reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam
Dziewczyny u wad deszcz? A u nas snieg zaczal padac :baffled::crazy::baffled: Myslalam, ze juz nas to nie spotka tutaj, a jednak...
Wizyta u poloznej zaliczona. Wedlug niej to do terminu nie urodze, mowila ze nawet z tydzien przenosze...:baffled: Zmacala mi brzuch i glowka sie nieco obnizyla bo nie czula jej w calosci, wiec to dobry znak. Niby, ze mala sie szykuje ale jeszcze ze 2 tygodnie to moze potrwac bo za bardzo sie nie obnizyla....
Narazie sie nie przejmuje, mojej kumpeli to samo mowili a tygodnia nie wytrwala i urodzila.
Musze cos wymyslec na obiad, ale nie chce mi sie robic. Lenia mam...:eek:
 
reklama
Witajcie,
ładnie ładnie ten deszcz dotarł do nas, a mieliśmy takie plany spacerkowe....
kingusia 1991 dobra stronka, to ja już swojego A. też zacznę szkolić, a dzisiaj jak rodzisz?:-)
pozdrawiam

Niee ... żadnych objawów porodu
hmm.gif

ogólnie wyspałam się pierwszy raz chyba od stu lat...
ale to dlatego, że wzięłam przed spaniem koc taki gruby złożyłam na kilka części i między nogi sobie zapakowałam :-D i nawet na siuśki się nie obudziłam, jedynie raz po 6 ...
ale i tak mi puchnie wszystko... szczególnie pipka mi spuchła :zawstydzona/y:
a mała się " odbija" główką w dół (mam takie wrażenie:sorry2:)

kingusia jak u Ciebie ??

Tak jak wyżej napisałam... żadne rodzenie na dzisiaj się chyba nie zapowiada :no:

Witam
Dziewczyny u wad deszcz? A u nas snieg zaczal padac :baffled::crazy::baffled: Myslalam, ze juz nas to nie spotka tutaj, a jednak...
Wizyta u poloznej zaliczona. Wedlug niej to do terminu nie urodze, mowila ze nawet z tydzien przenosze...:baffled: Zmacala mi brzuch i glowka sie nieco obnizyla bo nie czula jej w calosci, wiec to dobry znak. Niby, ze mala sie szykuje ale jeszcze ze 2 tygodnie to moze potrwac bo za bardzo sie nie obnizyla....
Narazie sie nie przejmuje, mojej kumpeli to samo mowili a tygodnia nie wytrwala i urodzila.
Musze cos wymyslec na obiad, ale nie chce mi sie robic. Lenia mam...:eek:

U mnie deszcz... :-)
a no racja, nie przejmuj się tym, że powiedzieli, że 2 tygodnie, bo może w każdej chwili się zmienić wszystko o 360 stopni...
biggrin.gif
 
kingusia zazdroszczę Ci tego snu, bo ja dziś 2 godz. w nocy patrzyłam w sufit i do tego to latanie na siusiu:-D
ach to malutka się dobija już....
 
kingusia nie mow hop ;-)
moze musialas dzisiaj tak dobrze spac ??:happy:wysilek niedlugo Cie czeka .
mocno przytylas w tych ostatnich miesiacach ??
ja mam juz 3 na plusie ;/

karis :-D

bajeczka dla mnie to ich gadanie jakos malo jest przekonujace ;/
centymetrem mierza ,albo macaja i niby tak dobrze wiedza co ,jak i kiedy ;/
jeszcze mi tu tylko brakuje ,zeby akuszerka wiezli do porodu :-D
 
kingusia zazdroszczę Ci tego snu, bo ja dziś 2 godz. w nocy patrzyłam w sufit i do tego to latanie na siusiu:-D
ach to malutka się dobija już....

Najgorsze jest to, że mam jakieś dziwne obawy, żeby to przypadkiem chłopiec nie był, bo siara będzie w szpitalu
hahaha.gif
bo same różowe pajacyki (kaftaniki na szczęście białe) wzięłam.. jedynie jeden pajacyk mam zielony zapakowany do szpitala :-D
ale mam nadzieję, że GIN w PL się nie pomylił ... chociaż miałam takie dziwne objawy (przesądy) na dziewczynkę.. i wołam do niej po imieniu , więc mam nadzieję, że się to nie zmieni ;-)

no aż się zdziwiłam , że się wyspałam w miarę, ale i tak się budziłam co ileś szczególnie już rano... bo a to zdrętwiały mi ręce a to nogi puchną jak diabli... i tak w kółko ! :angry:
 
kingusia ja tam życzę żeby wszystko było po Twojej myśli ale jak to chłopczyk to mu oszczedźcie zdjęć w tych różowych ciuszkach;-):-D
 
bajeczka dla mnie to ich gadanie jakos malo jest przekonujace ;/
centymetrem mierza ,albo macaja i niby tak dobrze wiedza co ,jak i kiedy ;/
jeszcze mi tu tylko brakuje ,zeby akuszerka wiezli do porodu :-D
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: heheh Vanilka usmialam sie, rzeczywiscie te ich metody to jakby ze sredniowiecza wziete :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

kingusia1991 ty to chociaz w Polsce usg mialas, ja to bazuje na tym usg w 20 tygodniu tutaj. Do szpitala wzielam takie neutralne pajace i body, ale kurcze w domu to pelna polka sukienek i rozowych rzeczy :-D:-D Ale jaja by byly jakby chlopak wyszedl.... Dobrze, ze moja kumpela ma polrocznego chlopca to juz mi w razie co zapowiedziala, ze ciuszki da....
 
reklama
Do góry