reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Olinda super,że imprezka się udała:)):-):-):-)

My czekamy aż pogoda się poprawi i jedziemy w odwiedziny do mojej kuzynki do Portsmouth :tak::tak:. Mąż weźmie sobie z 2 dni urlpou i śmigamy:-D. Jest to od nas jakieś 4 godz. drogi- to niemało:rofl2:, ale co tam, byle by tylko korków nie było.
 
reklama
Hej Laseczki,

Moja Amela rozchorowała się na dobre, gorączkuje, kaszle okropnie i przy tym płacze, buzia opuchnięta, strasznie mi jej żal..
Rano byliśmy u lekarza w Walking Center, bo bałam się że to może angina, ale lekarz stwierdził, że nic jej nie jest :wściekła/y:
Że to TYLKO takie wirusowe zapalenie, mamy dawać leki przeciwgorączkowe i coś na kaszel, a że z oddychaniem ma trudności i przez to spać nie może, to przecież tylko katar, wrrrrrr.....

Dziękuję za wszystkie życzenia zdrówka dla małej :tak:


Medio,

ja nie pracuję, tylko mąż. Mieszkamy sami, ja chyba nie potrafiłabym już z nikim mieszkać, ani z rodziną, ani współlokatorami. I nie mam nikogo do pomocy przy dzieciach, oprócz męża oczywiście ;-) ale jakoś dajemy radę, zobaczymy jak będzie kiedy trzecie się pojawi na świecie :cool:
Udanego wyjazdu do kuzynki ;-)

Myleene,

no my planowaliśmy dwójeczkę :-D Zresztą u mnie to taka dziwna historia, urodziła się Paulinka i chcieliśmy mieć 2 dziecko za 2-3 lata, ale nie zachodziłam w ciążę, niby wszystko było w porządku, a ciąży nie było.. Potem po 8 latach zaszłam wreszcie, radość ogromna, ale poroniłam :-( I myślałam, że już nie będziemy mieć dzieci, bardzo przeżyłam to poronienie.. Potem mąż wyjechał do UK, ja niecały rok pózniej dojechałam z Paulą do niego. I.. suprise, zaszłam w ciążę :tak: Mąż się śmiał, że to wina angielskiego powietrza :-D Urodziła się Amelka, strasznie się cieszyliśmy. I chyba z tego szczęścia stworzyliśmy jeszcze jednego bobasa :-D:-D A serio, to wpadliśmy, ale widocznie tak właśnie miało być, chociaż na początku byłam przerażona i miałam same złe myśli :zawstydzona/y: A teraz.. po prostu czekamy na kolejnego członka naszej rodziny :-)
Uch, ale mi się zebrało na zwierzenia...:zawstydzona/y:

Pixi,

nic się nie martw kochana, to normalne zachowanie po porodzie, hormony jeszcze wariują, dochodzi zmęczenie, stres, nawał nowych obowiązków.. Jeszcze trochę i wszystko wróci do normy, Ty sobie wszystko poukładasz i będzie super :tak: Trzymam kciuki!

Olinda,

fajny pomysł z tą zabawą urodzinową :tak:

kamilalopez,

jak u Ciebie kochana, jak się trzymasz ?? Buziaki ;-)

Sara,

daj znać jak u Ciebie.. i maluszka :-);-)
 
Witam
Maureen
ja po polowkowym nie mialam wiecej USG i wiem ze robia tylko jesli cos jest nie tak.
Wspolczuje Amelce ze sie tak meczy biedna,ja jestem dorosla a jak sie denerwowalam przez to moje chorobsko wiec nie dziwie sie ze ona tak placze.
Dzieki,wszystko dobrze u mnie tylko ze teraz to juz mi sie nie chce czekac na porod;-)
Pixi napewno niedlugo Ci sie unormuje wszystko:-)a ja nie sadze zebym miala dzis urodzic,wydaje mi sie ze urodze dopiero przez wywolanie:tak:
Olinda
fajnie ze imprezka udana i najwazniejsze ze dzieci zadowolone:-)
Medio pewnie niedlugo wszystko stopnieje do konca i nie zobaczymy wiecej w tym roku sniegu,w koncu to Anglia wiec niemozliwe zeby to mialo dlugo sie utrzymywac.

Ja jutro ostatni raz na KTG i we wtorek wieczorem na 20sta mam sie w szpitalu stawic.Chciala bym juz dzis urodzic :-)
 
Maureen ja takze mialam tylko 2 USG, polowkowe bylo ostatnim. Tak jak pisala Kamilalopez, jesli wszystko ok, to nie robia juz. Ja podobnie jak TY, juz nie potrafie mieszkac z kims innym, mam juz swoje przezwyczajenia itd. Teraz niestety finanse nas zmusily do tego. Ale mieszkanie z rodzina, zwlaszcza z taka jaka ma moj m, to siedzenie na bombie z opoznionym zapalnikiem.
Trzymam kciuki za mala Amelke.

