reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam was dziewczyny :-)
kamilalopez wielkie dzięki za pomoc no i dzięki za linka jest bardzo przydatny :tak:;-)
Dziewczyny a co do witaminki d3 to mam pare znajomych i też nie wywalczyły jej tutaj i przywiozły se z Pl :tak:
Ale mam zmiany humorków mój mąż nie nadąża czasem:zawstydzona/y:hormony dają znać o sobie a senność mnie męczy czasem poradze przespać cały dzień mam nadzieję że to kiedyś ustąpi :-D
Miłego dnia wam życzę dziewczyny,pogoda zapowiada się upalna znowu :-)
 
reklama
Witam was dziewczyny :-)
kamilalopez wielkie dzięki za pomoc no i dzięki za linka jest bardzo przydatny :tak:;-)
Dziewczyny a co do witaminki d3 to mam pare znajomych i też nie wywalczyły jej tutaj i przywiozły se z Pl :tak:
Ale mam zmiany humorków mój mąż nie nadąża czasem:zawstydzona/y:hormony dają znać o sobie a senność mnie męczy czasem poradze przespać cały dzień mam nadzieję że to kiedyś ustąpi :-D
Miłego dnia wam życzę dziewczyny,pogoda zapowiada się upalna znowu :-)

u nas tez upal :) Nie martw sie humorki przejda po pierwszych 3 mies. tez mnie to meczylo, choc do dzis sie zdazy za mam zly dzien :/ i wtedy cierpia niestety wszyscy :( uroki ciazy Pozdrawiam
 
Dzien dobry.
Co z wami wszystkimi,ze tak cicho na forum?Dziewczyny co tam u was slychac??
My ostatnio zaliczylysmy basen 1 raz-Olivka szczesliwa,tak ze teraz bedziemy chodzic 3-4 razy w tygodniu.
A wczoraj pol dnia stracilysmy na dojechanie i powrot z ambasady bo na glosowaniu bylysmy.

Milego dnia
 
hej dziewczyny,
u nas w porządku w środę jadę do hv, vanilka ja małej narazie nie dopajam, coś Amelkę wysypało mi na buzi i nie wiem czy to potówki czy alergia, a że tak zapytam to mogą uczulić ją pomidory?
pozdrawiam Was wszystkie no właśnie co tam u Was słychać?
vanilka, maureen jak tam sobie radzicie?
kamilalopez podziwiam podziwiam:-)
witam nowe mamy i gratuluję:tak:
 
hej dziewczyny,
u nas w porządku w środę jadę do hv, vanilka ja małej narazie nie dopajam, coś Amelkę wysypało mi na buzi i nie wiem czy to potówki czy alergia, a że tak zapytam to mogą uczulić ją pomidory?
pozdrawiam Was wszystkie no właśnie co tam u Was słychać?
vanilka, maureen jak tam sobie radzicie?
kamilalopez podziwiam podziwiam:-)
witam nowe mamy i gratuluję:tak:

Karis dobrze ze wszystko ok.Co do pomidorow to moga uczulic malenstwo dlatego mowia zeby jesc tylko kilka plasterkow dziennie i patrzec czy maluszkowi nic nie jest-jak moja Olivke w 2 tygodnie po porodzie wysypalo na twarzy to tez sie zastanawialam czy czasem nie pomidory,ale w naszym przypadku to bylo co innego.


My dzis zaliczylysmy basen po raz drugi,jak kladlam Olivke na brzuch to machala raczkami jakby plynac chciala:-)Poza tym dzis pierwszy raz dostala cos innego niz tylko mleko i straszny ubaw mialam bo jak chcialam jej wkladac lyzeczke do buzi to ona lapaja ja raczka i sama wkladala sobie do buzi-chyba jej sie spodobalo:-)
A oto zdjecia:
 
hello !! :)

Boze, jak dawno mnie tu nie bylo ;)

kamilalopez sliczna mala myszka!:) no widac spodobala sie jej lyzeczka hyhy ;)

karis78 gratulacje!!!!!!!!!!!!!! :)) Amelko witamy Cie na swiecie ;)

Vanillka gratulacje serdeczne ;) ! Dawidku witamy Cie na swiecie :)
chowajcie sie bobaski zdrowo, i nie dajcie za bardzo popalic rodzicom!:) hihi

witam nowe na forum ! :)

u Nas malutka bardzo sie rozgadala, mala gadulka z niej!

od kilku dni probujemy zupki, deserki i kaszke , ale kaszka bananowa przypadla jej do gustu, bo dodaje 2 lyzki do mleka ;)
i wciaga az uszy sie jej trzesa !:)

z nowosci za tydzien przyjezdza moja babcia (prababcia Kornelii) z moja ciocia ;)
wiec pewnie po Londynie bedziemy jezdzic i atrakacje pokazywac rodzince hehe :)

wstawiam zdjatka,

pozdrawiam Wszystkie !!
 

