reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Znam dziewczyne w Polsce, ktora do konca byla przekonana ze bedzie dziewczynka...a jak sie urodzilo to lekarz ma pani pieknego synka. Dziwne troche, ze wczesniej nie zauwazyli, tym bardziej ze onamiala wiecej usg niz my tutaj... No i chlopczyk wracal ze szpitala na rozowo ubrany.... tylko, ze ona to byla maniaczka rozowego i doslownie wszytsko tam bylo rozowe :laugh2::laugh2::laugh2:

kingusia a co do tego brzucha to ja gdzies wyczytalam, ze niby wielkosc brzucha odpowiada tygodniowi ciazy. Czyli np w 30 tygodniu brzuch powinien miec 30 cm :confused2::eek: Dla mnie to to dziwne jest, bo bez kitu brzuchy rosna roznie...


Hehe nie strasz... mam nadzieję, że to dziewucha :-D niech tak zostanie...
aha... no to ja nie wiem co z tym brzucholem, no ale jak chcą mierzyć niech mierzą mi to obojętne heheheheeh.... :-p
a ciekawe do którego tygodnia ciąży się rozwijają cholercia narządy płciowe u dziecka :confused2::-D zaraz w paranoję popadnę...
 
reklama
no i oceniaja po wielkosci ze niby dziecko jest male czy duze ..
zamiast dodatkowe scany robic to Ci w miarki sie bawia :sorry::no:

Wiesz z jednej strony im mniej USG tym lepiej... bo to też nie za bardzo dobrze wpływa na dziecko:no: ale ja miałam przez całą ciążę 4 (bo 3 w PL , a jedno tutaj...) a to tutaj to był CUD , bo nie wiedziały, czy wystaje mi z prawej strony brzucha jej głowa czy tyłek... i na szczęście okazało się, że to tyłeczek a główka u dołu :-D
ale i tak to było krótki scan , tylko widziałam główkę i jak mruga oczkami...
normalnie taki paru sekundowy :eek: przez oczy mi tylko przeleciały obrazy :-D
 
Ja wiem, mi położne mierzyły w szpitalu i GP też i powiedzieli ,że mam książkowo :eek:
ale nic z tego nie kumam... co to ma za znaczenie i do czego to się tyczy?
no bo jak masz mniej cm niż tk to trzeba sprawdzić czy dziecko się rozwija, moja mała po prostu leży sobie w poprzek bo mam szerokie biodra i długo się pewnie nie zdecyduje na zmianę położenia, za dobrze jej tak jest:tak:przynajmniej mam taką nadzieję:confused2:
Jak tak dalej pójdzie to następnej wizycie też mi każą zrobić skan:-)i wtedy pewnie okaże się moja Amelka chłopczykiem:rofl2::-D
 
Hehe nie strasz... mam nadzieję, że to dziewucha :-D niech tak zostanie...
aha... no to ja nie wiem co z tym brzucholem, no ale jak chcą mierzyć niech mierzą mi to obojętne heheheheeh.... :-p
a ciekawe do którego tygodnia ciąży się rozwijają cholercia narządy płciowe u dziecka :confused2::-D zaraz w paranoję popadnę...
spokojnie, jak ty bylas po 20 tygodniu to podobno juz wszystko uformowane jest. Wiec jak by byl siusiak to raczej by cie tak nie zapewniala, ze to dziewczynka...
Ja jak bylam na usg to dziewczyna przede mna nie dowiedziala sie plci bo lekarz nie byla pewna, u nas powiedziala na 90% wiec chyba wiedziala co mowi...:-p:sorry:
 
spokojnie, jak ty bylas po 20 tygodniu to podobno juz wszystko uformowane jest. Wiec jak by byl siusiak to raczej by cie tak nie zapewniala, ze to dziewczynka...
Ja jak bylam na usg to dziewczyna przede mna nie dowiedziala sie plci bo lekarz nie byla pewna, u nas powiedziala na 90% wiec chyba wiedziala co mowi...:-p:sorry:
u nas na tym skanie to tak mówiła jakby była pewna ale ja mam wrażenie, że oni są jak znachorzy a nie wykwalifikowana służba zdrowia, no wiecie wróżka ci prawdę powie:rofl2::szok:
 
spokojnie, jak ty bylas po 20 tygodniu to podobno juz wszystko uformowane jest. Wiec jak by byl siusiak to raczej by cie tak nie zapewniala, ze to dziewczynka...
Ja jak bylam na usg to dziewczyna przede mna nie dowiedziala sie plci bo lekarz nie byla pewna, u nas powiedziala na 90% wiec chyba wiedziala co mowi...:-p:sorry:

Miejmy nadzieję ... :-D hyhyhyhy ... okaże się po porodzie :-)
zdamy sobie relacje :-D:-D:-D:-D
 
kingusia ja w pierwszej ciazy mialam duzo usg bo pracowalam w szpitalu wiec i znalam lekarzy ginekologow i czesciem moglam isc ..dziecko duze ,zdrowe:happy:
ale choc jedno to po 30 tc.mogli by dorzucic co by zobaczyc jak duze jest dziecko .
 
u nas na tym skanie to tak mówiła jakby była pewna ale ja mam wrażenie, że oni są jak znachorzy a nie wykwalifikowana służba zdrowia, no wiecie wróżka ci prawdę powie:rofl2::szok:

Jak mi ten scan tutaj robili, to partner mojej mamy się właśnie spytał czy to jest dalej dziewczynka :-D ale położna powiedziała, że nie będzie się w to bawić , bo dobra nie jest :no: :-D:-D
hahaha.gif
może z jednej strony dobrze?? jeszcze by "wywróżyła" sisiora hehe
 
reklama
Do góry