reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Tragedia... że ludzie nie mają serc... tak samo z wyrzucaniem na ulicę zwierzaków lub katowaniem ich ...tragedia...
i w wiadomościach ostatnio było, że 3 miesięczne dziecko zbił ojciec dziecka (24 letni) i do 5 lat więzienia dostał, bo się przyznał :crazy: ja bym mu chyba jajca obcięła albo go powiesiła na latarni na jego narządach płciowych :angry:

masz na myśłi tego dzieciaczka w Polsce ja nie wiem ludzie to czasem jak jakieś potwory:wściekła/y:brak słów
 
Ja tez mialam isc na zakupy i do parku ale tak pada i snieg to dego ,ze ogladam sobie na kompie 3 czesc Ani z Zielonego wzgorza :-D:-D
 
ale straszne rzeczy wy tu piszecie:-(.Ja do konca nie wiedzialam czy bedzie chlopak czy dziewczynka. Przeczuwalam cala ciaze ze chlopak i kupowalam ciuszki w kolorze niebieskim.Dopiero w 39 tyg skierowali mnie na dodatkowy skan bo nie byli pewni czy dziecko jest glowka do dolu i wtedy poprosilam polozna o podpatrzenie plci.Nie za bardzo chciala ale pokazala...no i dziewczynka:-D.
nic dodać nic ująć:-D:rofl2:
 
ale straszne rzeczy wy tu piszecie:-(.Ja do konca nie wiedzialam czy bedzie chlopak czy dziewczynka. Przeczuwalam cala ciaze ze chlopak i kupowalam ciuszki w kolorze niebieskim.Dopiero w 39 tyg skierowali mnie na dodatkowy skan bo nie byli pewni czy dziecko jest glowka do dolu i wtedy poprosilam polozna o podpatrzenie plci.Nie za bardzo chciala ale pokazala...no i dziewczynka:-D.

Wiesz niebieskie to pół biedy... :-p bo dziewczynce jak coś pasuje...
ale różowe dla chłopaka :-D:szok: hehe chociaż kiedyś na chrzest ubierali dziewczynki na niebiesko (bo Matka Boska była w szatach niebieskich) a chłopaków na różowo, bo Jezus miał różowe szaty...
no a teraz jakoś to na odwrót ...
hehe ...
 
tez mialam wyjs na spacer z mala ale znowu zaczelo padac:szok:.Juz kolejny dzien tak mam ze sie szykuje a jak juz mam wychodzic to zaczyna padac..wredna pogoda
 
Wiesz niebieskie to pół biedy... :-p bo dziewczynce jak coś pasuje...
ale różowe dla chłopaka :-D:szok: hehe chociaż kiedyś na chrzest ubierali dziewczynki na niebiesko (bo Matka Boska była w szatach niebieskich) a chłopaków na różowo, bo Jezus miał różowe szaty...
no a teraz jakoś to na odwrót ...
hehe ...
Moja mama mowila, ze kiedys w jej rejonach (bardziej wschod Polski) bylo wlasnie tak, ze chlopcy na rozowo, a dziewczynki na niebiesko....Wiec wcale bym sie nie zdziwila, ze moi bracia na rozowo chodzili :sorry::laugh2:
 
reklama
no tak, ale co zawinił komuś niemowlak 3-4 miesięczny... nosz cholera by to wzięła...
tragedia :wściekła/y:
ogólnie w PL to ciągle jakieś afery nie afery... włączysz dziennik to dobrych wiadomości nawet nie ma ...
Jadę do PL około 21 marca i tak trochę mi się nie chce bo wiem że jak przekroczymy granicę to zaraz zacznie się 'polska jazda na drogach' i to narzekanie
uwielbiam:-D
 
Do góry