reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

PINKA25 ma racje pomalutku po kolei wprowadzaj nowe owocki i warzywa, no i przedewszyskim nie sluchaj rad innych, tymbardziej jak ktos ci mowi ze wszystko juz mozesz jej dac! Ja tez zaczynalam od jabuszka, marchewka, ziemniaczki gotowane miesko drobiowe itd. Pozdrawiam :)
 
reklama
A co do Mc-donalda to nie raz juz widzialam jak mamusia 6 mies. dzidziusiowi kurczaka pchala do buzi :no: masakra....
 
Witam was dziewczyny :-)
mamcia10 gratulację dziewczynki :-)
mamcia10 Mc-donald to dla nich jest jak drugi dom ale nie dziwmy się później tak wielkiej otyłości w Anglii,wpychają tak małym dziecią smażone,pieczone mięso,mało który anglik uznaję jakąkolwiek chyba diete u małych dzieciaczków.Ja i mój M mamy znajomego on ma żonę angolkę i oni mają syneczka,jak byliśmy z wizytą u nich jak mały się urodził i wiecie co widziałam jak ona przyrządza małemu mleko on miał 2tygodnie wtedy używała i używa nadal wody prosto z kranu :eek: nie przegotowana ta woda,letnia itd więc jeśli o nich chodzi to mnie nic nie zdziwi :-)
 
Ssabrinaa wody z kranu :szok: normalnie szok!!! Nasz synek dzisiaj ma zakonczenie pierwszego roku w szkole :) pamietam jak zaczynal jak ja sie stresowalam :tak: a teraz juz koniec, jak ten czas leci....
 
używa nadal wody prosto z kranu :eek: nie przegotowana ta woda
a moja znajoma angielka malej daje mleko normalne z lodowki;-)
ma 3 dzieci i...nie ma termometru w domu
mowi PO CO? zdziwiona
ze przeciez jak dziecko sie zle czuje albo troche cieple jest to i tak daje zaraz calpol lub nurofen

lekarza widzialam 3 razy...jeszcze bede miala wizyte w sierpniu i we wrzesniu dlatego, ze mialam problem z pierwsza ciaza robia mi rozne badania i niby z powodu cesarki

mialam w 21 tyg usg i powiedziano mi ze dziewczynka..ale nie wiem na ile ich opinie sa dobre, choc wielodzietne mamusie ze szkoly synka , moowia ze mialy mowiona plec naprzod i zawsze sie zgadzalo...wiec zobaczymy
w kazdym razie doktorka na usg pokazala mi miedzy nozkami dzidzi biala prosto linijke i mowi ze to nie moze byc facet bo nie ma jajek :-)
zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
witam mamusie :)
Jestem sales leaderem firmy AVON na terenie UK. Szukam nowych konsultantek. Jesli chcialabys zarobic dodatkowe pieniadze i podreperowac domowy budzet - zapraszam - nic prostrzego.
Wejdz na moja strone youravon.tk i skontaktuj sie ze mna.
Pozdrawiam serdecznie
Marta
 
Mi powiedziala ze na 100% dziewczynka :)) a tak bardzo tego pragnelam ale nie wierzylam ze sie uda :) a jednak. Co do anglikow to oni naprawde jak z innej planety :)) czasami jak widze ze babka wsiada do szkoly dzieci odwiezc i w szlafroku jedzie to mi sie smiac chce :)) albo mam na swojej ulicy 3 rodzicow z ktorymi moj syn chodzi do szkoly , do szkoly mamy 10min. a oni jezdza autami :/ to juz jest lenistwo...
 
witam was :-)
oni żyją w innym świecie :-) lubią wozić tyłki i nie patrzą na to że mogą się przejść bo np.szkoła jest pod ich nosem :-)
Ja dzisiaj mam 1-wszą wizytę z moją położna,ciekawe co się dowiem i jak to będzie wyglądało :-)mam nadzieję usłyszeć serduszko mojego maleństwa :tak: trzymajcie kciuki dziewczyny :-D
 
Ssabrinaa trzymam kciuki :) na pierwszej wizycie wypalnicie stos papierow :)) ja serduszka nie uslyszalam bo nie miala aparatu :( nawet wage miala zepsuta :/
 
reklama
Do góry