reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Olinda, Kornasia Wasze coreczki sa jak z obrazka, sliczne, az sama chcialabym taka mala krolewne.
Mamunia, Medio prawda, ze przydalyby nam sie takie malutkie dziewczyneczki??...ach...

Ciekawe jak sobie daje rade Kamilalopez:))

Maureen Jak Amelka sie czuje? Juz jej lepiej??

Olinda, Medio dziekuje, z Aluskiem juz wszystko ok, widocznie mial jakis zly dzien, bo ryczal i jeczal caly dzien, nie bylo zadnych objawow i trudno mi bylo zgadnac o co mu chodzilo:))
Moj syncio tez ma krecone wloski, tzn kreca mu sie z tylu, smiesznie wyglada z nimi. A tak poza tym, to zasowa na czworakach jak torpeda:)) Boze, jak te dzieci szybko rosna, a tak niedawno jeszcze w brzuszku siedzial:))

Mamunia mysimy sie kiedys umowic i wybrac z Medio do jakiegos fajnego miejsca z naszymi maluchami, bo w sumie nie mieszkamy zbyt daleko od siebie:))
 
MYLEENE z gory sorki ale troszke mnie zszokowalo twoje okreslenie:szok: (DZIECKO) takie bezosobowe jak dla mnie a to chyba wydaje mi sie ze twoj synek aleksander czy tak?????:shocked2: Nigdy o swoich dziciach nimowilam bezosobowo dlatego dla mnie to troszunie szok :szok:

Zocha2005 nie wyrazam sie o dziecku bezosobowo, bo gdybym chciala tak robic, to uzywalabym innych slow. Wiec wez sie kochana odpieprz i zajmij sie zwracaniem uwagi komu innemu. Oooo!!! Nawet mam pomysl komu!!!Sobie moja droga. Lepiej bys sie poduczyła gramatyki jezyka polskiego, bo jak zaczniesz tego jezyka uczyc swoje dzieci, to dopiero bedzie tragedia!!!
 
Hej Laseczki,

ja dzisiaj ledwo co mówię, rozkłada mnie na całego :-(
Najgorsze, że to kolejne przeziębienie w tak krótkim odstępie czasu..

bajeczka,

dziś już środa, do piątku coraz bliżej, trzym się mocno ;-)

Myleene,

dzięki, Amelka czuje się lepiej, w przeciwieństwie do mnie :baffled:


Ciekawe jak tam nasza kamilalopez :-) Pewnie już ma swoje szczęście przy sobie ;-):tak:
 
Sara gratulacje!!! Nareszcie!! Śliczny bobasek:-).
ciesze sie ze ominal cie baby blues,ja niestety nie mialam takiego szczescia ale juz jest dobrze. Oby maluszek rosl zdrowo:tak:
Kamilalopez tez juz pewnie urodzila. Trzymamy kciuki za ciebie!:tak:

Ja niestety cierpie na brak wolnego czasu bo mala coraz mniej spi w dzien,a jak zasnie to na chwilke i znow wojuje:wściekła/y:. Dobrze ze moj R niedlugo wraca z pracy to zajmie sie mala a ja bede mogla cos zrobic kolo siebie bo juz patrzec na siebie nie moge.A najbardziej marze o fryzjerze bo zaroslam jak dzika swinia:-p:-D

Doswiadczone mamuski co mozna podac 1,5 miesiecznemu bobasowi na baczki.bo ona sie strasznie meczy od 2 dni.Jak chce puscic baka to niezle sie musi nameczyc,az czerwona sie robi. Dalam jej troche herbatki koperkowej dzisiaj ale nie wiem czy pomoze
 
Pixi,

moja panna jak była malutka tez miała z tym problem, podawaliśmy jej Gripe Water ( woda koperkowa ), naprawdę pomagała !
Herbatka jest dużo słabsza i wolniejsza w działaniu.
 
Zocha2005 nie wyrazam sie o dziecku bezosobowo, bo gdybym chciala tak robic, to uzywalabym innych slow. Wiec wez sie kochana odpieprz i zajmij sie zwracaniem uwagi komu innemu. Oooo!!! Nawet mam pomysl komu!!!Sobie moja droga. Lepiej bys sie poduczyła gramatyki jezyka polskiego, bo jak zaczniesz tego jezyka uczyc swoje dzieci, to dopiero bedzie tragedia!!!


odpieprzyc to ty sie mozesz ode mnie kazdy ma prawo do wyrazania swojej opini chyba nie???/:wściekła/y:a poza tym ja sie wyrazalam uprzejmie i z gory przeprosilam ja gramatyke mam gdzies bo jestem w angli i ucze sie i swojej dzici angielskiego za to ty musisz siebie i swoje dziecko uczyc tolerancji bo tego chyba ci brakuje :tak::dry:
 
Tiaaaa:baffled:


Zastanawiam się co u kamililopez :tak::tak:


Dziewczyny,
jak radzicie/radziłyście sobie ze zmiennymi nastrojami w ciąży ??? Ja teraz przechodzę prawdziwą huśtawkę :-(
Przedwczoraj nie mogłam spać ( w ogóle mam kłopoty ze snem od kilku dni ) i nagle jak mi się na płacz zebrało, tak się rozszlochałam, że nie mogłam się uspokoić :zawstydzona/y:
 
reklama
Zocha jesli nie zauwazylas, to forum stworzone zostalo po to, by mozna bylo sobie pomoc, a nie wyrazac swoja opinie na temat innych osob. Wiec daruj sobie....
 
Do góry