reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

olinda slyszalam o mace ziemniaczanej.dzisiaj sprobuje ,dzieki za rady:-)

kamilalopez niewiem czemu u mnie nie szczepia na gruzlice. Sprawdzilam jeszcze raz i nie ma mowy nigdzie o tej szczepionce.Widac co region to inaczej​
Witajcie dziewczyny,
z tą gruźlicą to czytałam gdzieś, że na życzenie rodziców można zaszczepić dziecko, bo w PL sczepi się obowiązkowo i to chyba w pierwszej dobie, nawet tu pielęgniarka jak byłam na szczepieniu z synem ,że to błąd.Nie wiedziałam, że w jednym regionie UK się szczepi a w innym nie...
Ta mąka ziemniacza to dobra bo jak kremem smarujesz to skóra nie oddycha, a przy tej mące właśnie jest dostęp powietrza
....Miała być wiosna a tu znowu tak zimno brrr
pozdrawiam Was ciepło:-)
 
reklama
hejka
U mnie dzien jak co dzien, chyba naucze sie dziergac albo cos z tych nudow. :-p
Przed chwila zlapal mnie chyba skurczybyk,:szok: takie klucie na dole az sie zgielam w pol. Na szczescie to jakis pojedynczy sie trafil :eek:

kingusia1991 rozstepy to ja tez mam :baffled: Myslalam, ze mnie to ominie bo swojego wlasnego tluszczyku tez mam, a jednak nie. Znalazlam ta stronke z kremami na rozstepy: www.rozstepy.com.pl/
No i ten krem co jest niby na pierwszym miejscu to znalazlam na ebay, wiec chyba po ciazy zakupie.

Ide posprzatac i chyba wozek wytargam z garazu zeby go troszke odswiezyc zanim mala bedzie. No i obiad jakis zrobic. Kurcze nie mam co robic, ale ruszyc tez mi sie nie chce :confused2:
 
Witam:-)
Maureen
to moze jednak zabierz Amelke do lekarza-moze cos poradzi

Pixi tak jak napisala Karis-wyczytalam ze ta szczepionka jest niby dodatkowa ale mnie sie nikt nie pytal czy chce tylko Health Visitor powiedziala ze wysla list kiedy mamy przyjsc na to szczepienie a ogolnie to tu masz linka gdzie jest napisane wiecej o szczepionkach Szczepienia dzieci w UK / Niemowlę i maluch / Mama i dziecko / Strona główna - Polkadot.pl

Karis my chyba wszystkie czekamy juz na wiosne:-)
 
kamilalopez może się przeprowdzicie do Maidstone:-D
mój leń to chyba rośnie razem z moimi kilogramami, no tak mi się nic nie chce tylko Alanek przywołuje mnie do porządku:-)
 
Dziewczyny... mam prośbę... któras z Was (chyba kamilalopez) podawała nazwę/ adres firmy kurierskiej przesyłającej paczki z polski do UK. Moge poprosić o linka??
Bo szukam w postach wstecz, ale znaleść nie mogę :eek:
 
kamilalopez może się przeprowdzicie do Maidstone:-D
mój leń to chyba rośnie razem z moimi kilogramami, no tak mi się nic nie chce tylko Alanek przywołuje mnie do porządku:-)
Ja tez mam strasznego lenia:baffled:najchetniej to leze na lozku i ogladam tv ,albo jakis film na laptopie...kiedy ta wiosna????
 
Karis myslelismy na Maidstone,ale to sie wszystko okaze wkrotce:-)
Pandorka tu masz linka GLS | General Logistics Systems - Your service provider for Parcel, Logistics & Express
firma jest napawde dobra(juz kilka razy rodzice wysylali mi przez nia paczki)-nie biora wcale tak duzo za wysylke i paczka zawsze dochodzila do mnie w 3 dni.Na stronce mozesz sobie sprawdzic adresy siedzib w Polsce-maja je w kazdym wojewodztwie;-)
Vanilka na ta wiosne bedziemy musialy jeszcze troszke poczekac:tak:
 
Maureen Alus juy ynacynie lepiej. W koncu wysypia sie w nocy, nic mu nie przeszkadza, kaszel, katar. Niestety nie pamietam nazwy leku, ale kupilismy go w Bootsie. Popros cos na biegunke dla dziecka i dadza Ci. Nam pomoglo.
 
kamilalopez dzięki za linka jednakże niestety jest drogo-ceny jak wszędzie, więc będę musiała pomyślec nad innym rozwiązaniem...

dziewczyny dziś na Channel4 zaczyna się nowy program o porodach.- "one born every minute"
 
reklama
kamilalopez czytalas gdzies kiedy ma byc ??ja wczoraj czytalam,ze zima ma wrocic:baffled:choc mam nadzieje,ze na kilka dni tylko:tak:
 
Do góry