedzie dobrze!
 
Dziewczyny ja mam maly brzuch i wiem jak mala jest ulozona :) bo ja wyczowam, dzis w nocy przekrecila mi sie glowka w dol ale rano juz byla znowu posladkowo....U mnie jest ten problem ten ze ciagle wydaje mi sie ze mam maly brzuch :/ juz mam obsesje na tym punkcie :/
 
ja tez za każdym razem dostaje nowy pojemniczek. Raz nie dostałam i na kolejną wizytę nie przyniosłam moczu to mi położna powiedziała,że jak ktoś zapomni mi dać to mogę podejść do przychodni i poprosić o takowy to dostanę.
 
reklama
ja tam nie bede sie przejmowac pojemniczkiem, pojde na nastepna wizyte bez :tak: przeciez jakis zeby mi dac napewno bedzie musiala miec :-)

mamcia nie przejmuj sie malym brzuchem! wielkosc brzucha nie ma zwiazku z wielkoscia dziecka. ja to tez sie ciagle martwilam bo przytylam tylko 7kg od poczatku, ale teraz jak wcinam wszystko to pewnie jeszcze dobije do tych 11 kg :-):-)
a w jakiej pozycji jest moja mala to nie umiem stwierdzic, wiem tylko ze siedzi bardziej po lewej stronie bo mam nierowny brzuch i czuje ruchy kolo pepka, czasem z boku w nocy jak leze na boku. ale u mnie sie juz skonczyl okres ruszania, teraz to tylko czasem walnie albo zalaskocze i tyle.
 
Do góry