reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej Babki,

mnie dzisiaj nie ma, bo Amelka jest chora, przeziębiła się na maksa, ogromny katar, kaszel, gorączka, echh.. Do tego strasznie marudzi i cały czas chce być u mnie na rękach/kolanach. W nocy nie spałam, bo się krztusiła, a inaczej nie spała jak z głową na mojej ręce :-( Może potem uda mi się coś kliknąć, buziole.
 
reklama
Kamilalopez ciesze sie, pewnie, ze sie ciesze, ale jeszcze fajniej by bylo, gdybysmy nie mieszkali z rodzina i mieli czas tylko dla siebie. Kazdy cos chce i zawraca mi d... Poza tym Alusiowi chyba gorne zabki ida, jest strasznie nieznosny, jeczy, placze i nawet 2 czopki mu nie pomogly dzis. Odkad wrocilismy do UK, budzi sie w nocy kilka razy, nie wiem jak sobie z tym poradzic.
Wspolczuje Ci tak jezdzic na te KTG, tym bardziej, ze to juz koncowka ciazy i napewno jestes mniej ruchliwa:)) Mi na koncowce, to doslownie nie chcialo sie juz nic, czulam sie jak hipopotam. A duzo przytylas?

Maureen zdroweczka zycze dla Amelki.
 
Myleene- no Ty mnie nawet nie strasz tymi opadami, bo w poniedziałek Moi chłopcy mają wracać i już się doczekać nie mogę:tak:.
Maureen- oby Amelce szybciutko przeszło, dużo zdrówka dla niej.
 
Mamunia2 tak mowili w moim tv:)) Poza tym Polska zasypana strasznie. Mama mi mowila, ze tak duuuuzzzzo sniegu to nie widziala od lat.
 
Maureen faktycznie ciezka noc mialas,mam nadzieje ze malej szybko przejdzie i obydwie nie bedziecie sie meczyc.
Myleene wspolczuje Ci,jak wiesz tez narazie mieszkam z rodzina mojego D i mam ich po dziurki w nosie.tez wiecznie cos chca,poza tym dzieci calymi dniami wrzeszcza,biegaja i nie da sie odpoczac.Jedynym moim marzeniem teraz jest wlasnie wyprowadzka i dzieki Bogu postanowilismy szukac domu w okolicy gdzie wczesniej mieszkalismy bo jakos lepiej nam tam bylo i nie za blisko jego rodziny-co prawda tylko godzina jazdy samochodem od nich ale dzieki temu nie widywalismy ich az tak czesto:-)
Co do jezdzenia na KTG to ogolnie to tak jak napisalas,nic mi sie juz robic nie chce i chciala bym juz urodzic a poza tym dopiero pierwsza noc od ponad tygodnia udalo mi sie przespac,do szpitala musze jezdzic rano wiec zeby sie wyspac musze sie starac teraz wczesnie spac chodzic.Jesli chodzi o wage to przytylam 13 kg co jest dla mnie szokiem bo jak czytalam ze duzo dziewczyn tyje po 20 albo i wiecej kilo to ja myslalam ze bede jak slon wygladac bo mam tendencje do szybkiego tycia i ogolnie zeby dobrze wygladac to musze uwazac na to co i ile jem a cala ciaze kompletnie niczego sobie nie odmawialam i nawet w srodku nocy jak mialam ochote na czekolade to jadlam wiec caly czas sie dziwie ze tylko 13kg:confused:
Mamunia napewno nie bedzie tak jak poprzednio i wroca Twoi panowie na czas;-)

Milej nocki dziewczyny
 
22.30. a moja panna jeszcze nie śpi, wyje i histeryzuje, chyba zaraz mnie cos trafi :wściekła/y::wściekła/y: Czuję, że kolejna nocka z głowy :-(

Myleene,

oby Alusiowi szybko te ząbeczki wyszły..

mamunia2,

bedziemy trzymać kciuki, żeby była dobra pogoda, jak Twoi mężczyzni będą wracać :tak:

kamilalopez,

to super, że tak mało przytyłaś :tak: Ja w obu ciążach po 20, nawet z paulą trochę ponad :baffled: Ciekawe jak teraz pójdzie, akurat zepsuła mi się waga i nie wiem ile mam teraz na plusie, ale 17 mam wizytę u położnej, to się zważę.

Dziewczyny, czy po połówkowym usg miałyście jeszcze jakieś robione ??
 
