reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej babeczki,

mnie dopadło przeziębienie, w nocy walczyłam z gorączką, ech.. zawsze coś..


kamilalopez,

ale śliczna Twoja Olivcia :tak::-)
Fajnie, że przyleciała z Tobą siostra, będziesz miała towarzystwo.
A jak tam sprawa z domem, wiadomo już coś konkretnego ?

Co do moich dziewczyn - Amelka dalej nieznośniucha, bunt dwulatka na całego :wściekła/y:
Marcelka rośnie jak na drożdżach, jutro skończy 2 miesiące, rany jak ten czas leci :szok:
Paula kończy właśnie Junior School i szykuje się do kolejnej szkoły, wiadomo że przeżywa taką zmianę, a ja razem z nią ;-)

coffee,

bierzesz jakies leki na tą alergię ?? Kurde, można się przecież zamęczyć..
 
reklama
nic nie biore...nigdy tego nie mialam!
w kwietniu pierwszy raz ... mialam do poludnia zblokowany nos i kichanie, swedzenie uszu i to samo popoludniu...az 3 tygodnie
najpierw myslalam ze jestem przeziebiona ale raz nie mialam tego caly dzien a dwa dostalam antybiotyk na jakies bakterie w moczu a i tak dalej wlaczylam z tym nosem wiec to nie choroba

i juz mialam dlugo spokoj i nagle jednego pieknego dnia obudzilam sie z tym samym
i tak do ok11-12 godziny walcze a potem tak od 18 do nocy:wściekła/y: koszmar
budze sie jakbym chora byla i nos zablokowany kompletnie przed zasnieciem
 
Hej dziewczyny :happy:
zapomnialam sie zameldowac :happy:
tak wiec 17czerwca urodzil sie moj drugi synek Davidek z waga 3459 .:happy:
Opanowalam sztuce cycania wiec dobrze jest :happy:

karis jak u Was??
 
witam mamusie ,,angielskie'' mialabym prosbe jesli ktoras bedzie miala czas i ochote moze mnie troche,,oswiecic'' w temacie znieczulen tu w UK jak to wyglada na czym polega i w ogole wiem ze za niecale 2 tyg bede rozmawiala na ten temat z moja polozna ale chcialabym miec choc male pojecie na ten temat heh no wiem ze jest morfina gaz i epidural ale jesli ktoras chcialaby konkretniej opisac bede wdzieczna :)
pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
Gratulacje!!!

A jak tam ogolbnie porod??Dobra opieke mialas???I jak sie czujesz?Pozdrawiam

Dziekuje !!!
Powiem tak ..polska sie chowa ze swoimi cesarkami ..
Tutaj liczy sie kobieta i zapewniaja jak najlepsze warunki ,a w PL ......
Naprawde jestem pod wrazeniem :tak:
Opieka w szpitalu super..wogle nic tylko rodzic w tej UK:-D
czuje sie swietnie !smigamy sobie na spacerki bo pogoda piekna :)
 
reklama
Dziekuje !!!
Powiem tak ..polska sie chowa ze swoimi cesarkami ..
Tutaj liczy sie kobieta i zapewniaja jak najlepsze warunki ,a w PL ......
Naprawde jestem pod wrazeniem :tak:
Opieka w szpitalu super..wogle nic tylko rodzic w tej UK:-D
czuje sie swietnie !smigamy sobie na spacerki bo pogoda piekna :)

Super ze jestes zadowolona :) troche mnie to uspokoilo bo tez bede miec cc i tez pierwsza mialam w PL. Jeszcze raz gratulacje :))))
 
Do góry