reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

cambria, witaj :) moja polozna nie ma zepsutej wagi, a i tak zwazyla mnie tylko raz na pierwszej wizycie.

u mnie to samo. Tez byłam ważona tylko na pierwszej wizycie i tyle. Dziś miałam kolejną wizytę i ani słowa nie było o wadze a że mam wagę w domu i wiem ile ważę to się nie upominałam.
 
reklama
elzu slyczny maluszek :) w uk robilas 4d usg? ja tez o tym myslalam, ale moj partner nie jest bardzo za tym twierdzi ze nie ma bez potrzeby podgladac Malej jesli nic sie nie dzieje ;) a drogo takie usg?

jesli chodzi o ta wage to ja nawet nie bylam wazona tylko polozna mnie sie spytala ile waze :p i smieszy mnie to ze w tej ksiazce pisze moja waga sprzed ciazy, a zadnej kontroli przyrostu wagi w ciazy nie robia :szok:

maureen zawsze mozesz sie jeszcze postarac o chlopczyka :happy2:
 
Ja tez byłam wazona tylko raz na samym poczatku, co do pełnego pecherza to ja mialam tylko w pierwszym liscie na usg w 12 tyg napisane ze ma byc pelen pecherz.
agatakat
user-online.png
nie wiem jak byłoby u maureen ale u mnie bedzie 5 dziewczynka.
 
elzu,

śliczności maluszek :tak::-)

agatakat,

zdecydowaliśmy jednogłośnie, że zostaniemy przy 3 naszych panienek :tak:
Mąż zawsze chciał dziewczynki :-D ja tam myślałam po cichu za ostatnim razem- może chłopczyk ? - ale los chciał widać inaczej ;-)

irka252,

myślę, że mogłoby być podobnie jak u Ciebie :-D
Ale szczerze gratuluję :tak:
 
Dziekuje bardzo.
Ja za 2 razem robilam wszystko zeby byl chlopak, za 3 mialam cicha nadzieje, a pozniej to juz bez usg mowilam ze u nas to dziewczynka. Najwazniejsze zeby dzieci byly zdrowe a plec to juz bez znaczenia.
 
witajcie,
faktycznie czas leci bardzo szybko dzisiaj moja niunia kończy 3 miesiące:-) a jeszcze nie tak dawno zastanawiałam się jak to będzie z dwójką dzieciaków.....
Ale tu są prawdziwe weteranki:tak::tak::tak:maureen, irka252 normalnie podziwiam:tak:
muszę powiedzieć że bałam się jak sobie tu sama poradzę z moimi pociechami a teraz mam wrażenie, że jeszcze mogło by się "pałętać" trzecie dzieciątko u nas, ale chyba już jestem za stara...
kochane trzymam za was mocno kciuki, niech wasze brzuszki rosną spokojnie i zdrowo:-)
 
agatakat, jak bylam u poloznej na poczatku to dala mi taka koperte "bounty pack" czy cos takiego i ja tam sie zapisalam (zeby dostac z bootsa jakies gazdety) i oni dali moj adres do firm ktore robia prywatnie USG 4d i dostalam pozniej kilka ulotek i wybralam jedna.

Placilam 90f i w tym mialam scan 15 min (mam filmik z prawie calego scanu, gdzie widac normalne USG i jak potem przeskakuje na 4d i jak staraja sie zrobic ladne zdjecie), na cd mam 23 zdjecia malucha, a 4 wybrane wydrukowane w takiej jakosci jak normalne zdjecia, a nie na papierkach jak z USG. Niestety nasz maluch byl uparty i lezal buzią w strone moją wiec mialam 3 podejscia.. w miedzyczasie chodzilam i pilam cole.. zeby sie obrucil. Troszke sie w koncu obrucil, ale mial brudkę oparta o klatke piersiowa i zaslanial sie raczkami i nozka, wiec zdjecia wyszly takie sobie, no ale z drugiej strony.. jest juz duzy wiec ciezko byloby zrobic takie foti jak w 22 tyg (wtedy mialam 4d w Polsce). Przynajmniej poraz kolejny potwierdzilo sie ze jest chlopiec, zobaczylam tez ile wazy i ze wszystko wporzadku :) takze jestesmy zadowoleni.

Maja tez inne zestawy - dluzszy scan, albo wiecej fotek, no i oczywiscie drozej :)

A to ich stronka: Liverpool baby scanning centre, baby scanning packages in Liverpool

Sama chcialabym w przyszlosci miec parke ale jakby byl drugi chlopczyk, to tez bede szczesliwa :) sama mam dwie siostry i zero braci.
 
elzu cena w miare rozsadna :) (ale i tak najwazniejsza super pamiatka jaka sie otrzymuje a to jest warte), niestety u mnie w okolicy ceny wachaja sie od 100 w gore, takie w miare rozsadne 4d usg widzialam za 130 :crazy: troche zaluje ze jak bylismy w pl na wakacjach nie zdecydowalismy sie na nie isc

karis kto wie to moze i moja nastawienie sie zmieni :) zawsze chcialam miec wiecej dzieciaczkow niz jedno, a teraz im blizej zbliza sie porod to coraz czesciej mysle ze nie mam ochoty byc kolejny raz w ciazy :-p (mdlosci mi dokuczaja do dnia dzisiejszego)

irka gratuluje coreczek! Twoj partner bedzie jednoglosnie przeglosowany we wszystkim ;) ogladalam ostatnio program w tv, jak to babeczki mialy po 4 synow i chcialy koniecznie miec corki.. jednak natura najczesciej plata figle ;)
 
elzu cena w miare rozsadna :) (ale i tak najwazniejsza super pamiatka jaka sie otrzymuje a to jest warte), niestety u mnie w okolicy ceny wachaja sie od 100 w gore, takie w miare rozsadne 4d usg widzialam za 130 :crazy: troche zaluje ze jak bylismy w pl na wakacjach nie zdecydowalismy sie na nie isc

w Szkocji to samo-Perth,Edynburgh czy Glasgow za 4D z info o płci trzeba dać minimum 130. Paranoja troszkę,bo znalazłam ofertę 4D za 100 ale bez info o płci. A tutaj niestety na normalnych scanach w szpitalu nie mówią(takie chore przepisy),więc my w sumie zdecydowaliśmy się na sexing scan za 70 i było to zwykłe badanie 2D,dostalismy do tego 2 fajne duże fotki w formacie A4 :)
 
reklama
Do góry