reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dzieki dziewczyny:-)

Cambria witaj:-)To Ci sie faktycznie polozna trafila.

Ropoucha troszke przezylas,ale dobrze ze juz wszystko masz za soba i mozesz sie cieszyc Laurka;-)

Joasia79 fajna masz prace.

Mamunia2 co u was?Jak chlopcy?:-)Kiedy Alus zaczyna przedszkole?I czy chce wogole iscBuziaki
 
Ostatnia edycja:
reklama
kamilalopez- chce i to bardzo, juz od pol roku suszy mi glowe:-D, tylko jak to wyjdzie w praktyce to zobaczymy, jedyna moja obawa dotyczy jezyka. Wiem , ze on szybko sie nauczy ale na razie jak ktos cos do niego mowi po angielsku to od razu sie wycofuje i chowa za mamusia:tak:, Moj odwazny rozrabiaka Alus po prostu szok:szok:, nie myslalam, ze kiedys tego doczekam, a jednak:-). Zaczynamy 6-go, a ja juz spac po nocach nie moge:-D.
 
kamilalopez- chce i to bardzo, juz od pol roku suszy mi glowe:-D, tylko jak to wyjdzie w praktyce to zobaczymy, jedyna moja obawa dotyczy jezyka. Wiem , ze on szybko sie nauczy ale na razie jak ktos cos do niego mowi po angielsku to od razu sie wycofuje i chowa za mamusia:tak:, Moj odwazny rozrabiaka Alus po prostu szok:szok:, nie myslalam, ze kiedys tego doczekam, a jednak:-). Zaczynamy 6-go, a ja juz spac po nocach nie moge:-D.

Wyobrazam sobie Twoj stres:tak:Ale napewno sobie swietnie poradzi,dzieci sie szybko ucza i nim sie obejrzysz Alus bedzie nawijal po angielsku:-)
A mowiliscie wogole do niego wczesniej po angielsku czy tylko po polsku caly czas??
 
coffee gdzie sie podziewasz?

hej jestem
mam sie malo wiele, chociaz bardzo ciezko juz ;-(
dzidzia serduszko -miala usg- wszystko super
pani kardiolog sprawdzila tzw echo serca dziecka
zrobila nam fotke buzki malenstwa
i chciala nam sprawdzic czy faktycznie panienka...15minut podgladala i nie mogla nic dojrzec..bo male mialo nogi zacisniete!
no zobaczymy
teraz 1.09 mam spotkanie ze specjalista od oczu
10.09 mam usg w szpitalu odnosnie lozyska-ide z moim synusiem- synus jest w Polsce bardzo za nim tesknie!!!
moj pierworodny wraca 09.09 ...wreszcie...odlicza dni do przyjazdu i urodzenia dzidzi

potem 13.09 mam spotkanie z ginekologiem bo nadal nie wiem co z moim porodem czy naturalny czy cesarka...za kazdym razem lekarz mowi co innego
a wizyte mam raz w miesiacu z ginekologiem ze wzgledu na to ze pierwszy porod byl cesarka i z klopotami
i sami nie moge sie zdecydowac co i jak

dzis porobilam pranie dla dzidziusia ...i jutro jeszcze jedna pralke wstawie...pogoda akurat w sam raz na pranie...slonce, wiatr...
 
oto moje malenstwo
23.08.2010.jpg

jak widze i porownuje z pierwszym...to bedzie bardzo podobne do pierwszego
 
coffie super ze wszystko ok :) bo juz sie martwilam....ja tez juz ciuszki piore :) pogoda u nas ladna, i wszystko ladnie schnie....
 
ja chyba powoli tez powinnam zaczac prac ciuszki, ale nie moge sie za to jakos zebrac ;) jeszcze brakuje nam tez fotelika do auta

wczoraj troche zachorowalam, wymiotowalam i mialam okropny bol zoladka (nospa mi tylko troche pomogla i tylko na 2 godz a potem znow tepy bol), ale milo bylo ze tak wszyscy latali kolo mnie :-D

a ja juz dzisiaj odczuwam nude macierzynskiego :crazy:
 
Mi tez ostatnio przez 2 dni bylo niedobrze :/ ale nie wymiotowalam....co do fotelika to taki od 9-18kg mam ale nosidelka tez jeszcze nie mam....
 
Hej Babeczki,


tak czytam jak piszecie o swoich objawach, przygotowaniach itp. i łezka mi się w oku kręci :tak: Tym bardziej, że za mną 3 i ostatnia już ciąża :tak: Jeszcze niedawno sama tak na tym wątku pisałam, a tu już moja córeczka ma 4,5 miesiąca :tak:
Ściskam was i Wasze brzuszki moocnoo.
 
reklama
cambria, witaj :) moja polozna nie ma zepsutej wagi, a i tak zwazyla mnie tylko raz na pierwszej wizycie.

agatakat, ja pracuje jeszcze dwa tygodnie i od 21 wrzesnia ide na maciezynski :)

Co do tego pecherza pelnego, to ja mialam w liscie, zeby byl i pozniej jak robilam USG 4d prywatnie to tez napisali, zeby byl pelny, a jak juz bylam na miejscu i sie okazalo ze maly sie odwrocil tylem, to ta babeczka powiedziala, zebym troche pochodzila.. i sie wysiusiala.. wiec nie wiem po co mi w ogole zawracali glowe z tym pecherzem, w koncu w ciazy to nie tak latwo przetrzymywac..

A to zdjecie buzki naszego malucha zrobione w niedziele..
 

Załączniki

  • BABY_9.jpg
    BABY_9.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 15
  • BABY_13.jpg
    BABY_13.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 17
Do góry