reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Maureen dzieki za linczki:))

Dziewczyny to ja zapytam jakie macie materace do lozeczek????

Pamietam ze jak kupwalam dla mojego syna ponad 6 lat temu w modzie byly kokosowo- pienkowe czy cos takiego?
A co kupujecie lub kupilyscie a moze zamierzacie kupic dla maluszkow????
 
reklama
Dzień dobry,

ja na nóżkach już od 4, a to dlatego, ze chyba zaczyna się coś dziać :tak: Miałam kilka skurczy dość bolesnych, poza tym powoli odchodzi czop śluzowy.. tak wiec czekam na rozwój sytuacji :-p
Męża wysłałam do pracy, bo nie wiadomo, czy to dziś, ale jest pod telefonem, w razie czego w ciągu pół godz. będzie w domu Żeby tylko Amela była grzeczna :baffled:

W razie możliwości będę zaglądać ;-) Buziaki i miłego dnia.
 
Hej !!
Ale wiesci od rana :-)

Maureen Kurde juz czop Ci odchodzi :rofl2:
Ale fajnie :tak:
No i oby sie rozkrecilo :tak:

Karis a Ty jak sie czujesz???

Pytalam z ciekawosci czy cos tak dla tatusia sie nalezy jakas kaska bo w pl cos tam sie nalezy .
Kurde Wy juz takie wyprawki kupujecie a ja ....daleko w polu :-D
jak narazie mam full ciuszkow ,wozek i bujaczek i to tyle .
Musze jechac na jakis carboot obkupic maluszka troszke bo wiadomo jakie tam niskie ceny .no i powoli juz wszystko kupowac bo czas leci .

Ale cieplo sie zrobilo co :happy:
 
Vilemo tak podczas porodu chcieli mi ją obrócić, miałam epidural, więc to mnie nie bolało nic a nic...


a my od 3 dni walczymy ... z kolkami chyba
bo od 18 do 22 zaczyna się przeraźliwy krzyk i noszenie pinowo małej albo mała na brzuszku położona na moim ramionku czy włączenie suszarki pomaga, ale nie zawsze...

możliwe,że przez tą alergię (skazę białkową), bo na to wygląda, bo ma plamki czerwone na twarzy i to nie jest na pewno ani trądzik niemowlęcy ani te potówki, bo te potówki były na początku i inaczej wyglądały

dlatego nie jem tych rzeczy, które zawierają krowie mleko jak na razie wykluczyłam z diety... i jem mięso

na szczęście od 22 jak kładę się z małą spać to troszkę poryczy , ja daję jej wtedy cyca i włączam suszarkę i momentalnie zasypia...

ale to też przez moją głupotę raczej ma biedulka problemy z jelitami:( bo nie odbijałam jej zawsze, i jak zasypiała to nie odbijałam ją tylko kładłam do łóżeczka ;/ ehh moja głupota...

a na 3.50 p.m mam do GP ... ciekawe co on powie ;/ na to wszystko

pozdrawiam Was wszystkie :))

Mauren trzymam kciuki za Ciebie :)) ehh niedawno ja byłam w ciąży, a z jakieś 5 tygodni temu rodziłam... aż trudno w to uwierzyć :)
 
Witam poniedziałkowo.
I znowu cały tydzień do przepracowania przede mną. Ale mam lenia.
Maureen ale czad, tak niespodziewanie, trochę przed terminem, no to powodzenia, niech się rozkręci i miej już to za sobą, trzymam kciuki.
Widzę że mamy tematy wyprawkowe, ja na razie kupiłam tylko trochę ciuszków, bo uważam że czasu mam jeszcze sporo, ale juz też zastanawiam się nad grubszymi sprawami. Ostatnio na carbootie widziałam nowe łóżeczka za 35 f, ale bez materaca, myślicie że to dobra cena? Ile kosztuje materac?
 
Hej dziewczyny,
maureen to trzymam kciuki bardzo mocno
vanilka dzięki moja droga, czuję się dobrze więc tylko muszę kompletować torbę do szpitala:tak:
kingusia powodzenia na wizycie
a mój alanek dzisiaj nie poszedł do przedszkola bo o 4 rano znów miał nawrót temperatury, jestem w szoku bo naprawdę dzielnie znosi to choróbsko i nawet nie marudzi:happy:
no nic to uciekam do obowiązków
pozdrawiam babeczki:-)
 
Vanilka, Kingusia, ropucha, karis78,

dzięki za trzymanie kciuków, na pewno się przydadzą ;-)

Ja dalej siedzę w domu, w dwupaku, trochę się uspokoiło na jakiś czas, teraz znów skurcze jakby przybrały na sile.. Maluszek chyba czeka na tatę, aż wróci z pracy :-D
 
Vanilka, Kingusia, ropucha, karis78,

dzięki za trzymanie kciuków, na pewno się przydadzą ;-)

Ja dalej siedzę w domu, w dwupaku, trochę się uspokoiło na jakiś czas, teraz znów skurcze jakby przybrały na sile.. Maluszek chyba czeka na tatę, aż wróci z pracy :-D
co za grzeczne dziecko, że tak na tatę czeka:rofl2::-D
 
Maureen dzieki wielkie za te stronki jak bede miala wiecej czasu musze je sobie poprzegladac bo jeszcze zostaly mi niecale 2 tygodnie do konca pracy koniec kwietnia koncze prace wiec bede odpoczywala i oblukiwala sobie wszystko :)
Ropucha nie mam pojecia ile moze kosztowac materac musialabys w necie sobie posprawdzac ale jesli nowe lozeczko 35f to nie duzo wedlug mnie :)
Maureen czyli rozumiem ze jeszcze jestes w dwupaku czy jednak zaczelo sie cos?
dziewczyny mam pytanie na poczatku ciazy wiadomo ze pojawily sie wieksze ilosci sluzu czy ten sluz ma byc ciagle az do porodu?jestem w 26tyg i mam sluz ale czytalam ostatnio o saczacych sie wodach plodowych i sie najadlam strachu bo sadze ze chyba jednak sluz mi sie wydziela wiecie cos wiecej na ten temat? tak to jest byc poraz pierwszy mamusia jeszcze w obcym kraju i z wszystkim panikowac heh sorki za glupie pytania :p
 
reklama
Do góry