reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

jesli chodzi o plec to mi tez bez problemu powiedzial koles w 23 tygodniu :) nawet drugi raz jeszcze sprawdzal na koniec zeby sie upewnic. slyszalam ze roznie mowia, ale przeciez zawsze mozna sie samemu spytac. a jesli chodzi o zdjecia z usg to ja musialam placic za nie, u nas n ie ma za darmo. 2 zdjecia 6 f :baffled:
 
reklama
Ale Wy dziewczyny pewnie w Anglii mieszkacie-tam wiem,że mówią. W Szkocji niestety nie. Ja próbowałam i pytałam jak miałam usg w 21 tyg robione ale niestety nic z tego. Musiałam iść prywatnie i zapłacić aby się dowiedzieć.
 
NO MI W 22 TYG POWIEDZIELI ZE DZIEWCZYNKA i mam nadzieje ze dobrze tu przepowiadaja...bo juz sie przestawilam
ale nie wiem jak to jest tu w UK bo tylko w 22 tyg mowia a w Polsce czesciej maja usg wiec mozna sie upewnic
 
Ja na scanie na NHS tez placilam za zdjecia 5f za dwa, z tym ze na 12tyg dali mi dwa takie same.. :) a plec powiedzieli nam w 20tyg w anglii, pozniej znowu w 22 w Polsce (4d) i na tym ostatnim znowu, a ze to chlopiec i dobrze bylo widac klejnoty.. to bylabym baaardzo zdziwiona jakby byla pomylka.. :)
 
joasia to troche dziwne ze nie mowia :) tutaj to pytaja sie czy napewno chcesz wiedziec, bo niektorzy lubia niespodzianki :)

u nas tez bedzie dziewczynka, juz nakupowalam ubranek rozowych i sukieneczek wiec mam nadzieje ze sie nie pomylili :p
ale jak tak patrzylam na to usg to ja nic nie moglam zobaczyc, patrze patrze tulow i nagle tyleczek, moj T. mowi ze wyraznie bylo widac ze dziewczynka, ale pewnie on sie lepiej zna :rofl2:
 
Maureen jak dobrze widze to Amelka ma urodzinki:-)
wszystkiego naj... i 100 lat dla niej -daj jej buziaka od forumowej cioci:-D

Elzu
ale sliczne zdjecia:-)

Karis a ile Ty masz lat ze twierdzisz ze jestes za stara??Jak tam Amelka?

Co do plci to wlasnie zalezy od rejonu w jakim sie mieszka-w niektorych nie chca mowic plci dziecka ze wzgledu na ludzi z Indii ktorzy wola chlopcow i duzo z nich usowa ciaze jak wiedza ze dziewczynka:crazy:
 
co do skanu to jest tak jak pisze kamilalopez.U mnie potwierdzili płeć w 22 tk ciąży, a sprzęt mają naprawdę dobry i chyba trudno o pomyłkę. W Pl na gorszym sprzęcie tak samo potwierdzili dziewczynkę. Czasami mówią, że jak nie widać płci to będzie dziewczynka, bo to one z reguły się chowają.....ale tak się tylko mówi;-)
kamilalopez no 32 stuknęło:szok:
maureen dołączam się do życzeń dla Amelki dużo zdrówka i samych uśmiechów:tak::tak::tak::tak:
 
Hello Babeczki :-)

Ale fajnie " stare " ( bez obrazy ) twarze ujrzeć :-D

Kingusia,

ja rzadko zaglądam, bo jakby nie było, już ciężarówką nie jestem hi hi hi, ale lubię poczytać co u innych słychać i zaglądam też sprawdzić, czy któraś z naszej gwardii się nie rozdwoiła ;-) A jak Twoja Kornelcia ??

kamilalopez,

kochana, dziękuję za życzenia, Amelka 2 latka skończyła 2 sierpnia, nie wiem co z tym suwaczkiem się porobiło :baffled:

karis,

Tobie też dziękuję :tak: I przepraszam bardzo - jaka stara, jaka stara ??
Ja jestem w tym samym wieku :-D
 
reklama
fajnie babeczki ze sie tak spotkalyscie :)
ogolnie zauwazylam ze wszystki obecne ciezarowki sa na podobnym etapie ciazy :tak:

u mnie z nowych rzeczy to to ze plecy mi wysiadaja dzisiaj:baffled:
 
Do góry