reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
myleene rewelacja z tym przedszkolem u ciebie w pracy.Ja jeszcze nie wiem kiedy zdecyduje sie wrocic do pracy.Troche mi zal zostawiac mala z obcymi.Zobaczymy jak bedzie z finansami.
Ja nie korzystalam ze stron internetowych odnosnie benefitow.A nie mozna np isc osobiscie do revenue czy job centre i zmienic?

Ciekawe jak dziewczyny,czy juz urodzily:-)?

Mam pytanie;korzystalyscie keidys tu z uslug dentystycznych?Bo z tego co wiem to moge za darmo sie leczyc jeszcze przez rok po urodzeniu i ciekawa jestem jak to tu wyglada?
U nas sypie od rana.Ślicznie jest ,tak bialo,ale mogloby sloneczko wyjsc i zrobic sie cieplo bo chcialabym z mala na spacer wyjsc a w taka pogode to niezabardzo.
Ogolnie to nie lubie zimy i dla mnie mogloby byc caly czas cieplo.Najbardziej lubie maj jak wszystko juz sie zieleni:tak:
 
Witam.
U mnie to poprostu tragedia,juz ponad tydzien mnie chorobsko meczy i nie chce przejsc-nawet nie jest lepiej i do tego wczoraj zaczely mi sie oczy cale czerwone robic i jakas wydzielina gesta w nich wytwarzac do tego strasznie bola-wlasnie bylam u GP i dostalam antybiotyk i krople do oczu,powiedzial ze do soboty powinno przejsc wszystko-zobaczymy.
Olinda dzieki. Gratulacje dla Olivki i spoznione sto lat dla Oli
Pixi jeszcze nie urodzilam i mam nadzieje ze urodze dopiero jak sie lepiej poczuje bo w takim stanie to nie miala bym sily sie dzieckiem porzadnie zajac
 
U nas dzis zamkneli firme, wiec kolejny dzien spedzilismy w domku:) Bylismy na spacerku, bo bylo pieknie, snieg i sloneczko...cudna zima.

Olinda gratulacje dla Twojego leniuszka. Moj maly zaczyna na czworakach lazic. Wszedzie wejdzie. Po operacji zostal tylko malutki slad, a on juz nic nie pamieta z tego. przynajmniej sie nie meczy.

Pixi no ja takze niechetna jestem do zostawiania malego z obcymi, ale ma juz w koncu 9 miesiecy. Kocha dzieci, wiec wydaje mi sie, ze mu tam dobrze. Co do dentysty, to moj m poszedl do takiego bezplatnego. Wsadzili mu plabe, ktora wypadla po tygodniu, ogolnie niezadowolony.
 
Dzien dobry Mamusie

My juz u siebie w domku urlopik szybko minal i wrocilismy do codziennosci , Olivka zaczela chodzic nareszcie bo strasznie leniwa z niej bestia :szok::-D a Ola wczoraj miala 5 urodzinki strasznie szybko minelo te piec lat

Medio - co u Ciebie slychac jak Karolek no i Krzysiu podobalo mu sie w Polskiej szkole chcial wracac czy nie bardzo ?

Sara - trzymam kciuki

Kamilalopez - duzo zdrowka mam nadzieje ze te przeziabienie szybko minie i bedziesz zdrowa jak przyjdzie godzina zero :tak:

Myleene - my rowniez nie korzystalismy z tych stron. A jak Alus juz wszystko dobrze po operacji?

A my wstalysmy dzisiaj godz za wczesnie bo zapomnialam przestawic godz w telefonie i wstalismy na polski czas :wściekła/y::baffled:

Milego wstawania
Olinda brawo dla Oliwki, mój Lolek chyba taki jak i Twoja córcia, bo też jeszcze sam nie chodzi, a ma już 12 miesięcy.:cool2:
Sto lat dla Oli z okazji urodzinek:-).

W polskiej szkole Krzysiowi się podobało szybko się zaklimatyzował.
Teraz już w angielskiej szaleje. 30 maja ma komunię św.
 
U Nas też dzisiaj pięknie, biało, bezwietrznie i nawet słonecznie:-). Pół dnia spędzilismy na dworze, bo taka zima może się prędko nie powtórzyć, za to miasto sparaliżowane, sklepy pozamykane, no istna parodia:-D. Mój mężus z Alusiem mieli lecieć do polski na 5 dni ale odwołali im lot, więc razem cieszylismy się sniegiem:tak:, jeżeli się uda to jutro polecą, a jak nie to będzie po wycieczce, a tak się cieszyli na tą podróż, no zobaczymy, czy pogoda będzie im sprzyjać.
pozdrawiam Was cieplutko w tez mrozny wieczór!
81ff704a8f.jpeg
 
Witam :-)
U nas tez w koncu posypalo wczoraj, mam nadzieje ze jeszcze popada. Jak ma byc zimno to chociaz ze sniegiem...:-p
Mam do Was pytanie, od wczoraj mam jakies dziwny bol krocza, tak jakby miesnie mnie bolaly tam na dole. Ogolnie przy chodzeniu, albo jak przewracam sie w nocy.
Mam nadzieje, ze wszystko ok, dziecko sie rusza, nic innego mi nie dolega. Miala ktoras z was cos podobnego?
Kurcze coraz bardziej do mnie dociera, ze niedlugo bede rodzic. Oby tylko dotrwac do terminu...

kamilalopez masakra z tym chorobskiem u ciebie, akurat na sam koniec. Wracaj do zdrowia

sara i jak u ciebie? malenstwo juz z toba?

...wlasnie licytuje karuzele do lozeczka na ebay'u. :-pJeszcze godzina ale widze, ze ktos sie na nia czai :baffled::evil:
 
bajeczka- mi ten ból towarzyszył przez cały ostatni trymestr, raz było lepiej, raz gorzej, ale było:-), ponoć to normalne, bo dziecko rosnie i coraz bardziej naciska na dół, współczuję ci bo wiem jakie to uciązliwe i nieprzyjemne, pod koniec to bolały mnie nawet kosci.
 
Bajeczka ja mialam takze cos podobnego. Czasami bol pojawial sie nagle, ale byl bardzo silny i szybko tez znikal. Ja mialam to pod koniec ciazy. Wydaje mi sie, ze glowka dziecka schodzi coraz nizej i poprostu naciska na spojenie lonowe itd.
 
reklama
Dzieki dziewczyny, widocznie tak ma byc. W sumie brzuch mi jakos urosl przez ostatni tydzien to i dziecko jest wieksze. Czasami czuje takie uciski tam na dole, byc moze pcha glowka :tak:
Dziwne to wszystko jest przy pierwszym dziecku kiedy nie wiem czego moge sie spodziewac...
 
Do góry