reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam Dziewczynki,

moja mała wstała o 5.20 :baffled: spaaaać....za oknem tak ciemno :-( Na dodatek ma od 2 dni biegunkę, albo po winogronie, albo kolejny ząbek ?

A Wam jak idzie wstawanie ? ;-)
 
reklama
Witam,

Maureen Ciebie mala obudzila, a ja spac nie moge, wszyscy spia, a ja nie moge zasnac:((( A wiesz, ze i moj maluch ma biegunke od 3 dni, nie wiem o co chodzi, bo tylko delikatny katarek mial i nic poza tym. Moze tez zabki?? Nie mam pojecia, bo czasami kupka jest normalna, a czasami nie. I badz tu czlowieku madry.

Mamunia2 Alus w przedszkolu daje sobie swietnie rade. Podpatruje reszte dzieciaczkow i kazdego dnia przychodzi do domku z nowa umiejetnoscia:)) Zaskakuje kazdego dnia.
 
Myleene,

ja też mam problemy ze spaniem, zresztą w każdej ciąży je miałam:-( Chodze czasem jak zombie :-D

Zuch z Alusia :tak:
 
Myleene a jak dziś się czujesz? Mogłaś spać w nocy?
Manunia2 brawo dla Domisia:)))
Pandorka też słyszałam o oliie z olivek, ponoć bardzo dobrze działa na skórę dziecka i nie uczula.
Mauren ja tez w ciązy spać nie mogłam ale to głównie z powodu dolegliwości, jak nie nudności, to różne bóle.
 
Medio dziekuje, dzis sie lepiej juz czuje,widocznie z przemeczenia sie to wszystko wzielo. Zaraz zjemy obiadek i wybywamy na spacerek, bo sloneczko za oknem slicznie swieci.
Co do spania w nocy to nie mam problemow. Zasypiam w minute doslownie. Wczoraj film mi sie urwal juz o 21. Wstyd normalnie.
A co tam u chlopcow?
 
Dzien dobry
Ja to dopiero pod koniec ciazy mialam problemy ze spaniem.Teraz jak mala budzi sie na karmienie to po nakarmieniu odrazu zasypiam-dzis w nocy tylko 2 razy mnie obudzila:-)
Maureen a jak tamta choroba Amelki?Juz przeszla calkiem?
 
Ostatnia edycja:
Hej:-)
KamilaLopez serdeczne gratulacje!!!!!! I Ty się wreszcie doczekałaś Maleństwa!!!!!! Oliveczka jest na prawdę cudowna!!!!
Szczerze mówiąc myślałam, że jak Krzyś jeszcze będzie taki malutki to będę miała dużo więcej czasu niż mam :-D Nagle jakoś się wszystko przyspieszyło i czas ucieka jak szalony!! Już Krzysiulek ma prawie 2 tyg. We wtorek przyjedzie moja mama i już też się nie możemy doczekać. Całe szczęście, że na razie (odpukać) nie mamy z Krzysiem problemów kolkowo-płaczkowych i wszystko jest oki. Młody ciągnie cyca jak stary, kupki robi i ślicznieje z każdym dniem. Kubuś też daje sobie świetnie radę w nowej sytuacji i teraz się bardzo cieszę, że tak dużo z nim rozmawiamy i że jest takim mądrym chłopcem. Mam nadzieję, że tak już zostanie :tak:
 
Kamilalopez gratulacje ślicznej córci!!!

Wreszcie sie doczekalas. Mam nadzieje ze mala bedzie dalej taka spokojna.Moj bobas tez przez 3 pierwsze doby spal i spal i wogole bardzo spokojna byla ale potem juz jej przeszlo i sie chyba wyspala i poznala co to placz:-D,ale ogolnie nie narzekam bo w porownaniu z innymi nasza niunia jest b.grzeczna i raczej nie placze bez powodu:-).
Na sutki polecam tez ten krem co mamunia.Mi pomagal i na poranione i na suche sutki.Trzeba uwazac na nawal pokarmu bo potem sa nieprzyjemne skutki.Ja jak mialam nawal w 4 dobie chyba to odciagalam bo lalo sie ze mnie;-) a cycki bolaly az mi dreszcze czasem przechodzily,brrr.
Do kapania na poczatku uzywalam tylko oilatum.Malej schodzila skorka doslownie platami i oilatum pomogl.Uzywam tez kremu z tej firmy ale jak dla mnie jest ciut za gesty i b.tlusty
Powodzenia ci zycze i oby mala nie dala ci popalic.
Tez zaraz idziemy na spacerek bo szkoda by bylo zmarnowac taka piekna pogode.
Milego dnia
 
reklama
A co to jest ten fioletowy Johnson? Bo widze, ze Medio tez to polecala. Wklejcie fotke tego jak znajdziecie, plisss :sorry2:
bajeczka- a to dla Ciebie:-).
jest jeszcze jeden fioletowy ale nie mogłam znalezć:tak:.

Wkleję całą serię fioletowego Johnsona ;-)

johnsonsbabyrelaxingsha.jpg
johnsonsbbedtimewash.jpg
johnsonsbbedtimebath.jpg

szampon-żel "pod prysznic"-płyn do kąpieli

johnsonsbbedtimeoil.jpg
johnsonsbbedtimepowder.jpg
johnsonsbbedtimecream.jpg

oliwka-puder-krem

O ile dobrze sobie przypominam to pisalyscie kiedys o masci do smarowania sotkow-to bylo BEPANTHEN??Chodzi o to ze moje sutki zaczely robic sie bardzo suche i powinnam chyba je czyms smarowac
kamilalopez- jeżeli są tylko suche, a nie pogryzione, czy popękane, to myslę, że sprawdzi się każdy, ja próbowałam bepanthen, Avent, ale dla mnie na bolące i poranione najlepszy okazał się ten:Jest on dosć drogi bo ok.10F, ale wart swojej ceny.
Mamunia dziekuje,jak juz mam kupowac to wole kupic cos porzadnego,co prawda narazie nie mam popekanych czy pogryzionych ale nie wiadomo co bedzie np. za kilka dni wiec lepiej kupic cos raz a porzadnie:tak:
Ja na szczęście nie miałam jeszcze takich dolegliwośći ;-) ale wiele moich znajomych poleca Kamillosan

kamillosanointmentrange.jpg



Witam Dziewczynki,moja mała wstała o 5.20 :baffled: spaaaać....za oknem tak ciemno :-( Na dodatek ma od 2 dni biegunkę, albo po winogronie, albo kolejny ząbek ? ;-)

To ile ona zjadła tych winogron, że może mieć biegunkę?

Pandorka też słyszałam o oliie z olivek, ponoć bardzo dobrze działa na skórę dziecka i nie uczula.

Mam zamiar spróbować. Tak samo czytałam, że kąpiel w wodzie z dodatkiem wywaru z płatków owsianych doskonale myje i nawilża skórę niemowlaka.
 
Do góry