reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

SARA WIELKIE GRATULACJE :-) CIESZE SIE ZE JUZ SIE DOTARLISCIE Z KRZYSIEM I OMINAL CIE BABE BLUES :-)
KRZYSIU WITAJ NA SWIECIE :-) MAM NADZIEJE ZE PODOBA CI SIE NA SWIECIE :-) BUZIAKI OD CIOCI KORNASI I DIANY :-)

OLINDA widze ze cos Ci nie idzie wstawienie obrazka, moze Ci jakos pomoc, bo strasznie ciekawa jestem jak te Twoje MISS wygladaja :-)
ja robie to tak:
1) wchodze w zaawansowana edycje,
2)w dodatkowych opcjach jest cos takiego jak ZARZADZAJ ZALACZNIKAMIwchodze w to
3)tam wybieram zdjecie (mozna dwa za jednym razem) i klkam wyslij, pozniej czekam az sie zaladuja,
4)zamykam okno i zatwierdzam odpowiedz
 

Załączniki

  • SDC10734.JPG
    SDC10734.JPG
    46,5 KB · Wyświetleń: 32
reklama
OLINDA no i sa w koncu dziewczyny :-) sliczne panienki Ci rosna :-)
I OLivka ma juz kolczyki a Oli chyba sie zaczely krecic wloski :-)
 
Kornasia - tak Ola ma krecone wloski po tatusiu szkoda ze nie po mnie bo zawsze marzyly mi sie krecone:tak: a Olivce zreszta tak samo jak Oli przeklulam uszka jak mialy okolo 7-8 miesiecy :tak::-D Tobie tez rosnie corcia jak na drozdzach mam wrazenie ze niedawno skladalysmy Ci gratulacje a Diana juz taka duza i sliczna :tak:
 
kamilalopez,

nie bój się kochana, MY TU TRZYMAMY KCIUKI I MYŚLAMI JESTEŚMY Z TOBĄ !!

Olinda,

śliczne masz córeczki :tak:

Kornasia,

dziękujemy za wskazówki, ja też skorzystam ;-):zawstydzona/y:
 
hej dziewczyny
Ja na momencik zobaczyc co u Was slychac. Mimo tego, ze siedze w pracy caly czas strasznie mnie juz to meczy.:baffled: Jakby nie bylo to 8 godzin. Oby tylko do piatku.:tak:

sara ogromne GRATULACJE!!!!!!!!!! Cudowny jest twoj synus

kamilalopez ja rowniez trzymam kciuki. Bedziesz miala przy sobie w koncu swoja kruszynke. Ja tez sie zaczynam powoli bac porodu mimo ze jeszcze prawie 2 miesiace mam. Ale z drugiej strony chcialabym juz urodzic i cieszyc sie malenstwem.

olinda sliczny ten twoj babiniec

Lece sie polozyc bo mam dosc siedzenia, 8 godz wystarczy :-p
 
reklama
Do góry