reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Czesc dziewczyny.
2 dni mnie nie bylo I troszke popisalyscie-weekend mielismy goracy wiec spedzalysmy go w parku-nawet nie wiedzialam ze mamy sliczny park,dzielnica nie ciekawa a park sliczny,zadbany kolorowy I czysty;-)
Widzialam ze pisalyscie o loldrach I poscieli-ja kupilam koldre,poduszke,posciel,baldachim ze stelarzem,ochraniacze na lozeczko,rozek super jakosci za 200 zl na allegro.Co do koldry I poduszki to narazie nie uzywam bo jak wiadomo poduszki nie powinno sie przez conajmniej pol roku a jesli chodzi o kkoldre ti tez wszedzie slyszalam ze nie powinno sie przykrywac takich maluszkow tylko uzywac na poczatek koca z dziurami-na poczatku uzywalam kocaa,ale po kilku dniach zaczelam ja klasc w rozku bo mi lepiej spala a teraz uzywam spiwora bo jak ja przykryje kocem to zaraz sie rozkopuje.
Materac ja wlasnie dzis kupowalam w BABYS R US bez sprezyn I zaplacilam £60

Maureen - trzymam kciuki,chociarz moze juz urodzilas bo cos sie nie odzywasz:-)

Mamunia - duzo zdrowka dla Twoich chlopcow,oni cos czesto choruja

Kingusia - to nie koniecznie Twoja wina-ja gdzies wyczytalam ze jesli dziecko usypia przy karmieniu to nie trzeba podnosic do odbicia tylko mozna polozyc do lozeczka I od poczatku jesli moja mala spala to jej nie podnosilam(a bardzo czesto zasypiala przzy karmieniu)I ani razu nie miala kolki-moze sie myle ale wydaje mi sie ze to zalezy od dziecka

Karis - duzo zdrowka dla Twojego kawalera rownierz
 
reklama
Vilemo - ja tez trzymam kciuki zebys w koncu poleciala,napewno musisz byc niezle wkurzona. Ja tylko mam nadzieje ze przez to wszystko nie podniosa cen biletow bo chcemy leciec w polowie maja a ja jeszcze biletow nie mam bo czekam na malej paszport I nie wiem kiedy dojdzie

Ropucha - w sklepach lozeczka zaczynaja sie od £100 a wiadomo ze te najtansze nie sa super jakosci a materace zaczynaja sie od £30. W sklepach jak kupujesz lozeczko to tez musisz kupic osobno materac,bo nie sprzeddaja razem-przynajmniej ja nigdzie nie widzialam. Jesli widzialas lozeczka nie zlej jakosci I w super stanie za £35 to nie ma nad czym sie zastanawiac :-)
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, tylko problem w tym że ja się kompletnie nie znam na łóżeczkach i nie potrafię ocenić ich jakości:rofl2:. Jak ja zrobię ta wyprawkę dla dziecka:szok:, o wózkach też zielonego pojęcia nie mam, chyba będe kupować na zasadzie podoba mi się lub nie:rolleyes2:.
Ryjek myślę że nie ma głupich pytań kiedy jest się w pierwszej ciąży i wszystko jest dla nas nowym doświadczeniem. Ja niestety nie potrafię Ci pomóc bo bardziej od Ciebie zielona jestem bo ciąża moja stażem młodsza:eek:, ale może idź kobito do położnej, będziesz spokojniejsza:tak:.
 
Hej dziewczyny!!!
Wpadłam do Was na chwilke,bo jetem strasznie padnieta.Miałam ciężki weekend,w niedziele z ciśnieniem 170/110 trafiłam do szpitala,a ze mialam to zatrucie w poprzedniej ciazy i cesarke w 28 tyg to pojechalam od razu!Na miejscu badanie krwi,moczu itd,bialko mialam na pewno ale chyba nie duzo....Puscili mnie wczoraj wieczorem.Musze brac 2xdziennie tabletki na nadcisnienie i jestem pod stala opieka poloznej(jak na razie codzienna).Jestem słaba psychicznie,gdyby nie zbili cisnienia musialabym miec cesarke...a to dopiero 24 tydzien:-(Boje sie najbliższych tygodni,jesli mimo brania lekow cisnienie mi skoczy i bedzie duzo bialka w moczu to z powrotem do szpitala.....Nastraszyli mnie juz w niedziele ta cesarka i nie moge sie pozbierac.Teraz chodzi tylko o to zeby utrzymac ciąże jak najdluzej.Jestem zalamana,czemu mnie to spotyka po raz drugi???:-(
Maureen ale ja Wam zazdroszcze....trzymam kciuki
 
