reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Kingusia Twoja mala tez slodziutka:-)
Fajnie,ze juz prawie sie pozbylas wagi.

Vanilka-Dawidek super i dobrze ze na cycku ladnie przybiera bo nie ma to jak mleko matki;-) Co do wprowadzania jedzenia to ja bylam na spotkaniu w Baby Clinic jak Olivka miala 2,5 miesiaca i tam mowily babki zeby nie wprowadzac niczego wczesniej niz okolo 6 miesiaca zycia maluszka-mowily ze do 6 miesiecy takim maluszkom calkowicie wystarcza mleko-dlatego ja dopiero od 3 dni wprowadzam Olivce jedzonko powoli.Wiadomo tez ze kazy robi jak chce.

Co do wagi sprzed ciazy to ja mam 7kg do zrzucenia jeszcze i strasznie mnie wkurza to,ze wogole nie chudne.Polozne,itd twierdza ze karmiac piersia sie chudnie a to g..no prawda bo nie znam nikogo kto zrzucil kilogramy karmiac piersia:-(
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
Kamilalopez,kingusia1991,Vanilka słodziutkie macie dzieciaczki aż by się chciało już przytulić swoje :-) no ale ja jeszcze musze czekać i czekać :-D mam nadzieję że szybciutko mi to zleci :-)
kamilalopez no z tym karmieniem piersia to się zgodzę z Tobą mam znajome które dość długo karmiły swoje pociechy piersią i też miały problem z wagą bo w sumie przy karmieniu piersią musisz się dobrze odżywiać bez diet itd żeby pokarm był dobrej jakości, więc zgadzam się z Tobą ;-)
 
hej dziewczyny,
u nas niestety walka z potowkami mala ma okropną buźkę, czekam na dowóz nadmanganianu potasu, oczywiście byłam u GP i wiadomo, ma przejść samo.A może wy znacie jakiś specyfik angielski na potówki, albo jakieś inne sposoby?
kamilalopez, vanilka, kingusia piękne te wasze szkraby, jak ten czas płynie tak szybko rosną.:-)
Od przyszłego tygodnia zostaje sama, zobaczymy jak to będzie....mała niestety mało śpi w dzień, więc na nic nie mam czasu:-(i do tego każe się nosić, a starszak dobrze bardzo troskliwy w stosunku do siostry przynajmniej narazie zobaczymy jak zostaniemy sami:blink:
pozdrawiam Was i życzę miłego weekendu
 
Ssabrinaa na poczatku tak jest,ze sie doczekac nie mozna i wydaje Ci sie ze ciaza trwa wieki,ale pozniej juz tak szybko leci ze nawet nie wiesz kiedy a juz na porodowce jestes:tak:

Karis
ja niestety nie pomoge z potowkami,Olivka czasami tez troszke ma ale ja caly czas do kapieli uzywam OILATUM i po kapieli zawsze jej tym smaruje wiec wszystko szybko schodzi,a tak to nie wiem co Ci doradzic.
Rozumiem Cie ze czasu nie masz bo moja mala tez po miesiacu w dzien malo spala i nie mialam czasu bo jak sie ja zostawialo chwile sama to zaraz placz-na szczescie nie trwalo to dlugo:-)
Trzymam kciuki zeby nie bylo Ci ciezko jak sama zostaniesz;-)

MAMUNIA2 OLINDA COFFIE ROPUCHA co tam u was?Juz dlugo sie nie odzywacie.
 
Ostatnia edycja:
karis moj dostal kilka potowek na szyji ,kompalam go w mace ziemniaczanej z przepisu ;-)i po dwoch dniach nie ma potowek :tak:jesli u Was duzo jest to do wanienki dodaj ten nadmanganianu potasu plus make ziemn.
Moj jak narazie nie daje sie tak we znaki ,noszony nie musi byc ...no ale zobaczymy jak dlugo :-D

kamilalopez stosujesz u Oliwki ten krem oilatum??

u nas dzis chlodniej .
 
