reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Kamila przesłodka córcia;) Fajnie,że podzieliłaś się z nami swoimi przeżyciami z porodu:)
Olinda i jak z domkiem?
 
reklama
Dziewczyny a o takie mieszkanie z counsilu to kazdy moze zlozyc podanie? Czy sa jakies wymogi? W sensie tak jak Olinda pisala, ze musiala wyjasnic ze dziecmi sie nie mieszcza w tych pokojach :confused::confused::confused:
 
Dziekuje bardzo dziewczyny:-)

Maureen
widzisz ja mialam rodzic w wodzie ,ale okazalo sie ze niestety nie moglam -nastepnym razem mam nadzieje ze mi sie uda:tak:
Bajeczka no to teraz mozesz sie wylegiwac-u mnie pierwsze dni bylo fajnie,ale pozniej juz sie tylko nudzilam i marzylam zeby w koncu urodzic;-)Kazdy moze zlozyc wniosek o mieszkanie z counsilu tylko niektorzy musza czekac wiecznie i sie nie doczekaja a niektorzy dostaja szybko-oni sprawdzaja Cie,tzn. ile zarabiasz,ile maz zarabia,czy macie oszczednosci,ile dzieci,jak im nagadasz ze mieszkasz w zlych warunkach to moga przyjsc zobaczyc jak mieszkasz-ogolnie trzeba im troszke wszystko naciagnac zeby nie czekac za dlugo.Lepiej jest na poczatek zlozyc podanie o HOUSING BENEFIT,zlozyc podanie o counsil house i oni beda Ci doplacac do mieszkania w ktorym mieszkasz i moze kiedys sie zalapiesz na counsil house.Zamieszalam troszke ale staram sie szybko napisac:tak:
Sandrahaha ja napisalam plan porodu ale i tak chyba nikt go nie przeczytal bo na porodowce polozna zadawala mi pytania na ktore miala odpowiedzi w moim planie porodu
milej nocki dziewczyny
 
Witaski:)
U nas pada, ale może się przejaśni.
Kamila jak nocka, dała córcia pospać?
Bajeczka jak się czujesz?
 
Witam i ja :-)

U nas tez pada, jest szaro i ponuro, bleee...
A ja muszę gdzieś za godzinkę, półtorej jechać do centrum po prezent na urodziny dla kolegi Pauli i odebrać ją z polskiej szkoły.. a już wiem, że mi się nie chce :-D

Mimo wszystko - miłego dnia :tak:
 
Czesc Kobietki

Wczoraj ogladalismy to mieszkanie i niestety tak jak sie obawialam musimy odmowic kuchnia jest bardzo mala tzn doslownie 2na2 i oprocz kuchenki i pralki nic sie tam nie zmiesci nawet kobietka ktora nas oprowadzala powiedziala ze kuchnia jest beznadziejna i napewno nie dla rodziny 4 osobowej no coz czekamy dalej :tak:jestem dobrej mysli i moze niedlugo zaproponuja cos innego. Pytalismy sie Kobiety ktora zajmuje sie nasza sprawa jak to wyglada jak ktos odmowi i ona powiedziala ze mamy pelne prawo odmowic i to nie znaczy ze oni wyrzuca nas na koniec listy wszystko pojdzie swoim ciagiem dodala ze tylko wtedy patrza krzywo na ludzi ktorzy twierdza ze sa bezdomni a jak oni szybko przyznaja im mieszkanie to oni przebieraja i kombinuja

Kamilalopez my nic w sprawie mieszkania nie naciagalismy a oni naprawde czlowieka przeswietlaja w zdluz i wrzesz i nie potrzebne nam dodatkowe klopoty :tak:;-)Housing benefitu tez nie mamy bo nam nie przyznali stwierdzili ze moj M za duzo zarabia :baffled:

Bajeczka - nie wiem jakiem masz warunki mieszkaniowe ale mysle ze mozesz zlozyc podanie w morde nie dadza a moze sie uda my szczerze mowiac nie sadzilismy ze przyznaja nam ale sie udalo

Milego wstawania
 
Witam

Bajeczka jak się czujesz?
Oj niewyspana, o 3 w nocy poszlam do kibelka i nie moglam usnac.:baffled: Jeszcze cos mnie brzuch pobolewal troche, a ja oczywiscie zaraz czarne mysli ze moze sie cos dziac. :-p Ale wzielam nospe i przeszlo. Gdzies tak 2 godz sie tak meczylam

Stwierdzilam, ze w tygodniu jade juz na ostatnie zakupy, spakuje sobie torbe do szpitala, urzadzimy kacik dla malej w sypialni i wtedy bede dopiero spokojna. Bo jak narazie to mamy po prostu co nieco pokupowane, tzn ciuszki, lozeczko, wozek, ale to wszystko lezy popakowane. Jakos przez ta prace nie bylo czasu.

Dziewczyny napiszcie mi co kupowalyscie tutaj do kapieli maluszka, jaki plyn do kapieli czy cos takiego:confused::confused::confused:

olinda masz racje jesli kuchnia byla beznadziejna to nie ma co na sile brac takiego mieszkania. Byc moze znajda cos lepszego.
kamilalopez wlasnie jak malutka, spokojna czy maly szatan ? :-D:-D:-D
 
Bajeczko o z tym siusianiem w ciązy to fakt, męczące.
Co do kąpieli ja używała dla Lolka, fioletowy jonson , a jak był malusi to miałam płyn bubschen, oilatum.
 
No wlasnie czytalam o tym Oliatum. Po tym podobno nie trzeba dziecku dodatkowo oliwki nakladac.
No i teraz nie wiem czy zdecydowac sie na to, czy kupic jakas emulsje do kapieli (np Johnson) i do tego oliwke.
 
reklama
Moje znajome polecają myć maluszka w czystej ciepłej wodzie, a potem tylko naoliwić najlepiej spożywczą oliwą z oliwek.

Taki noworodek nie poci się tak strasznie, żeby trzeba było używać mydełek itp.ale ja jestem zdania, że wszystko wychodzi w praktyce i każda mama musi wybrać sama.

Ja sama uwielbiam i używam fioletowego Johnsona, więc pewnie i dzidzia tym będzie myta, ale tylko jeśli będzie taka potrzeba. Oliwkę wybrałam Johnsona w żelu, bo lepiej się wchłania-też wypróbowane na sobie
;-)
 
Do góry