reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej dziewczyny :-)

u mnie z dnia na dzień co raz gorzej... :dry:
pobolewa mnie codziennie od paru dni głowa, zgagę mam od paru tygodni :wściekła/y: a kręgosłup nieźle łupie...

wstawię Wam zdjęcie mojego brzucholka - pełen rozstępów :wściekła/y:
ale cóż zrobić...
opuszcza mi się już powoli ... ;O

37 tc. i 2 d.

 
reklama
kamilalopez juz jest troche lepiej:tak:,ale nie do konca. Mala ma odparzenia na szyjce i codziennie meczymy sie zeby to umyc i porzadnie osuszyc,bo jak tylko nie wytre dokladnie to na drugi dzien masakra:szok:,czerwone jak ogien. Lekarz przepisal masc ale po niej mala miala strasznie podrazniona skore i odstawilam a przeszlam na bepanthen. Czytalam ze niestety takie odparzenia mina gdy dziecko zacznie trzymac samo glowke bo wtedy faldki sie zmniejsza i skorka bedzie oddychac.Wiec czekam cierpliwie:-(
A to bedzie nasze pierwsze szczepienie,bo na gruzlice my tu nie mamy:no:
 
Witam,
u nas mala poprawa, Alus czuje sie o niebo lepiej. Ale wirusa musi sam sie pozbyc z organizmu, bo nic nie pomoze, niestety. Na biegunke tez nie znalezli sposobu, jedynie poradzili w szpitalu, by nie spowodowac odwodnienia i kazali podawac takie cos na odwodnienie.

Maureen zdrowka dla Amelki.
Mamunia, Medio co u Was?

Kingusia fajny brzusio:))
 
Czesc Kobietki

U nas nuuudy ale na szczescie jestesmy zdrowe

Pixi nie wiem czy probowalas posypywac szyjke jak i wszystkie faldki maka ziemniaczana jak nie to sprobuj o stary sposob ale bardzo dobry ja przy moich dziewczynach tylko make ziemniaczana stosowalam po kapieli dobrze osusz i posyp i w dzien powtarzaj mam nadzieje ze pomoze

Medio jak Karolek???? Duzo zdrowka Wam zycze

Myleene super ze Alus ma sie lepiej i zycze zeby z dnia na dzien bylo coraz lepiej

Maureen , Mamunia dla Waszych pociech tez duzo zdrowka i buziaczki
 
kingusia sliczny brzusio :tak:rozstepy ..co zrobisz..jedna nie ma wcale inna cala ..ja tez mialam tyle co Ty w pierwszej ciazy wiec w tej nosze juz te same rozstepy:happy2:Ile juz przytylas ??
 
Ja tez slyszalam wczesniej ze Oilatum mozna miec na recepte-jak bede u lekarza z mala to sprobuje zalatwic recepte,zobaczymy czy sie uda.
Kingusia fajny brzuszek i jaki duuuzy:-)A z rozstepami tak jest-jedne smaruja drogimi masciami i pomimo tego maja a inne nie smaruja niczym i nie maja,niestety nic sie na to nie poradzi:-(
Pixi miejmy nadzieje ze sie szybko z tym uporasz.
A co do gruzlicy to dziwnie ze tutaj jest takie szczepienie a u was :no:Czemu tak jest?
Wlasnie Medio cos sie nie odzywasz-przeszlo juz Karolkowi?

Dziewczyny mam pytanie,moze glupie ale jak to jest z biodrami po porodzie?Ostatnio probujac zmiescic sie w moje ciuchy sprzed ciazy zauwazylam ze nie chca wejsc bo biodra mam szersze-czy one wroca do rozmiaru sprzed ciazy,czy juz tak zostana??:confused:
 
Witam,
u nas mala poprawa, Alus czuje sie o niebo lepiej. Ale wirusa musi sam sie pozbyc z organizmu, bo nic nie pomoze, niestety. Na biegunke tez nie znalezli sposobu, jedynie poradzili w szpitalu, by nie spowodowac odwodnienia i kazali podawac takie cos na odwodnienie.
Kingusia fajny brzusio:))

Dzięki :-D:zawstydzona/y::-p

kingusia sliczny brzusio :tak:rozstepy ..co zrobisz..jedna nie ma wcale inna cala ..ja tez mialam tyle co Ty w pierwszej ciazy wiec w tej nosze juz te same rozstepy:happy2:Ile juz przytylas ??

Dzięki :zawstydzona/y::-p
a przytyłam 20 kg... :szok::szok::szok::szok: nie wiem jak ja to zrzucę... :shocked2::baffled:
ale się zatrzymała waga, raczej już nie utyję i próbuję mniej jeść :-D
i zdrowsze rzeczy, bo przez całą ciążę to nie przywiązywałam wagi do diety i dlatego :dry:

Ja tez slyszalam wczesniej ze Oilatum mozna miec na recepte-jak bede u lekarza z mala to sprobuje zalatwic recepte,zobaczymy czy sie uda.
Kingusia fajny brzuszek i jaki duuuzy:-)A z rozstepami tak jest-jedne smaruja drogimi masciami i pomimo tego maja a inne nie smaruja niczym i nie maja,niestety nic sie na to nie poradzi:-(


Dzięki ;* :zawstydzona/y::-p
no niestety, ja za późno zaczęłam się smarować... :wściekła/y:
ale pewnie i tak by niektóre wyskoczyły, nie aż tyle...
ale cóż zrobić - człowiek uczy się na błędach :blink:
i będę próbować później jakimś kremem zwalczyć te rozstępy, żeby chociaż zbielały :sorry2: mam nadzieję, że się uda :dry::cool2:
 
Mam pytanie czy macie czasem takie uderzenia gorąca z wypiekami na policzkach i bóle głowy?
ja tez tak mam od paru dni...
Juz nawet mojemu Ł mowilam, ze chyba juz mnie menopauza dopadla (w ciazy hahaha) bo mam takie uderzenia goraca :-D:-D
z tym ze glowa mnie przy tym nie boli, a cisnienie jak kontroluje to tez jest all ok. Wiec nie mam zielonego pojecia co to...
 
Dzień dobry,

wpadłam się przywitać, bo nie wiem ile mnie będzie przy kompie :eek: U nas w domu walka z wirusem, rano dopadło mojego M. :baffled: Amela trochę lepiej, ale jedna biegunka już była dzisiaj i dalej nie chce jeść.. Ręce mi opadają ( wiadomo jak jest, kiedy chory chłop w domu ), zapowiada się ciężki dzionek :baffled:

Kingusia,

śliczny brzuszek :tak: Nie martw się, ja też mam pełno rozstępów. Dorobiłam się ich w 1 ciąży i tak już zostało. Niestety walka z nimi jest bardzo ciężka, ale warto spróbować.

kamilalopez,

potwierdzam to, co napisały dziewczyny o Oilatum na receptę :tak:

Myleene,

jak Twój Aluś ??
I co to za lek na odwodnienie, czy on jest na receptę ? Tez się tego bardzo boję u Amelki..

Miłego dnia Babeczki
 
reklama
olinda slyszalam o mace ziemniaczanej.dzisiaj sprobuje ,dzieki za rady:-)
kamilalopez niewiem czemu u mnie nie szczepia na gruzlice. Sprawdzilam jeszcze raz i nie ma mowy nigdzie o tej szczepionce.Widac co region to inaczej

 
Do góry