reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam ciezarowki i mamuski :-) chcialam wszystkim podzikowac za mile slowa no i jak narazie wszystko jest ok ale chyba chcialabym zeby sama sie urodzila moja kruszynka przed 21 mialam jeden wywolywany porod w polsce i to bylo cos okropnego fakt ze szybkiego bo tylko ogolem 4 godzinki ale okropny bol i niechcem znowu tego przechodzic wiec wolalabym urodzic sama. bo swoj porod zaplanowalam naturalnie bez wywolaczy bez znieczulenia 100% naturalny:tak:.
KAMILALOPEZ zycze lekkiego i bezbolesnego i szybkiego porodu :tak:
POZDRAWAIM :-)
 
reklama
Ja mialam baaardzo ciekawy dzien. Dziecko o 6 rano nas obudzilo z krzykiem. I darlo sie tak przez caly dzien. Dopiero teraz sie zamknal!!! Nie wiem od czego. Nie ma kaszlu, kataru itd. Podejrzewamy, ze to zabki gorne, ale nic tam nie widac. No bo co to mogloby byc innego??Dostal dwa czopki i nic!!! Darl sie caly dzien. Wyszlam z siebie i stanelam obok!! Czy tu w UK maja jakies specjalne preparaty na zlagodzenie bolu, macie jakies sposoby???
Heeellllpppp

MYLEENE z gory sorki ale troszke mnie zszokowalo twoje okreslenie:szok: (DZIECKO) takie bezosobowe jak dla mnie a to chyba wydaje mi sie ze twoj synek aleksander czy tak?????:shocked2: Nigdy o swoich dziciach nimowilam bezosobowo dlatego dla mnie to troszunie szok :szok:
 
Dzien dobry:-)

Myleene Kochana nie doluj sie wszystko bedzie dobrze choc nie wiem jaki masz problem wierze ze wszystko sie uCiebie ulozy :tak: a u nas odwilz powolutku ale do przodu wszystko topnieje nawet Oli balwanek sie przewrocil :tak::-D

Kamilalopez trzymam kciuki

Mamunia chlopaki dotarli????

A ja wczoraj sobie uswiadomilam tak jak jedna z Wam przepraszam ale nie pamietam ktora ze tez nigdzie nie czuje sie w 100% u siebie w Polsce jest moja ojczyzna ale niema mojego domu a tutaj jest moj dom ale nie ojczyzna :no: ale co tam damy rade jestesmy silnymi kobietkami i co nas nie zabije to nas wzmocni :tak:

Medio nic sie nie odzywasz zasypalo Cie :szok::-D

Tajchi haaaloooo??????!!!!!!!!!!!!!!!! odezwij sie

Milego dnia:tak:
 
Mamunia,Myleene,Zocha,Olinda dziekuje:-)Mam nadieje ze szybko pojdzie
Olinda to Mamunia pisala ze ani w Polsce ani w Anglii nie czuje sie jak w domu

Jak narazie jestem leniwa i nie chce mi sie z lozka wstawac a juz tym bardziej cokolwiek robic-musze poleniuchowac bo jak w nocy zaczne rodzic to musze miec sily:-)

Sara daj znac kiedy urodzilas i jak sie czujecie,caly czas czekamy na wiadomosci:tak:
 
Hej Kobitki:-D:-D:-D
Przepraszam, że tyle czasu nie pisałam. Powiem Wam szczerze, że te parę dni spędziłam na uporaniu się bardziej ze sobą i z rytmem niż wracaniem do fizycznej formy. Tak tak, mamy już naszego kochanego słodziutkiego, cudownego Krzysiuńka ze sobą!!!!!!
Dziś kończy tydzień, urodził się we wtorek 05.01.2010. Zajęło nam obojgu troszkę czasu żeby się poznać i dostosować do siebie i teraz mogę powiedzieć śmiało, że całe szczęście ominął mnie babyblues i płacze. Ale napiszę to co pewnie Was ciekawi :-);-)
W poniedziałek wieczorem miałam znowu skurcze ale nie bardzo bolesne i co 12-15 min, myślałam, że to jeden z moich ataków łazienkowych i nie bardzo się przejęłam. We wtorek rano ok 8 obudziłam się już ze skurczami co 8 min, które już ok 9 były co 3 min ale jeszcze do wytrzymania. Jak już zaczęło się robić boleśnie to skakałam sobie na piłce, tej samej co ćwiczyłam plecy. Zaczęły się przygotowania, śniadanie, kąpiel, pakowanie reszty rzeczy. Ok 10.30 M zadzwonił do szpitala i powiedzieli że już mogę przyjechać jak chcę. Taksówkarz jak zobaczył jaka fucha mu się trafiła to mało co nie zemdlał prowadząc kiedy miałam skurcze na tylnim siedzeniu :-D:-D:-D:-D
W szpitalu po badaniu już mnie nie puścili. Od razu mi powiedzieli, że jak nie urodzę do 15.30 to przebiją wody i rzeczywiście tak było. O 15.40 przebili mi wody a Krzyś się urodził o 16.37.
Oczywiście jak to przy porodzie nigdzy nie przewidzisz co się stanie i tu też sama siebie zaskoczyłam. Bardzo byłam przeciwna znieczuleniom ale jak zaproponowali mi gaz to pomyślała a co mi tam i spróbuję. Fajnie było ale niestety nie uśmierza on bóli z krzyża a ja miałam bardzo silne. M namawiał mnie na zastrzyk i jak już ból był rzeczywiście nie do wytrzymania (tak ok 14) to się zgodziłam i faktycznie bardzo mi to pomogło. Wszystko czułam, skurcze i całą akcję, tylko bez bólu, byłam świadoma (co nie znaczy przytomna) ale M mi bardzo pomagał i wspierał. Krzyś się urodził zdrowy, piękny i zupełnie inny niż nasz Kubuś. Ważył 3300 i miał 54.5 cm. Prześlę Wam foteczki :-):-):-)
Jestem najszczęśliwszą mamą pod słońcem!!!!!
 

Załączniki

  • DSC00001 modified.jpg
    DSC00001 modified.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 50
  • DSC00005 modified.jpg
    DSC00005 modified.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 50
  • DSC00034 modified.jpg
    DSC00034 modified.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
Sara wielkie gratulacje Krzys jest przecudowny i urodzil sie w ten sam dzien co Ola :tak::-) Trzymajcie sie i pisz czesto jak to tylko bedzie mozliwe co u WAs
 
Sara wielgachne gratulacje, śliczny jest Twój Krzysiu:)))):-):-):-)
Zocha trzymam kciuki za Ciebie, melduj się regularnie:)
Myleene jak Aluś się miewa, a jak Ty?:happy2:
Olinda Karolek ok, ząbki nowe ostatnio się nie pojawiają;-), ale ślini się bardzo.

Mnie troszkę rozłożyło, lekkie przezięnienie,byłam dziś u lekarza, jutro idę na badania krwi, bo mi dała.
 
sara- wielkie gratulacje! Bardzo się cieszę, że wszystko u Was dobrze, a jak Kubus przywitał braciszka?
olinda- chłopcy dojechali szczęsliwie, tyle, że pózno:tak:. Cos chyba jest nie tak ze zdjęciem, bo nie mogę go zobaczyć.
 
reklama
Do góry