reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

hej dziewczyny,
ropucha moje gratulacje!!!!!!!!!życzę zdrówka dla CIEBIE I MAŁEJ:-):-):-):-)
pisz co tam u Was jak znajdziesz czas.
Mam pytanie do doświadczonych mam, które karmiły piersią wyłącznie kiedy miałyście okres po porodzie, bo mi mija 12tk i dalej nie mam......
Czy ktoś zna oklice Darford, Bexleyheat bo szukam tam czegoś do wynajęcia?gdzie bezpiecznie i fajnie dla mam z dziećmi?
pozdrawiam;-)
 
reklama
Witam. Dziękuje za miłe powitanie.

Co do pytania karis 78 ja okres dostałam po 9 miesiącach od porodu.

Strasznie się stresuje bo porod coraz blizej, a tu bede rodzic pierwszy raz. W Pl wiedziałam co mnie czeka rodziłam tam 4 razy, a tu w UK czuje sie jak pierworódka.
 
Maureen dziekuje i czekam na fotki:-) Co do domu to wszystko teraz w rekach Job Centre bo zlozylam aplikacje o Jobseekers Allowance i czekam na list od nich(powinien dojsc do mnie najpozniej do poniedzialku)-jesli mi przyznaja JSA to dom powinnam miec lada dzien a jak nie to bede musiala szukac pomocy w citizen advise bureau.

Karis78 ja dostalam okres okolo 2 tygodnie temu tak,ze bylam 7 miesiecy po porodzie:tak:

Irka252 ja swoj porod wspominam bardzo dobrze-opieka dobra i wszystko szlo sprawnie.Co prawda nie mam porownania z Polska ale znam kilka dziewczyn ktore rodzily tu i w Polsce i mowia ze tutaj 100 razy lepiej wszystko.
 
Byłam dzis u poloznej i troche mnie przestraszyla bo stwierdzila ze mala bedzie miala wiecej niz 4 kg.:szok: Czy ktoras z was moze mi cos napisac na temat tego jak sprawdzaja sie ich prognozy wagi dzieci w oparciu o mierzenie i macanie brzucha.
 
irka a na kiedy masz termin? znalam goscinke ktorej dziecko mialo byc wielkoludem i z tego powodu skierowali ja na cesarke (zreszta i tak ja miala miec bo to bylo jej drugie dziecko a przy pierwszym tez miala cesarke), i dziewczynke urodzila sie w normie tj kolo 3 kg :)
 
Termin mam na 26 września wiec jeszcze troche czasu zostało, na cesarke nie licze bo jak pisałam 4 razy juz rodziłam normalie i watpie zeby ktos mnie na cc skierował.
 
Termin mam na 26 września wiec jeszcze troche czasu zostało, na cesarke nie licze bo jak pisałam 4 razy juz rodziłam normalie i watpie zeby ktos mnie na cc skierował.

a moge spytac jak porownujesz swoje porody ,kazdy kolejny byl lzejszy czy nie ma zasad?


a i co do wagi to ci nie moge pomoc bo pierwsze dziecko tez rodzilam w PL
 
W sumie moje wszystkie porody były szybkie. Od pierwszych skurczy do pojawienia się dziecka wyglądało to tak :
pierwszy poród to 3h, drugi 4h, trzeci super szybko 1h, czwarty 4h. Czyli ogólnie nie jest źle zobaczymy teraz.
 
Czesc dziewczyy:)

irka- w drogiej ciazy mowili mi, ze dziecko bedzie spore i faktycznie Dominis okazal sie sporo wiekszy od braciszka, wiec w moim przypadku sie nie pomylili:-). Tylko pozazdroscic Ci tak szybkich porodow:tak:, ja sie strasznie dlugo meczylam:szok:.

Przepraszam kochane, ze ostatnio nie wpadam ale mam urwanie glowy:tak:, postaram sie poprawic i nadrobic zaleglosci:-).

kamilalopez
-sliczna ta Twoja Olivcia i jaka juz duza, ale ten czas leci:szok:.Buziaki!

ropucha- ogromne gratulacje!!!
 
reklama
Ja tez nie zagladalam, bo pracuje teraz od 8 do 16 wiec pozniej jestem w domku. Od wtorku mam siedzaca prace nareszcie (pracuje w magazynie i wczesniej stalam 8h na nogach).

Jutro idziemy prywatnie na USG 4d, dostalam ulotke reklamowa poczta i sie skusilismy (swoja droga.. skad mieli moje dane?). Placimy 90f i bedziemy miec w tym 15scan, wszystkie zdjecia na CD, filmik z podstawiona muzyczka - 5 min i 4 zdjecia wybrane wydrukowane na dobrym papierze. Nie rozumiem tylko, dlaczego tutaj zawsze kaza isc na USG z pelnym pecherzem, jak bylam w Polsce to nikt mi nie kazal nie siusiac przed badaniem.. ale to dla mnie nie problem w sumie, bo prawie caly czas mam pelny pecherz :D

ropucha, gratuluje malenstwa :) jak bedziesz miala chwile to napisz jakie wrazenia z CC w Anglii :) i pochwal sie swoja ksiezniczka :)

kamilalopez, ale slodka Twoja coreczka, ma super wlosy :)

Dzis w Manchesterze parada gejowska.. chcialam sie wybrac, bo tyle tu mieszkam, a nigdy nie widzialam ale pogoda mnie nie zacheca.. :/ jak zwykle zreszta :)
 
Do góry