reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Mamunia co do tego co wczesniej napisalas to faktycznie jak juz Ci poloza maluszka na brzuchu to zapominasz o calym bolu i naprawde warto sie tak nacierpiec;-)
Olinda to Housing Benefitu nie chcieli wam przyznac a Counsil House tak??To faktycznie macie szczescie. Co do oklamywania Counsilu to moje dwie szwagiergi maja od nich mieszkania tylko dzieki temu ze naklamaly im ze sa samotnymi matkami-pomimo tego ze maja mezow i mezowie mieszkaja z nimi(powiedzialy w counsilu ze sa w separacji).Jedna z nich ma juz 5 lat a druga 10 lat mieszkanie counsilowskie
Medio,Bajeczka
nasza Olivia jest bardzo grzeczna i spokojna ogolnie i praktycznie wogole nie placze:-)Co prawda dzisiejszej nocy troszke wiecej sie budzila niz wczesniej ale nie jest zle:tak:
Bajeczka mi wczesniej dziewczyny polecaly OILATUM i kupilam plyn do kapieli i balsam i musze przyznac ze mala ma bardzo sucha skore i naprawde widac roznice zaraz po kapieli:tak:
Wczoraj sie przerazilam troszeczke bo wieczorem piersi zrobily mi sie strasznie twarde i troszke bolaly,szczegolnie przy karmieniu ale rano na szczescie juz wszystko bylo normalnie tyle ze juz mi pokarm zaczyna sam cieknac z piersi
 
Witam wieczorowo!
Ja przez dłuższy czas używałam dla chłopców oilatum; wlewałam troszkę do wody i tylko obmywałam i faktycznie przeważnie skóra po nim nie wymaga już oliwki:tak:.
kamilalopez- jak się czujecie, no i jak Olivcia się sprawuje, ciągle spi, czy należy raczej do tych aktywniejszych maluszków?
Muszę się pochwalić, bo u nas nauka czystosci ruszyła pełną parą:tak:, jakis czas temu postawiłam w pokoju nocniczek(w ramach oswojenia się) i tak sobie stał:-), czasami Alus na nim usiadł, czasami jego ukochany słonik, a wczoraj rano stwierdziłam, że to już czas, zdjęłam Domisiowi pampersa, wytłumaczyłam o co chodzi i posadziłam na nocniczek i o dziwo nawet z niego nie wstawał. Co jakis czas przypominałam, żeby wołał jak będzie chciał siusiu i dosć często go sadzałam. W pewnym momencie zawołał, że chce siusiu, szybciutko go posadziłam i ...zrobił, ale była radosć, klaskalismy mu i "sam" też mógł wylać zawartosć do toalety, wieczorem udało mu się również zawołać kupkę, co prawda bardziej na migi, bo tego jeszcze nie potrafi:-D, ale jestem z niego bardzo dumna:tak::-). Wiadomo mokrych majteczek mam ciągle pełno ale początek uważam za rewelacyjny, oby tylko jego zapał nie opadł:-D. Najsmieszniejszy jest jednak Alus, bo co chwilę biega do małego i mówi " Bobi zrób siusiu to dostaniemy nagrodę":-D.
 
Mamunia2 gratulacje dla Dominika:) Ja swojego malucha tez czasami sadzam na nocniczek, jak narazie bardziej dla zabawy, ale raz udalo nam sie kopke zlapac, rados byla wielka. Moj jeszcze nie wie o co chodzi, niestety:))

A mnie cos dzis rozlozylo. Mialam wybrac sie na zakupki ubrabkowe, a tu nawet ochoty nie bylo:((( Obudzil mnie bol zeba i zołdaka, a teraz i gardlo boli...dziwna kombinacja.

Milego wieczoru zycze:))
 
kamilalopez-Co prawda nawał pokarmu w trzeciej dobie jest zupełnie normalny jednak lepiej uważaj na piersi, może trochę przesadzam:-) ale w sumie miałam w czasie laktacji 8 razy zapalenie piersi, to pewnie dlatego:tak:.

Myleene-No faktycznie trafiła Ci się niezła kombinacja, nie zazdroszczę, chociaż muszę przyznać, że ostatnio i mnie cos ząb pobolewa. Ja próbowałam rozpocząć naukę Dominisia w pazdzierniku, ale dla niego było jeszcze za wczesnie, więc odłożyłam to o kilka miesięcy i warto było:tak:, bo wczesniej nocniczek go parzył:szok:, a teraz siedzi spokojnie, aż dziw bierze jak w ciągu zaledwie 3 miesięcy dziecko dużo się uczy i o ile więcej rozumie:-).
A jak Alus w przedszkolu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mamunia brawo dla Dominika:-)Dzieciaczki potrafia byc naprawde zabawne,tak jak Twoj Alus-kaze bratu zrobic siusiu zeby dostac nagrode:-D
Co do Olivki to praktycznie caly czas spi:-)
Myleene dziekuje :-)

O ile dobrze sobie przypominam to pisalyscie kiedys o masci do smarowania sotkow-to bylo BEPANTHEN??Chodzi o to ze moje sutki zaczely robic sie bardzo suche i powinnam chyba je czyms smarowac
 
kamilalopez- jeżeli są tylko suche, a nie pogryzione, czy popękane, to myslę, że sprawdzi się każdy, ja próbowałam bepanthen, Avent, ale dla mnie na bolące i poranione najlepszy okazał się ten:
lanolin_L.jpg

Jest on dosć drogi bo ok.10F, ale wart swojej ceny.
 
reklama
Mamunia dziekuje,jak juz mam kupowac to wole kupic cos porzadnego,co prawda narazie nie mam popekanych czy pogryzionych ale nie wiadomo co bedzie np. za kilka dni wiec lepiej kupic cos raz a porzadnie:tak:
 
Do góry