reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: heheh Vanilka usmialam sie, rzeczywiscie te ich metody to jakby ze sredniowiecza wziete :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

kingusia1991 ty to chociaz w Polsce usg mialas, ja to bazuje na tym usg w 20 tygodniu tutaj. Do szpitala wzielam takie neutralne pajace i body, ale kurcze w domu to pelna polka sukienek i rozowych rzeczy :-D:-D Ale jaja by byly jakby chlopak wyszedl.... Dobrze, ze moja kumpela ma polrocznego chlopca to juz mi w razie co zapowiedziala, ze ciuszki da....

No ja miałam w 21 tygodniu w PL i powiedział mi GIN, że to dziewczynka... jeszcze mój A. się pytał 100 razy czy na pewno, a GIN powiedział, że na to wychodzi, bo nic nie wyrosło :-D to mam nadzieję, że nie wyrosło cholercia :wściekła/y::eek:
ale myślę, że to prawda hihi nie odbieram innej opcji :no:
 
reklama
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: heheh Vanilka usmialam sie, rzeczywiscie te ich metody to jakby ze sredniowiecza wziete :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

kingusia1991 ty to chociaz w Polsce usg mialas, ja to bazuje na tym usg w 20 tygodniu tutaj. Do szpitala wzielam takie neutralne pajace i body, ale kurcze w domu to pelna polka sukienek i rozowych rzeczy :-D:-D Ale jaja by byly jakby chlopak wyszedl.... Dobrze, ze moja kumpela ma polrocznego chlopca to juz mi w razie co zapowiedziala, ze ciuszki da....
:-D:-D:-D:-D


wiecie co ..deszcz ze sniegiem pada wrrrrrrr:crazy:se poszlam na spacer :-D
 
to chyba dobrze że mam ten dodatkowy skan, bo mam zwiększenie szans na to żeby wiedzieć, że to raczej dziewczynisko:-)
Chociaż mój A. mówi że to baba jest bo nie chce wogóle współpracować:-):rofl2:wiecie jak przykłada dłoń to małej nagle nie ma:-D
 
kingusia ja w pierwszej 27 lacznie przytylam szokkkkkkkkkkkkk...ale bylam tak napuchnieta jak banka :-Dpolowa mnie to woda ...

ja tez mialam usg w pl ..siusiak jak nic :happy:
 
ok końca wzgórza łonowego do końca brzuszka ciążowego u mnie GP przykładał w miejscach i nie wiem jakim cudem stwirdził gdzie się kończy ten brzuch:rofl2::-)

Ja wiem, mi położne mierzyły w szpitalu i GP też i powiedzieli ,że mam książkowo :eek:
ale nic z tego nie kumam... co to ma za znaczenie i do czego to się tyczy?
 
Znam dziewczyne w Polsce, ktora do konca byla przekonana ze bedzie dziewczynka...a jak sie urodzilo to lekarz ma pani pieknego synka. Dziwne troche, ze wczesniej nie zauwazyli, tym bardziej ze onamiala wiecej usg niz my tutaj... No i chlopczyk wracal ze szpitala na rozowo ubrany.... tylko, ze ona to byla maniaczka rozowego i doslownie wszytsko tam bylo rozowe :laugh2::laugh2::laugh2:

kingusia a co do tego brzucha to ja gdzies wyczytalam, ze niby wielkosc brzucha odpowiada tygodniowi ciazy. Czyli np w 30 tygodniu brzuch powinien miec 30 cm :confused2::eek: Dla mnie to to dziwne jest, bo bez kitu brzuchy rosna roznie...
 
reklama
no i oceniaja po wielkosci ze niby dziecko jest male czy duze ..
zamiast dodatkowe scany robic to Ci w miarki sie bawia :sorry::no:
 
Do góry