reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
To to już trzeba być walniętym w dekiel... z resztą nie da się (tak jak w moim przypadku) w tym tygodniu już usunąć :-D wyjścia nie ma... z resztą trzeba być chorym, żeby usuwać ze względu na płeć :crazy:
ale faktycznie robią tak moja kumpela mieszkała w innym mieście i tam wisiały ulotki w szpitalach 'nie pytaj się o płeć dziecka' i nie mówią:eek:
 
To to już trzeba być walniętym w dekiel... z resztą nie da się (tak jak w moim przypadku) w tym tygodniu już usunąć :-D wyjścia nie ma... z resztą trzeba być chorym, żeby usuwać ze względu na płeć :crazy:
usunięcie wygląda tak przynajmniej czytałam bo tego nie wiem, że kobieta dotaje oksytocynę i rodzi,a dziecko umiera na czyiś rękach.....bo w bez inkubatora nie przeżyje:no:brrrr. dobra starczy bo mam ciary
 
usunięcie wygląda tak przynajmniej czytałam bo tego nie wiem, że kobieta dotaje oksytocynę i rodzi,a dziecko umiera na czyiś rękach.....bo w bez inkubatora nie przeżyje:no:brrrr. dobra starczy bo mam ciary
rany straszne to jest :szok::szok::szok::szok::szok: ale chyba nic mnie w tym kraju juz nie zdziwi :eek:
 
usunięcie wygląda tak przynajmniej czytałam bo tego nie wiem, że kobieta dotaje oksytocynę i rodzi,a dziecko umiera na czyiś rękach.....bo w bez inkubatora nie przeżyje:no:brrrr. dobra starczy bo mam ciary

Tragedia... że ludzie nie mają serc... tak samo z wyrzucaniem na ulicę zwierzaków lub katowaniem ich ...tragedia...
i w wiadomościach ostatnio było, że 3 miesięczne dziecko zbił ojciec dziecka (24 letni) i do 5 lat więzienia dostał, bo się przyznał :crazy: ja bym mu chyba jajca obcięła albo go powiesiła na latarni na jego narządach płciowych :angry:
 
reklama
ale straszne rzeczy wy tu piszecie:-(.Ja do konca nie wiedzialam czy bedzie chlopak czy dziewczynka. Przeczuwalam cala ciaze ze chlopak i kupowalam ciuszki w kolorze niebieskim.Dopiero w 39 tyg skierowali mnie na dodatkowy skan bo nie byli pewni czy dziecko jest glowka do dolu i wtedy poprosilam polozna o podpatrzenie plci.Nie za bardzo chciala ale pokazala...no i dziewczynka:-D.
 
Do góry