reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
pandorka jesli chodzi o ta paczke to 20 funtow to jest cena ok,bo taniej nie znajdziesz,tak mi sie wydaje. Ja wlasnie czekam na paczke z polski 3 kg -cena 25 funtow:szok:.Facet mi spuscil 5 bo normalnie bierze 30. Powiedzial ze moge dolozyc cos do tej paczki do 30 kg,bo jemu sie nie oplaca wiesc za mniejsza kase.Wiec zawsze do 30 kg zaplace 30.

pandorka jak ja szukalam kuriera do paczki to wszyscy z reguly mieli srednio funta za kilogram. Ja za moja paczke do 15 kilo zaplacilam cos ok 20 funtow bo jeszcze ubezpieczenie paczki zaplacilam.

Witam:-)
Pandorka
myslalam ze chodzi Ci o wieksza paczke;-)

Nie no słuchajcie... napisze jeszcze raz, bo zamieszałam chyba poprzednim razem.;-)
W czerwcu jedziemy do PL i potrzebujemy łóżeczko dla małego. Ponieważ mamy swoje turystyczne pomyślałam, że zamiast brać je do samolotu jako bagaż, to taniej wyjdzie przesłać je z UK do PL i to kosztowałoby nas około Ł20- tu tragedii nie ma, ale potem trzeba je z powrotem do domku przetransportować, czyli z PL do UK a to już wyszłoby jakoś 160zł, więc sumując Ł20+Ł40(160zł)= Ł60. Za Ł60, czyli około 240zł, to spokojnie kupię turystyczne w PL i będzie stało u dziadków po prostu ;-)
 
Noo i jestem po wizycie
36_7_8.gif


następnej wizyty w szpitalu nie mam
biggrin.gif
jedynie jak zacznę rodzić
36_2_39.gif


ogólnie za tydzień mam iść do GP do przychodni (w 38 tygodniu) i jak już będę w 40 (o ile dotrwam
lol.gif
) to znowu na ostatnią wizytę
yes.gif
do GP ...
(trochę to dziwne chodzić do GP pod koniec ciąży :eek: któraś tak miała z Was? )

ogólnie przemiłe położne dwie mnie macały
lol.gif
36_1_1.gif
i wszystko OK z małą ,
tylko nie mogły rozpoznać czy z jednej strony mojego brzucha wystaje tyłeczek małej czy główka
smile_move.gif

zrobiły mi USG (ale nie mierzyły cm i kg) ogólnie widziałam małą
biggrin.gif

i główką jest do dołu , a to taki DUUUŻY tyłeczek wystawał z prawej strony mojego brzucha
hahaha.gif
sofunny.gif

ogólnie mówiły, że jest wszystko OK
great.gif

mocz też OK ...

jedynie mam się przygotować
lol.gif
uff2.gif
, że lada dzień może urodzę :sorry::-D


pozdrowionka dla Was dziewczyny :-)
 
Noo i jestem po wizycie
36_7_8.gif


jedynie mam się przygotować
lol.gif
uff2.gif
, że lada dzień może urodzę :sorry::-D


pozdrowionka dla Was dziewczyny :-)
Moje gratulacje, to tylko już zegar tyka do spotkania z małą. Ja tam nie wiem co z tym GP, ale mam wpisane w książkę, że mam się spotkać z GP w 25 tk, no właśnie może wy wiecie po co?
kingusia1991 to ja już trzymam kciuki do twojego rozwiązania:-):-):-)
Dzisiaj tłusty czwartek mam ambitny plan robić pączki no zobaczymy co wyjdzie;-)
zdrówka wszystkim życzę, pa!
 
Dzisiaj tłusty czwartek mam ambitny plan robić pączki no zobaczymy co wyjdzie;-)

Ja poszłam na łatwiznę i kupiłam dziś w Tesco. Ale nie te typowo Tesco'we, bo tego się nie da jeść, tylko takie z dużej gablotki-najbardziej lubię te z dżemem malinowym i te z budyniem. 12 sztuk to tylko Ł8,95
;-)

Krispy Kreme
 
Ostatnia edycja:
Witam
U Was pączek juz zaliczony? Ja porobilam faworkow dzisiaj ale tak sie wymeczylam tym staniem w kuchni, ze masakra. Paczkow nie mam sily robic :no: Najwyzej kupie kilka w sklepie polskim i bedzie ok. Musze sie polozyc bo sie obzarlam tymi faworkami, ze ledwo siedze :-p:laugh2:

kingusia1991 widze, ze u ciebie juz bliziutko. Rzeczywiscie dziwnie macie z tym GP, mi nic nie mowila o wizytach u GP i do konca mam chodzic do poloznej. A masz jakies objawy czy cos, ze te polozne stwierdzily ze mozesz urodzic na dniach?
 
Witam
U Was pączek juz zaliczony? Ja porobilam faworkow dzisiaj ale tak sie wymeczylam tym staniem w kuchni, ze masakra. Paczkow nie mam sily robic :no: Najwyzej kupie kilka w sklepie polskim i bedzie ok. Musze sie polozyc bo sie obzarlam tymi faworkami, ze ledwo siedze :-p:laugh2:

kingusia1991 widze, ze u ciebie juz bliziutko. Rzeczywiscie dziwnie macie z tym GP, mi nic nie mowila o wizytach u GP i do konca mam chodzic do poloznej. A masz jakies objawy czy cos, ze te polozne stwierdzily ze mozesz urodzic na dniach?

Szczerze to brzuch mnie nieźle dzisiaj pobolewa jak na @ ... ale na razie nic szczególnego, po za tym, że wczoraj robił mi się twardy brzuch... .
A dzisiaj przez ten ból i w dodatku ból nóg (czułam się jakbym normalnie szła na piechotę do Częstochowy) to nie mogłam normalnie zwlec się z łóżka...
z tego wszystkiego powycierałam kurze, poodkurzałam i umyłam okna i spakowałam rzeczy dla niuni do szpitala ... i jestem gotowa jakby coś się działo :eek:
Ale mówiły, że niżej głowa jest ogólnie , że mała może lada dzień chcieć wyjść :laugh2:
więc wszystko możliwe...
albo i przenoszę :wściekła/y:
a z tym GP to na prawdę dziwna sprawa... po co do niego ? to ja nie mam pojęcia...
 
reklama
Hej Babeczki,

ja dzisiaj jestem mega padnięta :eek: Miałam wizytę u położnej, a przedtem pojechałam do Centrum, bo chciałam sobie kupić biustonosze ze 2 w Mothercare.. I tak się złaziłam, że nóg nie czuję :-D

Faworki robiłam wczoraj, tak więc dzisiaj się tylko objadamy ;-)
 
Do góry