reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Karis78,

dziękuję za fluidki :tak::-)
Miałam Ci napisać wcześniej, ale zapomniałam - nie dość że jesteśmy z jednego rocznika, to jeszcze pochodzimy z tego samego miasta :-D Masz jeszcze rodzinę w Sosnowcu ? Gdzie w ogóle mieszkałaś, tzn. w której części miasta ? ( jeśli można wiedzieć ) Buziaki.
 
reklama
No nie maureen:-D:-D:-D ale checa, moja mama mieszka w Sosnowcu, konkretnie to Zagórze, nie do wiary a Ty gdzie się chowałaś?
Pozdrawiam Cię bardzo mocno ziomalko moja:-):rofl2:
A maureen nikt nie przyjdzie do ciebie żeby ci pomóc? bo do mnie jedna a potem druga mamuśka przylatuje
 
karis,

ja mieszkałam niedaleko centrum, na tzw. Sielcu ( duże osiedle obok przystanku nazywanego Wawelem ;-) )
Niestety do mnie nikt nie przyleci, żeby mi pomóc :-(
 
karis,

ja mieszkałam niedaleko centrum, na tzw. Sielcu ( duże osiedle obok przystanku nazywanego Wawelem ;-) )
Niestety do mnie nikt nie przyleci, żeby mi pomóc :-(

a to tam mniej więcej gdzie ten basen:-)
kurde szkoda, że nikt ci nie pomoże, wogóle to cie babo podziwiam bo trójkę mieć i sama dawać sobie radę to naprawdę wyczyn:szok:
Ja to od jakiś trzech dni zaczynam słabnąć znów przed chwilą leżałam godzinę wogóle końcowka ciąży to nic przyjemnego:baffled:
Dziewczyny co ile miałyście skurcze jak jechałyście do szpitala, bo mnie koleżanka nastraszyła że nawet jak odejdą wody to i tak ma czekać w domu i jak miała co 10 min skurcze to ją odesłali do domu.To co ja mam jechać dopiero z głową między nogami??:szok:
 
Maureen dziekuje za liste :)
kurde ja mam brac recznik do szpitala ?bede miala cc wiec dwa dni ponoc sie lezy w szpitalu i nie wiem jak to wyglada ;/ nie maja recznikow ?

karis mi powrocily mdlosci ;/ miewasz tez ?
 
Maureen dziekuje za liste :)
kurde ja mam brac recznik do szpitala ?bede miala cc wiec dwa dni ponoc sie lezy w szpitalu i nie wiem jak to wyglada ;/ nie maja recznikow ?

karis mi powrocily mdlosci ;/ miewasz tez ?
lepiej miej te ręczniki a co do mdłości to dziś jak zmywałam naczynia to myślałam, że się zwymiotuje otatnio na nic nie mam ochoty nic mi nie smakuje
 
karis78,

dokładnie to jest to osiedle ;-)

Co do odsyłania do domu - to kilka moich koleżanek to niestety spotkało.. Ja jechałam do szpitala jak miałam skurcze co 5 minut i trwające około 40 sek. A wody sączyły mi się od rana..
Potem już wszystko szybko idzie :tak:;-)
Nie wiem jak jest u was, ale u nas trzeba najpierw zadzwonić i zapytać czy można już przyjechać - wtedy pytają właśnie co ile są skurcze, czy odeszły wody itp.

Vanilka,

jak szłam po porodzie pod prysznic, to salowa dała mi ręcznik, ale ja nie lubię korzystać z cudzych ręczników, a na pewno już nie w szpitalu.. tak więc miałam swój :tak:
 
Dziewczyny ,mi chodzi o recznik dla dzidzi :happy:
dla siebie to normalka wezme bo nie chce jakis cudzych ale jak rodzilam pierwsze dziecko w pl to kompali Go i wycierali swoimi recznikami ..

a smoczek mozna miec ?
 
reklama
Vanilka,

ja nie brałam ani ręcznika da dzidzi, ani przyborów kąpielowych. Zaleca się, żeby maluszka nie kąpać przez pierwsze 2 doby, że maz płodowa chroni skórę przed bakteriami zaraz po porodzie ;-)
A co do smoczka - nic nie słyszałam, żeby nie można było mieć.

Marika3020,

pewnie, że możesz :-) Pisz jak najwięcej w miarę wolnego czasu.
Gratuluję fasolki !!Wiesz już kogo nosisz pod sercem ??
 
Do góry