reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
No niestety...
Potrzebuję przesłać łóżeczko turystyczne z UK do PL kwestia Ł20, a potem z powrotem 160zł, a za taką kwotę to mogłabym już jakieś w PL kupić, więc interes słabo opłacalny... ale dziękuję za linka ;-)
 
hej dziewczyny :-)

do porodu zostaly mi niecale 2 miesiace i chce kupic jakies ciuszki dla maluszka... mozecie mi napisac jakie couszki na poczatek tzn. co i ile sztuk, czy dlugi rekawek czy ktorki i jaki rozmiar bo tutaj to mja bardziej rozmiary w miesiacach popisane a nie tak jak u nas ze np 58 czy 62 :eek: i sama juz nie wiem...
czy moglaby mi ktoras z was napisac taka liste ciuszkow na poczatek z rozmiarami i ile sztuk?? przepraszam ze takie glupie pytania zadaje ale to moje pierwsze dziecko i totalnie badego pojecia nie mam :-(

pozdrawiam
 
kamilalopez dzieki za linka o szczepieniach:-)
pandorka jesli chodzi o ta paczke to 20 funtow to jest cena ok,bo taniej nie znajdziesz,tak mi sie wydaje. Ja wlasnie czekam na paczke z polski 3 kg -cena 25 funtow:szok:.Facet mi spuscil 5 bo normalnie bierze 30. Powiedzial ze moge dolozyc cos do tej paczki do 30 kg,bo jemu sie nie oplaca wiesc za mniejsza kase.Wiec zawsze do 30 kg zaplace 30.
sandra ciezko powiedziec jaki rozmiar ciuszkow i w jakich ilosciach kupic bo dzieci rodza sie roznej wagi i dlugosci. Napewno na poczatek dobrze miec kilka par z dlugim rekawem na newborn,i kilka w razie czego jakby te byly za male na 0-3mies. Ja mialam tylko chyba 3 pary tych najmniejszych bo myslalam ze moje dzidzi bedzie wieksze.Ale okazalo sie ze nawet te byly za duze na nia.Ale niebawem z nich wyrosla:tak:

Dzwonilam wczoraj spytac co z naszym szczepieniem i ta zakrecona health visitor byla zdziwiona ze nie dostalam wezwania poczta i nie wie czemu tak sie stalo. We wtorek mamy termin wkoncu:tak:
Odpukac u nas lepiej ze skorka:-).Tylko ta wstretna ciemieniucha jeszcze:wściekła/y:.
 
hej dziewczyny
pandorka jak ja szukalam kuriera do paczki to wszyscy z reguly mieli srednio funta za kilogram. Ja za moja paczke do 15 kilo zaplacilam cos ok 20 funtow bo jeszcze ubezpieczenie paczki zaplacilam.

sandrahaha z tymi ubrankami to ja tez mialam problem, kupilam mniej wiecej tak:
- 3 pajace newborn (w sumie to takie zestawy byly z body, czapeczka wiec + 3x body newborn z krotkim rekawkiem)
- mam chyba ze 3 body z dlugim rekawkiem newborn.
- reszte kupowalam na 0-3 miesiace, z 8 pajacow, z 8 body z krotkim, ze 3 body z dlugim.
Wiadomo doliczyc do tego skarpetki, jakies spodenki i inne ciuszki ale to juz 0-3 miesiace. Zreszta ty juz bedziesz rodzic to cieplo powinno byc wiec zwracaj tez na to uwage. No i ja nie przesadzalam z tymi newborn bo nie wiem jak duze dziecko bedzie, najwyzej bede zawijac te 0-3 miesiace.

pixi a ty kochana wklej nam jakas fotke twojej malej bo chyba jeszcze nie widzielismy

A ja jade do kumpeli na kawe, musze sie z domu wyrwac bo oszaleje :-D Milego dzionka laski
 
hej dziewczyny
sandrahaha z tymi ubrankami to ja tez mialam problem, kupilam mniej wiecej tak:
- 3 pajace newborn (w sumie to takie zestawy byly z body, czapeczka wiec + 3x body newborn z krotkim rekawkiem)
- mam chyba ze 3 body z dlugim rekawkiem newborn.
- reszte kupowalam na 0-3 miesiace, z 8 pajacow, z 8 body z krotkim, ze 3 body z dlugim.
Wiadomo doliczyc do tego skarpetki, jakies spodenki i inne ciuszki ale to juz 0-3 miesiace. Zreszta ty juz bedziesz rodzic to cieplo powinno byc wiec zwracaj tez na to uwage. No i ja nie przesadzalam z tymi newborn bo nie wiem jak duze dziecko bedzie, najwyzej bede zawijac te 0-3 miesiace.

A ja jade do kumpeli na kawe, musze sie z domu wyrwac bo oszaleje :-D Milego dzionka laski
Cześć mamusie!
No nie u nas snieg pada:no:
sandrahaha z tymi ubrankami to tak jak dziewczyny piszą, te najmniejsze to dosłownie najmniej jak się da i to za dwa miesiące może już bardzo ciepło, dlatego nie za ciepłe tak żeby dzieciątka nie przegrzewać, fajne zestawy można kupić w matalanie (no może nie zawsze) pamiętaj też o pieluchach tetrowych, bo dziecku często się ulewa szczególnie na mamę;-)I to co ci jeszcze mogę doradzić to jak najjaśniejsze te ubranka, bo te kolorowe często uczulają skórę dzieciątka
Zdrowia waszym dzieciaczkom życzę:-)
To ja też zmykam na miacho bo tu Walentyki trzeba coś temu zapracowanemu menowi kupić, no właśnie bajeczka ileż można siedzieć w tym domu, ale pogoda taka, że ani trochę nie sprzyja...
PA:-)
 
Witam:-)
Pandorka
myslalam ze chodzi Ci o wieksza paczke;-)
Sandrahaha ja to wogole nie kupilam ani jednego ciuszka newborn tylko wszystko 0-3miesiace:kupilam 6 pajacykow,8 body z krotkim rekawem(w tym mothercare co bylam nawet nie mieli z dlugim)do tego jakies spodenki i bluzeczki.Z polski mama mi wyslala kaftaniki i spioszki no i wiadomo,jeszcze przed porodem dostalam jakies ciuszki od znajomych-napewno nie ma sensu kupowac za duzo bo dziecko szybko wyrasta:tak:
Pixi nie ma za co.I faktycznie jak Bajeczka napisala,nie przypominam sobie zebys nam pokazala swoja coreczke:-)

Moja mala cos ostatnio nie za bardzo chce spac w dzien:-(i przez to nie za bardzo mam czas na cokolwiek.Dzieki Bogu za to w nocy budzi sie tylko 2 razy,poje z 10 minut i spi dalej:-)
 
reklama
Do góry