reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Mauren komunię św. robimy w Polsce. Krzysiowi podobało się hmmm no niestety bardziej w polskiej szkole i chciał by tam wrócić, ale z tego nici jak narazie, bo nie planujemy powrotu do PL.
 
reklama
Hej dziewczyny
Mam pytanko ...

Miała któraś z Was tłumacza jeśli chodzi o szpital ?
Bo ja właśnie czekam , bo niby położna powiedziała (przed Wigilią) że załatwią i się odezwie w Nowym Roku jakoś i cisza jest do teraz...
A jak miałyście to ile czekałyście na tego tłumacza... ?
 
Medio- no my też nie planujemy powrotu do polski, tak szczerze to już nie czuję się tam jak w domu, a i tu pewnie nigdy się tak czuła nie będę, niezbyt miłe uczucie:-(.
Ten melancholijny nastrój to pewnie przez wyjazd Alusia, bo nie ma go dopiero od czterech godzin, a ja już strasznie tęsknię:tak:.
kingusia- ja ci niestety nie pomogę, bo nie miałam tłumacza.
 
Kingusia- ja mialam tlumacza w szpitalu tylko ze tlumacza nie zaproponowala mi polozna a pani w recepcji w szpitalu i jak mialam nastepna wizyte w szpitalu to tlumacz byl umawiany przez nia i przychodzil na ta sama godz co my troche chyba zamieszalam ale jakos tak to bylo

Myleene ja tez mam krzeselko chicco i tez jestem zadowolona

Maureen to Paulinka ma mniej wiecej do szkoly jak Ola jest co maszerowac a w taka pogode to juz wogule

Ale sie dobralysmy z choroba lokomocyjna ja tez mam a najbardziej odczuwam ja na promie masakra bez tabletek ani rusz
A my dzisiaj dostalismy informacje ze za tydzien w piatek mamy ogladac mieszkanie z consilu i tak sie ucieszylam ze az pomaszerowalam z dziewczynkami zeby zobaczyc go chociaz z zewnatrz bo jest w tej samej miejscowosci i sie rozczarowalam troche bo zagladalam przez okna no i najbardziej kuchnia mi sie nie podoba taka mala ze nawet nie wiem czy lodowka sie tam zmiesci :wściekła/y::no: i wogule jakies takie nie bardzo chyba niestety bedziemy musieli zrezygnowac :-:)wściekła/y::wściekła/y:ale to wszystko okaze sie za tydzien

Milej nocki
 
Kingusia jesli tak powiedziala Ci polozna to moze zadzwon do niej i zapytaj co z tym tlumaczem.
Mamunia to kiepsko jak i w Polsce i tutaj czujesz sie jak nie u siebie-tak troche dziwnie.
Olinda narobili Ci nadzieji i teraz tak nie ciekawie jak pojdziesz ogladac go z mysla ze i tak chyba zrezygnujesz.Ale z tego co wiem to chyba 3 razy mozesz odmowic czy jakos tak,wiec jak nie ten to za jakis czas pokaza Ci inny.

Wiecie czy to prawda ze jak wywolywuja porod to bol jest wiekszy niz jak sama zaczynasz rodzic??
 
kamilalopez- może wydaje Ci się to dziwne, ale to jest raczej smutne, bo ja do polski nie mam do kogo, ani do czego wracać, a niespełna 4 lata w uk to dla mnie za mało, żeby czuć się jak w ojczyznie.
 
Mamunia troszke zle zrozumialas to co napisalam,chodzilo mi o to ze nie fajnie czuc sie ze nie ma sie "swojego domu" ze w zadnym miejscu nie czujesz sie jak u siebie,jest to przykre bo kazdy powinien miec miejsce gdzie czuje sie 100% dobrze i ze to jest miejsce w ktorym chce zyc cale zycie
 
Ostatnia edycja:
Medio,

ojojoj, tak spytałam z ciekawości, myśląc że Krzysiowi bardziej podoba się tutaj w szkole, bo moja Paula woli tu chodzić, ale to właśnie różnie bywa. Jednak skoro nie planujecie wracać, to Krzyś z czasem na pewno polubi i tą szkołę ;-)

Kingusia,

ja też kiedyś miałam tłumacza i wszystko było dokładnie tak samo jak w przypadku Olindy.

mamunia2,

ja mam podobne odczucia co do mieszkania tutaj, chociaż jestem tu sporo krócej od Ciebie, bo dopiero 2 lata z ogonkiem. Poza tym też nie mam za bardzo do czego wracać w Pl :baffled:

olinda,

ja też mam chorobe lokomocyjną :-D
Co do domu z Councilu, podobno można odmówić 2 razy, a na 3 już trzeba się decydować.. Nie wiem też jak jest w Waszym rejonie, ale tutaj 2 pary moich znajomych, którzy zrezygnowali z 1 pokazywanego im domu długo czekali na następne oglądanie.. Ale może nie jest tak zle z tym domem, który macie oglądać ? Albo przyznają go komuś innemu, a Wam szybko pokażą coś bardziej atrakcyjnego ? Bądz dobrej myśli :tak:

kamilalopez,

ja nie miałam wywoływanego porodu, więc nie pomogę Ci w tej kwestii..


Moja bardzo niespokojnie śpi, co chwilę się przebudza i popłakuje, a ja tak latam góra-dół i mam już dość :wściekła/y:

??????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzien dobry
Ja w koncu powoli wracam do zdrowia,dzieki Bogu GP dal mi antybiotyk bo bym sie chyba wykonczyla a tak dopiero 2 dni go biore,uz widze wielka poprawe i przynajmniej spalam w nocy bez problemu.Dzisiaj mam spotkanie z polozna i w zastanawiam sie czy bedzie mi robic masaz szyjki macicy bo w sumie umowila mnie na spotkanie,ale nic nie wspomniala o masazu.
 
Do góry