Załączniki

  • DSC00355.jpg
    DSC00355.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 49
  • alelelejwj2j2.jpg
    alelelejwj2j2.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 54
  • DSC_0635male.jpg
    DSC_0635male.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 51
  • DSC_0664male.jpg
    DSC_0664male.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 55
  • DSC00401.jpg
    DSC00401.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 59
  • DSC_0670male.jpg
    DSC_0670male.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 55
  • DSC00378.jpg
    DSC00378.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 63
Hejka:happy2:
malduje sie i ja choc na kompa czasu malo ...;-)ciagle zajeta jak nie dzieci to jakies sprawy papierkowe albo na miescie ..
u nas okey;-)Davidek na cycusiu dalej ,rosnie to najwazniejsze .Oczko juz praktycznie nie lzawi .Powoli robi sie bardziej aktywny ,rozglada :happy2: misio z Niego
taki maly misio z niego :-)
wczoraj mielismy spotkanie zapoznawcze w szkole u starszaka -plakal jak mial wracac do domu wiec podobalo mu sie :happy2:zobaczymy co bedzie we wrzesniu :happy2:

kamilalopez Jaka sliczna Oliwka !!!napatrzec sie nie moge taka slodka :-)

kingusia A kornelka to wyglada na jakies 5 miesiecy :happy2:juz kaszke jecie ??jakos szybko tutaj chyba wprowadzaja co :confused:
a Ty ladnie w tyc ciemnych wloskach wygladasz :tak:i chyba spadlo te 20o kg co przytylas?

karis wlasnie ponoc pomidor bardzo uczula ..sama mam chec niesamowita bo uwielbiam je ..ale jeszcze poczekam..za to marze o czeresniach !
jak sobie radzisz??mame masz jeszcze?jak starszak ??

oki uciekam pospac jeszcze puki dzieci tez spia :tak:
buziaczki :*

Dawidek moj nad jeziorkiem :)

Uploaded with ImageShack.us
spioch ;-);-)

Uploaded with ImageShack.us
 
Vanilka sliczny ten Twoj Davcio :) mmm schrupac! a Ty w taki upal go w kurteczke ubralas??? ;o
no Kornela pojutrze skonczy 4 miesiac, czyli tak jakby 5 miesiac zacznie, wiec za wiele sie nie pomylilas hyhy :)
a kaszke bananowa Bobovity mam z polskiego sklepu, wiec ja sama zdecydowalam o tym, ze cos dodatkowo bede jej wprowadzac, szczegolnie, ze mozna juz od 4 miesiaca zaczynac ;)

co do 20 kg, spadlo, spadlo :)
tylko brakuje mi z 6 kg do wagi sprzed ciazy ;)
 
kimgusia dziekuje :tak:
hehe to bylo wieczorkiem w tej bluzie :happy2:maly mi spi w wozku super wiec czesto jestesmy na dworze bo i trzeba korzystac z lata no nie :-)
No tak karnelka juz prawie 4 mieszki kilka dni brakuje :-)ja mojemu starszakowi tez ok 4 mieszka kaszke dodawalam bo nie najadal sie :no:
super ,ze waga spadla dziecko wyciaga wszystkie sily z mamy :tak:
a co przy dwojce :baffled:wieczorem to padam zmeczona .
kornelka pewnie juz gaworzy na calego :-D
 
reklama
Vanilka o moj Boziu... nawet mi nie przypominaj hihi, jak juz zacznie gadac "po swojemu" to juz nie przestanie i uszy bola ;)
traaaaaaagedia, nauczyla sie cholercia od swojej babci (mojej mamy) tyle gadulic, ze szok...

smieje sie czesto, ogolnie mowia, ze mam zlote, grzeczne dziecko :)
a jak sobie radzisz z nowym domownikiem ? hihi
 
Do góry