reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Cześć dziewczyny,
pączki udało mi się zrobić chyba smakowały rodzince bo szybko znikały z talerza. Oczywiście mi też jedzenie sprawnie szło:rofl2: Czasochłonne te pączki:no:dobrze, że tłusty czwartek za rok:-D
miłego dnia!
 
reklama
Dzień dobry :-)

Co tam u Was dziś dobrego kochane ??;-)

Moja mała dalej ma biegunkę, już nie tak uporczywą , ale jednak.
Podajemy jej nowe lekarstwo, które poleciła babka w aptece, taką zawiesinę i zobaczymy, czy będzie poprawa. Oby..

Pogoda do bani, chwilkę słońce, potem pada deszcz, wczoraj deszcz ze śniegiem, byle do wiosny !!

Miłego dnia i słońca chociaż w domu :-D;-)
 
Czesc dziewczyny:-)
Kingusia
co do wizyty u GP to moze zamiast do poloznej kazala Ci isc do niego-ja tak mialam pod koniec ciazy bo moja polozna byla na urlopie wiec kazala mi isc sie zobaczyc z GP:tak:
Maureen biedna Amelka,tyle sie meczyc z biegunka:-(
Karis ja bym z checia zjadla,a szczerze to dowiedzialam sie wczoraj od was ze to tlusty czwartek-normalnie stracilam poczucie czasu(no i nie zjadlam ani jednego paczka bo juz bylo za pozno wysylac mojego D specjalnie po nie)ale postanowilam w ktorys dzien zrobic faworki bo mi Bajeczka ochoty narobila:-D

U nas tez deszcz pada i jest ponuro strasznie:-(Zaraz jade pierwszy raz od porodu na zakupy-mam nadzieje ze Olivia bedzie grzeczna:-)
Milego dnia
 
Czesc dziewczyny:-)
Kingusia
co do wizyty u GP to moze zamiast do poloznej kazala Ci isc do niego-ja tak mialam pod koniec ciazy bo moja polozna byla na urlopie wiec kazala mi isc sie zobaczyc z GP:tak:


U nas tez deszcz pada i jest ponuro strasznie:-(Zaraz jade pierwszy raz od porodu na zakupy-mam nadzieje ze Olivia bedzie grzeczna:-)
Milego dnia

Położne w szpitalu kazały mi już iść do GP w 38 tygodniu ciąży i w 40 ... ( o ile dotrwam :laugh2: ) ... ale nie wiem po co ?? co on będzie robił?? pewnie tylko ciśnienie zmierzy i mocz sprawdzi chyba... a Ty co miałaś na tej wizycie u GP? bo dziwne,że z ciążą do GP... :eek:

A jak tam zakupki się udały ?? córcia była grzeczna?? :-)
 
Witam Was:-)
dziś nie pada ale dalej zimno, coś ta wiosna nie chce przyjść...
Mam nadzieję, że Amelka już dużo lepiej:-)
A jak tam Olivia rośnie, pewnie jak na drożdżach:tak:
Życzę miłego walentynkowego weekendu!
 
Kamilalopez melduje sie:)
Sloneczko dzis u nas wiec moze jakis spacerek, poza tym planujemy wypad ze znajomymi:))

Nie odzywalam sie ostatnio, bo zmeczona po pracy i duzo roboty przy malym:) Poza tym znowu mu biegunka wrocila:no::no:

A jak u Ciebie?? Jak ma sie mala Olivka??

Wlasnie, dziewczyny co z wami??
 
Kingusia ja mialam isc do GP tylko raz ale nie poszlam bo bylam zabiegana a i tak napewno tylko cisnienie by mi zmierzyl i mocz sprawdzil a tydzien pozniej mialam wizyte z polozna wiec stwierdzilam ze odpuszcze sobie GP tym bardziej ze dobrze sie czulam,itd.
Co do zakupow to ogolnie zajely nam 3 godziny i Olivia byla bardzo grzeczna-w zasadzie to najpierw sie rozgladala wszedzie bo pierwszy raz w wozku,a pozniej spala caly czas
Karis mala rosnie szybciutko,w poniedzialek mamy szczepienie wiec poprosze o zwazenie jej
Myleene dziekuje,u nas w porzadku ogolnie.Olivka grzeczna tylko w dzien juz nie spi tak duzo,ale dzieki Bogu w nocy tylko 2 razy sie budzi na karmienie ktore trwa tylko 10-15 minut i spi dalej:-) Poza tym ostatnio stwierdzilam ze zamiast Oilatum wyprobuje Johnsona fioletowego no i :wściekła/y: wysypalo ja na twarzy a poza tym po oliwce jej skora po kilku godzinach jest sucha-wiec powrot do Oilatum:tak:
Co to ostatnio jest z ta biegunka?Duzo forumowych dzieciaczkow ja ma ostatnio:szok:Trzymam kciuki zeby Alusiowi szybko przeszlo;-) A jak tam z praca?Cieszysz sie ze juz wrocilas czy wolala bys byc w domu z malym?
Pozdrawiam:-)
 
Kingusia ja mialam isc do GP tylko raz ale nie poszlam bo bylam zabiegana a i tak napewno tylko cisnienie by mi zmierzyl i mocz sprawdzil a tydzien pozniej mialam wizyte z polozna wiec stwierdzilam ze odpuszcze sobie GP tym bardziej ze dobrze sie czulam,itd.
Co do zakupow to ogolnie zajely nam 3 godziny i Olivia byla bardzo grzeczna-w zasadzie to najpierw sie rozgladala wszedzie bo pierwszy raz w wozku,a pozniej spala caly czas

To fajnie, że zakupki udane i Olivia była grzeczniutka :-D
ja mam wizytę u GP w środę... mam blisko, więc sobie podejdę najwyżej czy coś , zobaczymy... o ile dotrwam hyhy ... ;-) ale obym nie przenosiła, bo zwariuje :angry::eek:
ogólnie położne w szpitalu mi powiedziały, że nie trzeba już do szpitala na żadne badania, tylko jak już zacznę rodzić ;) oczywiście z rzeczami i z moją zieloną BIBLIĄ hehe...
 
reklama
Witam się i ja ;-)

karis78,

dziękuję, tak już jest lepiej- dziś rano tylko 1 kupka rzadka hura!- myślę że to dzięki tej zawiesince, którą podajemy ( najwyższa pora )..
Dzisiaj chyba wrócił jej apetycik, bo zajada bez problemu, a ostatnio prawie nic nie chciała jeść. Oczywiście dalej unikamy mleczka i jego przetworów, jemy ryż i chude zupki, ale też np.kanapeczkę z szynką :tak:

Myleene,

kurcze,biedny maluszek.. znów go męczy.. Mam nadzieję, że to chwilowe i już nie będzie tak długo trzymać jak ostatnio.
Koniecznie odpocznij, może jakieś relaksujące zakupy, albo ploteczki przy kawie z koleżanką ?

kamilalopez,

super, że Olivka taka grzeczna na zakupach i bardzo ładnie Ci śpi ;-) Oby tak dalej.
Co do biegunki - to dużo dzieci moich koleżanek stąd właśnie ją przechodzi na zmianę z wymiotami, to odmiana rota-wirusa :wściekła/y:

kingusia,

jak masz blisko, to czemu nie podejść, to nic nie kosztuje ;-)
Życzę Ci, żebyś nie przenosiła i wszystko odbyło się w swoim czasie i zgodnie z planem ;-)


A jutro życzę Wam pięknych, romantycznych chwil :-D;-)
 
Do góry