Kamilalopez moje uparte dziecko tez nie chcialo wyjsc samo. Mialam stawic sie w niedziele na wywolanie o 18, ale synus sie przestraszyl chyba i wylazl dokladnie w niedziele o 18. Wiec moze i Twoje dziecie chce Cie przetrzymac:pP Dobrze, ze juz jestes zdrowa.

Ja mialam baaardzo ciekawy dzien. Dziecko o 6 rano nas obudzilo z krzykiem. I darlo sie tak przez caly dzien. Dopiero teraz sie zamknal!!! Nie wiem od czego. Nie ma kaszlu, kataru itd. Podejrzewamy, ze to zabki gorne, ale nic tam nie widac. No bo co to mogloby byc innego??Dostal dwa czopki i nic!!! Darl sie caly dzien. Wyszlam z siebie i stanelam obok!! Czy tu w UK maja jakies specjalne preparaty na zlagodzenie bolu, macie jakies sposoby???
Heeellllpppp
 
Dzień dobry,

u nas nocka taka sobie, ale trochę lepsza niż 2 ostatnie, Amela mniej kaszlała i krztusiłą się :tak: A na dworze odwilż..


kamilalopez,

życzę Ci kochana, żebyś szybko urodziła :tak:

Myleene,

nie wiem czy tu maja jakieś specjalne środki, pewnie poleciliby Ci podawać paracetamol, cudowny lek na wszelkie dolegliwości :/
Jesli podejrzewasz ząbki, to smaruj dziąsełka jakimś żelem na ząbkowanie, czasem działa też podanie kawałeczków schłodzonej marchewki do gryzienia. Nie wiem jakie czopki podawałaś, u nas pomagał polski Viburcol, to są takie czopki dla maluchów, homeopatyczne, łagodzące ból i uspokajające. Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej :tak:
 
Dzien dobry dzien dobry

A co tutaj taka cisza weekend juz sie skonczyl , u nas na szczescie odwilz no i szkola tez byla otwarta :tak:

Maureen super ze Amelce sie polepszylo teraz bedzie z gorki i z dnia na dzien bedzie lepiej czego zycze i mocno trzymam kciuki

Myleene - Olivka tez ciezko przechodzila zabkowanie i ja stosowalam Zel na dziasla kupowalam tez w aptece takie saszetki nazywaja sie TEETHA wsypuje sie ten proszek do buzi dziecka przy mniejszym bolu pomagaja a jak juz bardzo ja bolaly to albo czopki Viburcol albo syrop przeciwbolowy .Trzymam kciuki zeby zabki szybko wyszly i nie bolaly!!!!!!!!!

Medio a jak zabkowanie u Karolka przechodzi spokojnie ????

Milego dnia
 
Witam
Mnie dzis niestety przetrzymali 4 godziny w szpitalu.Pojechalam troszke pozniej niz w weekend i bylo tyle ludzi ze na KTG musialam czekac 2 godziny a do tego babka byla tak zajeta ze zapomniala o mnie i zamiast lezec tam godzine to lezalam dwie:dry:
Jutro o 20stej mam sie stawic w szpitalu i juz nie bedzie miala moja mala wyboru-bedzie musiala w koncu wyjsc:-D
Myleene jak Alus dzisiaj? A Ty na kilka dni przed porodem mialas jakiekolwiek skurcze?Moja polozna sie smiala ze moje cialo jakies leniwe i nie chce praktykowac przed porodem bo zero skurczy przepowiadajacych.
Maureen dobrze ze z Amelka lepiej troche,miejmy nadzieje ze teraz to juz szybko przejdzie
 
Czesć dziewczynki!
Ja tylko na chwilkę bo wykorzystałam nieobecnosć chłopaków i posprzątałam sobie gruntownie domek i poswięciłam też więcej czasu Domisiowi, co bardzo mu się spodobało:-). Samolot chłopaków już ma 1,5 h spóznienia, więc nie wiem na którą będą w domku ale na pewno będą bardzo głodni, więc lecę szykować kolacyjkę.
kamilalopez- Tobie chciałam życzyć powodzenia, tak na wszelki wypadek, gdybym nie zdążyła się już odezwać. Będę trzymać kciuki i czekać na wiesci, tylko nie zapomnij!!!:-)
 
reklama
Witam wszystkie,
teraz mam chwile dola siebie, wiec poczytuje co sie dzieje.

Olinda jaka odwilz? U nas jak bylo zasypane, tak jest nadal. Dzis spoznilam sie do pracy tylko prawie godzine.

Kamilalopez ja nie mialam zadnego skurczu przepowiadajacego. I nawet forsowanie ciala w rozny sposob nie pomoglo, by wygonic malego. Jak skurcze sie zaczely, to odrazu co 3 minuty. Trzymam kciuki za Was obie.
 
Do góry