Dzien dobry Kobietki

Maureen mam nadzieje ze juz trzymasz malenstwo w swoich ramionach duze buziaki :tak::-)

Madzia23 trzymaj sie Kochana rzeczywiscie masz pecha juz sobie wyobrazam jak sie wystraszylas sciskamy Cie mocno i trzymamy kciuki zeby cisnienie sie ustabilizowalo

Ryjek ja niestety nie pomoge :no: ale napewno dziewczyny cos doradza :tak:

Karis jak synus sie czuje duzo zdrowka dla Was

Co do lozeczek i materacy rowniez nie pomoge poniewaz kupowalam dla Olivki Kojec a z posciela to tak poduszki nie kupowalam a kolderke kupilam ta kolorowa i jeszcze ani razu nie przykrywalam nia Olivki tylko przykrywam ja kocykiem

Milego dnia
 
Witam :happy:

Maureen meldowala sie najczesciej z rana ,a dzisiaj cisza wiec mysle ,ze w szpitalu jest juz tuli mala albo jeszcze rodzi .Oby druga opcja byla :tak:

Madzia23 Kurde nieciekawie :baffled:
Dobrze,ze jestes pod kontrola i z cisnieniem obie wiemy ,ze nie ma zartow .
Kurde moze lec i sobie czytaj ksiazke ?nie nakrecaj sie jakimis myslami bo to zaraz skacze do gory .Trzymam kciuki zebyscie dotrwali w dwupaczku jak najdluzej !!!!!!
 
Cześć dziewczyny,
dzięki za życzenia zdrówka dla synusia, nie poszedł do przedszkola spał do 10 dzisiaj i nie ma temperatury ale ten okropny kaszel go męczy
maureen no to może już małą przytulasz:-) to teraz kolej na mnie:-D
kingusia jak tam po wizycie?
madzia23 o jej kochana to uważaj na siebie i musisz być spokojna dla maleństwa, trzymam kciuki
ryjek każda ciąża jest inna, ja od dawna bez wkładki się nie ruszam, bo takie mam upławy, ważne żeby były bezwonne i nieswędzące i niezielone, ale jeśli boisz się że to mogą być wody to powiedz położnej i ją molestuj o wizytę u lekarza. Im dzieciątko większe to to wszystko uciska na nasze narządy i upławy też mogą przybierać na sile. To tyle mogę ci napisać z mojego doświadczenia.;-)
kamilalopez no to przynajmniej park macie zawsze coś
miłego dnia
 
Madzia23 bidaku żal mi Cie strasznie, ale mam nadzieję że tabletki pomogą. Ja też miałam takie ciśnienie (pisałam wam), dostałam tabletki też 2 razy dziennie i pomogły do tego stopnia, że na własną odpowiedzialność biorę już tylko raz dziennie bo obniżały to ciśnienie za bardzo. A teraz nawet kawę piję i jest oki (mam nadzieję że tak zostanie). Więc postaraj się nie stresować i pisz nam co się dzieje.
Maureen chyba już rozdwojona:-D.
 
karis streszczaj sie streszczaj bo po Tobie ja :happy:
a nie chce meczyc sie z mega brzuchem w upaly :no:
Jak sobie radzisz w nocy??
bo ja to z boku na bok albo siku kilka razy ide ..i czesto mnie dusi ,brak tlenu doslownie :baffled:
 
reklama
vanilka ja też oddechu nie mogę złapać, no w nocy to się przewaracam na lewy na prawy na lewy bok i tak w kółko, i czywiście przynajmniej jedna przerwa na siusiu:-D
ale ogólnie i tak nie narzekam, no i lato już nie w dwupaku to może szybciej schudnę, będę pić tylko wodę:rofl2::-D
 
Do góry