reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Poszliśmy z Amelką na malutki spacerek ( do sklepu i z powrotem ), wydawało mi się, że może jak się przewietrzy, to bedzie się lepiej czuła.. Przyszliśmy, faktycznie " odżyła ", zjadła kilka łyżek rosołku.. po kilkunastu minutach biegunka i znów śpi :-:)-:)-( Nie wiem naprawdę od czego :-(

mała jest zmęczona po prostu tą biegunką... ja bym podpytała GP lub farmaceutę o coś na wzmocnienie, no i dawaj jej dużo wody do picia....
 
reklama
Czesc :happy2:

Kurde mam zgage chyba juz od tygodnia :baffled:meczy mnie to dziadostwo ...

kamilalopez ja kompalam mojego synka w Oilatum od malego i do dzisiaj tego uzywamy do kapieli ..i napewno przy drugim synku tego tez bedziemy uzywac ..
Fajny delikatny ,zapach przyjemny :happy2:szybko lagodzi podraznienia skory .
 
Maureen dzieki
Vanilka ja wlasnie do tej pory kapalam mala w Oilatum,ale chce sprobowac czegos innego-jak mi nie bedzie pasowac to wroce do Oilatum:tak:
 
Witajcie,
życzę dużo zdrówka waszym dzieciaczkom, te biegunki są naprawdę dla nich przeżyciem.Pamiętam mojego Alanka, jak miał to samo (chyba miał wtedy rok i 2m)to od tamtego czasu nie chciał żadnych kaszek, tylko mleczko z butelki. To trwało u nas jakieś 2 tygodnie i cały czas spał i tylko przytulony.Wydawało się że już mija wszystko a tu za parę godzin od nowa. pediatra z tego co pamiętam to mówił, że ten wirus musi się sam wydalić dlatego ważna jest woda, a oprócz antybiotyku dostawał elektrolity.Mam nadzieję, że to dziadostwo będzie męczyć krócej wasze dzieci...:tak:
Co do kąpieli to Oilatum naprawdę jest dobre:tak:
Co do porodu też się obawiam, rodziłam w Pl i źle wspominam, był długi i po prostu okropny ale jak tak dobrze piszecie o UK to już mi lepiej:-)
Mam pytanie czy macie czasem takie uderzenia gorąca z wypiekami na policzkach i bóle głowy?
Pozdrawiam Was wszytkie:-)
 
karis ja wlasnie od wczoraj mam tak :baffled:
chyba cisnienie mam wysokie bo serce mi wali ,uczucie goraca ..nie mam aparatu do mierzenia cisnienia ale chyba mam podwyzszone :baffled:
moze ogonlei wysokie cisnienie jest teraz w uk :confused:i dlatego tak sie czujemy?
 
maureen,myleene tzrzymam kciuki za wasze pociechy,oby szybko im przeszlo.
vanilka co do znieczulenia to tu nie ma z tym problemu tylko tak jak mowi kamila czasem jest za pozno na podanie np.epiduralu. W moim przypadku bylo tak ze nie bylo mozliwosci na epidural bo nie bylo akurat lekarza wolnego,gdzyz akurat wtedy bylo kilka porodow naraz i byli zajeci.Dostalam zastrzyk z pathidine i caly czas tez wdychalam gaz i powiem ci ze niezly odlot mialam;-). Prawie wogole nie czulam bolu,bylam swiadoma ale czulam sie jakbym byla gdzies indziej a nie na porodowce. Niewiem moze to na mnie tak zadzialalo tylko bo wczesniej dostalam leki nasenne i przeciwbolowe.I stad moze ta zacma:tak:

kamilalopez ja teraz kapie w krochmalu ze wzgledu na odparzenia ale na zmiane z oilatum. A wczesniej kupilam najzwyklejsze mydelko w asdzie i bylam zadowolona.

karis bolow glowy raczej nie mialam w ciazy ale uderzenia goraca owszem.Cale szczescie juz mi przeszlo:tak:

My czekamy na szczepienie:tak:pierwsze.Jutro pojde sie upomniec bo mieli przyslac wezwanie poczta jak mala skonczy 2 mies i doczekac sie nie moge.Moze zapomnieli o nas:-(.
Trzymajcie sie cieplutko w ten ponury dzien:-)
 
Maureen,Myleene jak dzis wasze dzieciaczki sie maja??
Karis naprawde nie ma sie czego obawiac,jeszcze nie spotkalam sie z nawet jedna osoba ktora by mi powiedziala ze miala zla opieke przy porodzie,a te ktore rodzily tu i w Polsce i maja porownanie mowily mi ze tu jest 100 razy lepiej:tak:
Pixi jest jakas poprawa ze skora Twojego maluszka?
A na jakie szczepienie masz isc?Bo wiem ze tylko na jedno szczepienie wysylaja list a na nastepne juz trzeba sie umawiac.Ja wlasnie dostalam list na pierwsze szczepienie Olivki na za tydzien na BCG(przeciwko gruzlicy)-to szczepienie robia miedzy 0-13 tygodniem od urodzenia a na szczepienie to w 2gim miesiacu (na blonice,tezec,krztusiec,polio i Hib) i reszte juz musze sie umowic z lekarzem

Co do Oilatum to jestem zadowolona tylko ze on nie jest wcale tani i chce sprobowac cos innego,jesli sie nie sprawdzi to wroce do Oilatum:-)
 
kamilalopez,

moja Amelka znowu ma biegunkę.. :-( Narazie podaję jej smectę po trochu i odgazowaną colę. Jak jutro będzie tak samo, to idę do lekarza..
 
Cześć dziewczyny znowu:-)
kamilalopez bratowa mieszka w też w UK i mówiła że u lekarza trzeba się upierać że dziecko ma bardzo suchą skórę to wtedy Oilatum masz wtedy za darmo, zadzwonię do niej to jeszcze się dokładnie dowiem
Nadal ból głowy mi nie przechodzi nie mam siły bawić się z synkiem a on taki wymagający:no:
Uciekam już dzisiaj pa!
 
reklama
Do góry