Witam dziewczyny, dawno mnie nie było, najpierw komp nawalił, a potem byłam w Polsce, przedwczoraj wróciłam.
No i najpierw gratulacje dla Vanilki, już masz 3tygodniowego brzdąca, super:-D.
Byłam w Polsce u ginki, wszystko w porządku, tylko podobno dzidzia jest o 2tygodnie za mała:confused:. Poza tym te upały mnie wykańczają, na nic nie mam chęci ani siły. Siedzę taka rozmemłana i czuję się jak morświn. Jak tu od wtorku do pracy wrócić:szok:? Coraz bardziej korci urlop macierzyński, a tak bym chciała jeszcze miesiąc popracować... Dzisiaj jakoś chyba chłodniej, może wynurzę się na jakieś zakupy.
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłej, chłodnej niedzieli.:tak:
 
Dzien dobry

Vanilka
tak stosuje u Olivki oilatum do kapieli i krem rownierz:-)

Ropucha dobrze ze wszystko ok,a co do pracy to Cie rozumiem bo sama na poczatku mowilam ze bede pracowac nawet do konca ciazy jak sie da ale juz pozniej mi sie nie chcialo;-)

Milego dnia
 
stosuje nivea do skory suchej i oliwke w zelu na brzuch...boje sie ze bede miala duze rozstepy bo brzuch tym razem mam wprzod bardzo wypchane a z pierwszym bylam raczej w biodra...:zawstydzona/y:

jak znosicie te upaly?
koszmar
ja dzis mam zle samopoczucie bo niby mialo padac...a jest poprostu pochmurnie, duszno nie ma czym oddychac a deszczu nic
nie myslalam ze na wyspach zatesknie za deszczem

dodatkowo mam 3 nocki zarwane bo synek mi sie rozchorowal brbr
chodze jak zombie:wściekła/y:
 
No nie powiem ruch na ty wątku okrutny.:rofl2:
Ja 2 dni spędziłam w szpitalu, pojechałam na rutynową wizytę i mnie zostawili na 24h, a na drugi dzień stwierdzili, że jeszcze jena doba się przyda. A to z powodu podniesionego ciśnienia. Teraz mam zwiększoną dawkę tabletek i wizyta w szpitalu co tydzień. Ale nareszcie wiem jak tu się leży w szpitalu i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem. Miły i pomocny personel, dobre żarełko, czysto i dzięki tym parawanom trochę prywatności. Polski szpital to Dziki Zachód w porównaniu z angielskim:tak:. Czy ja dobrze myślę że jestem następna w kolejce do rozdwojenia na tym wątku???:szok::szok::szok:
Widziałam w szpitalu kobietę z bólami, od razu gęsia skórka i łzy w oczach. Ja chcę cesarkę!:angry:
 
reklama
No nie powiem ruch na ty wątku okrutny.:rofl2:
Ja 2 dni spędziłam w szpitalu, pojechałam na rutynową wizytę i mnie zostawili na 24h, a na drugi dzień stwierdzili, że jeszcze jena doba się przyda. A to z powodu podniesionego ciśnienia. Teraz mam zwiększoną dawkę tabletek i wizyta w szpitalu co tydzień. Ale nareszcie wiem jak tu się leży w szpitalu i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem. Miły i pomocny personel, dobre żarełko, czysto i dzięki tym parawanom trochę prywatności. Polski szpital to Dziki Zachód w porównaniu z angielskim:tak:. Czy ja dobrze myślę że jestem następna w kolejce do rozdwojenia na tym wątku???:szok::szok::szok:
Widziałam w szpitalu kobietę z bólami, od razu gęsia skórka i łzy w oczach. Ja chcę cesarkę!:angry:

racja ,tutaj w szpitalu wypas jest !a jakie jedzenie -szok!!
polecam tutaj cc cos pieknego:)
 
Do góry