reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

hej dziewczyny! ja osobiscie mam niezbyt przyjemne wspomnienia ze spotkan z polozna, na pierwszym spotkaniu moja polozna byla na holiday i mialam zastepstwo, na kolejnym pierwy raz poznalam moja polozna i powiedziala mi ze w 25tyg mojej ciazy (wtedy powinnam miec kolejne spotkanie) bedzie na holiday i dlatego mnie umawia na 27 tydz. i co? oczywiscie jak poszlam w 27 tyg to bylo zastepstwo bo moja byla na holiday. tak naprawde to troche lipa bo myslalam ze bede miec przydzielona caly czas jedna polozna :no:

badania krwi mialam dwa, pierwsze na poczatku ciazy - wyniki przyszly swietne a drugi w 27 tyg, a jakies sa wyniki dowiem sie na kolejnej wizycie z polozna.

usg mialam dwa, jedno okolo 13 tyg, a drugie kolo 23 tyg - i tu mnie mile zaskoczyli bo takze zrobili mi wewnetrzne usg i mierzyli dlugosc szyjki bo podobno teraz takie sa wymogi u mnie w szpitalu. znam pare osob ktore rodzily przede mna i bez potrzeby nigy im wewnetrznych usg nie robili :)
 
reklama
hej dziewczyny! ja osobiscie mam niezbyt przyjemne wspomnienia ze spotkan z polozna, na pierwszym spotkaniu moja polozna byla na holiday i mialam zastepstwo, na kolejnym pierwy raz poznalam moja polozna i powiedziala mi ze w 25tyg mojej ciazy (wtedy powinnam miec kolejne spotkanie) bedzie na holiday i dlatego mnie umawia na 27 tydz. i co? oczywiscie jak poszlam w 27 tyg to bylo zastepstwo bo moja byla na holiday. tak naprawde to troche lipa bo myslalam ze bede miec przydzielona caly czas jedna polozna :no:

badania krwi mialam dwa, pierwsze na poczatku ciazy - wyniki przyszly swietne a drugi w 27 tyg, a jakies sa wyniki dowiem sie na kolejnej wizycie z polozna.

usg mialam dwa, jedno okolo 13 tyg, a drugie kolo 23 tyg - i tu mnie mile zaskoczyli bo takze zrobili mi wewnetrzne usg i mierzyli dlugosc szyjki bo podobno teraz takie sa wymogi u mnie w szpitalu. znam pare osob ktore rodzily przede mna i bez potrzeby nigy im wewnetrznych usg nie robili :)

ważne że wszystko w porządku, a Ty dalej w Maidstone mieszkasz?Ja też nie miałam dopochowego usg robionego w ciąży a rodziłam niedawno.
ropucha a Ty gdzie się podziewasz?Chyba że już jesteś bardzo zajęta?
vanilka co tam u ciebie moja droga?maureen, kingusia jak tam sobie radzicie?
pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki!
 
Karis dokladnie to teraz mieszkam w Chatham ;) tutaj mam rodzicow i licze na nich, na pomoc po porodzie, zwlaszcza na mame :)
Elzu dziki za linka, juz obejrzalam pare epizodow :p kiedys szukalam wlasnie tych odcinkow na internecie bo jak lecialy o 9 w tv to ja w pracy akurat bylam i nigdy nie moglam obejrzec.
 
Hejka, no muszę się pochwalić że 16.08 na świat przyszła moja Laurka przez cc. 12. 08 pojechałam do szpitala bo miałam wysokie ciśnienie o czym wam pisałam i mnie zostawili, a ze szpitala wyszłam już z małą:-):-D:tak:. Na razie to tyle bo muszę nakarmić głoda;-). Pozdrawiam
 
Hejka, no muszę się pochwalić że 16.08 na świat przyszła moja Laurka przez cc. 12. 08 pojechałam do szpitala bo miałam wysokie ciśnienie o czym wam pisałam i mnie zostawili, a ze szpitala wyszłam już z małą:-):-D:tak:. Na razie to tyle bo muszę nakarmić głoda;-). Pozdrawiam

GRATULACJE :) Super juz masz malutka przy sobie ja juz nie moge sie doczekac :)
 
Ropuszka,

WIELKIE GRATULACJE !!! Super, że Twoja księżniczka jest już przy Tobie :tak:
Jak się troszkę ogarniesz, to koniecznie napisz jak tam u Was i wstaw zdjęcie malutkiej :-)

Karis78,

kochana, dziękuję za pamięć ;-) Ja teraz rzadko piszę, bo po prostu nie mam czasu przy mojej trójeczce ;-) ( poza tym dziwnie tak, w końcu nie jestem już ciężaróweczką :-D ) Marcelka skończyła już 4 miesiące i jest coraz ruchliwsza :-D, no a Amelka jest taką wiercipiętą i rozrabiaką, że :szok: A co tam u Ciebie ??



Witam wszystkie nowe Babeczki, z którymi nie miałam jeszcze przyjemności pisać :-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny

Witam nowe ciezarowki:-)

Pisalyscie o USG dopochwowym-ja mialam takie tutaj w 12tc ale tylko dlatego,ze lekarz robiac Usg nie mogl malej zmierzyc przeziernosci karkowej bo sie zle ulozyla i po kilku razach postanowil zrobic dopochwowo.A drugi raz zrobil mi ginekolog w Polsce zeby sprawdzic czy szyjka macicy jest zamknieta.

Agatakat jak Ci sie w Chatham mieszka??Ja mieszkalam jeszcze rok temu w Gillingham przez 3,5 roku i w sumie teskni mi sie za tamtymi stronami.

Ropucha wielkie gratulacje!Super ze masz juz malutka przy sobie i wszystko jest ok.Napisz pozniej co nieco z porodu:-)

Maureen no wlasnie Ty chyba nigdy nie dodalas zadnego zdjecia swoich 3 pociech a ja z checia bym zobaczyla jak wygladaja:-)
Ja tez nie jestem ciezarna ale jakos dobrze mi na tym forum-poza tym mam nadzieje ze za niedlugo moj stan sie zmieni:-D

A to zdjecie mojej malej z dzisiaj:
Zobacz załącznik 277717

 
ropucha gratulacje! ale swietnie ze masz juz bobaska przy sobie, tesknisz za ruchami w brzuszku ;) ?

ja juz zaczynam sie zastanawiac czy mala jest dobrze ulozona i czy przypadkiem nie bede miec cesarki

kamilalopez do chatham przyzwyczailam sie :) jednak nie ma tutaj takiego ruchu i szumu jak w wiekszych miastach, a co do slabych okolic to po prostu nie ma co sie tam szwedac po nocy ;)
 
reklama
kamilalopez,

a to mi ćwieka zabiłaś z tymi zdjęciami :baffled: Wklejałam fotki, ale chyba na innym wątku.. postaram się nadrobić w miarę wolnego czasu ;-)
A twoja Olivcia jest prześliczna :tak:

Jak sytuacja z domem ??
 
Do góry