Maureen a Ty pracujesz, masz kogoś do pomocy przy dzieciach?
Mieszkacie sami?
My sami, nie mamy nikogo do pomocy, ech, tez myślałam nad trzecim bobo, ale jak tu.., nie ma jak.
Krzysiowi się podoba w angielskiej szkole, ale poprostu woli polską.
 
Medio chyba masz jakis zly nastroj dzis. My mieszkalismy sami jak urodzil sie maly i dalismy sobie rade, pewnie jak mielibysmy jeszcze jednego, tez bysmy dali. Ja mieszkam w tym momencie z rodzina meza i w ogole nie mamy pomocy od nich, nic a nic i wiesz co, dobrze mi z tym. Wiec nie mysl sobie, ze jak bys miala tu rodzine to bylo by latwiej, wcale nie. Jest tylko wiecej problemow itd. Kochana, Ty masz juz chlopakow odchowanych. esli chcielibyscie jeszcze jedno dziecko, to moim zdaniem teraz lepiej niz pozniej, bo tak, trojke odchowasz za jednym razem, a nie bedziesz siedziec 10 lat w pieluchach:)

Ja tez nie wiem co robic. Zastanawiamy sie czy chcielibysmy jeszcze jedno, ale nie chce duzej roznicy wieku, wiec musielibysmy sie niedlugo zdecydowac...ale boje sie.
 
witajcie
Dawno mnie nie bylo bo mam ciezkie dni.Sama nie wiem czemu ale chyba ze zmeczenia.Mam strasznie zmienne nastroje.W jednej chwili radosc a za chwile cos mnie tak wyprowadzi z rownowagi ze robie awanture z byle powodu:wściekła/y:.Albo placz.czasem to sama niewiem dlaczego placze,poprostu same mi lzy leca:szok:.Niewiem jak moj R to wytrzymuje,bo ja bym oszalala sama ze soba:-D.

Kamilalopez ciekawe czy urodzisz dzisiaj tak jak ci mam powiedziala.Wiem co to znaczy jak dzidzia nie chce wyjsc:tak:.Strasznie dluzy sie ta koncowka.
Ja tez slyszalam ze porod wywolywany bardziej boli,ale to raczej jak wywoluja tabletkami a nie masazem,bo wtedy skurcze sa gwaltowniejsze.Ale to jest indywidualna sprawa bo kazdy inaczej reaguje na bol. Nnie martw sie na zapas,bedzie dobrze.
Sara juz pewnie zmaga sie z urokami macierzynstwa bo cos sie nie odzywa:-)
Bajeczka ja mam podobnie jak ty z wyjazdami do pl. @ tyg wystarcza i juz chce wracac a jak wroce to mi sie troche teskni z a znajomymi bo tu jednak nie to samo.Ale nie wyobrazam sobie zycia w pl i to jeszcze z dzidzia:no:(chodzi mi o finanse)
Olinda mam nadzieje ze zabawa urodzinowa sie udala:tak:.tez mam dosc tego sniegu bo nie za bardzo moge na spacery wychodzic z niunia bo wszedzie zasypane i ciezko wozek pchac
Maureen zycze malej duzo zdrowka i oby szybko przeszla ta choroba

Ja przytylam 20 kg:szok: w ciazy i zostalo mi 10 do zrzucenia.Najgorsze ze waga stoi i ani drgnie. Jeszcze tydzien pologu i zaczynam intensywnie cwiczyc:tak:
Milego dnia:-)
 
reklama
Dzien dobry

U nas nadal pada snieg ale jest lekka odwilz :-) huraaaa!!!!!!!

Impreska urodzinowa sie udala dzieci byly szczesliwe no i Ola tez wynajelismy jej sale w Fan Factory byla to sala w stylu disco czyli glosna muzyka i przerozne swiatla :tak: bylo super

Co do wyjazdow do Pl to mam tak samo jak Wy fajnie jest pojechac na 2-3 tygodnie ale teskni mi sie za moim domkiem :szok::-)

Pixi - niedlugo wszystko dojdzie do normy wydaje mi sie ze jeszcze hormony robia swoje zobaczysz ze nie obejrzysz sie a Twoje zmienne nastroje mina :tak::-)

Maureen - jak dzisiaj czuje sie Amelka mam nadzieje ze lepiej duzo zdrowka jej zyczymy:tak:

Mamunia - trzymam kciuki za chlopakow niech wracaja bezpiecznie i o czasie

Milego dnia

 
Do góry