reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

witam wszystkie mamuski i te przyszle tez dlugo sie nieodzywalam troszke sie u mnie pozmienialo a mianowicie w wigilie zaczely mi odchodzic wody plodowe do szpitala pojechalam dopiero w poniedzialek po switach zstalam w szpitalu na noc dostalam sterydy na rozwiniecie sie plocek i antybiotyk biore caly czas zeby sie infekcja zadna niewdala jak narazie jest wszystko oki ale w kazdej chwili moze sie to zmienic jesli w ciagu dwoch tygodni nieurodze to 21.01 bede miala wywolywany porod bedzie to 35 tydzien to jeszcze nie tak starasznie i mama nadzieje ze moja kruszynka bedzie umiala juz sama ssac bo to co mnie najbardziej przeraza widziec jakies rurki i inne przyzady w ciele mojej kruszynki :-( takze oby do 21 a powinno byc wszystko oki. wszystkim szczesliwym mamuska ktore juz urodzily gratuluje i zycze malenstwa duzo zdowka a przyszlym mama szczeswliwego rozwiazania no i wszystkim kobitkom na naszym temacie SZCZESLIWGO NOWE 2010 ROKU!!!!!!!!!!!!!! POZDRWAIWM SERDECZNIE;-);-)
 
reklama
Zocha trzymam kciuki za Was, dawaj znać co u Ciebie.
Bajeczka tego bólu nie zapomne miałam taki z 2 miesiące przed porodem do samego końca ciąży.
Mamunia2 a Ty czego nie lecisz z mężusiem?
 
Witam Babeczki ;-)

Olinda,

spóznione, najszczersze życzonka urodzinowe dla Oli, piękny wiek :tak: Dla Olivci gratulacje :-)

Medio,

gdzie robicie synkowi Komunię ? Moja Paula miała tutaj i było bardzo fajnie. W jakiej szkole bardziej mu się podoba, polskiej czy angielskiej ?

mamunia2,

jak Twoi mężczyzni, polecieli ? ;-)

bajeczka,

tak jak piszą dziewczyny, to chyba taki fizjologiczny ból, ja tez miałam coś takiego pod koniec ciąży, po prostu musimy przez to przejść :baffled:
Wygrałaś karuzelę ?;-)

zocha,

o rany, wszystko się strasznie przyspieszyło u Ciebie.. Mam nadzieję, że spokojnie dotrwasz do tego 21, myśl pozytywnie, trzymam kciuki mocno.

sara,

a jak tam u Ciebie ????
 
Dzien dobry :tak:

Dziekuje wszystkim za zyczenia dla Oli i gratulacje dla Olivki oczywiscie w ich i swoim imieniu :tak::-):-)

Zocha- trzymam kciuki zeby wszystko poszlo dobrze a napewno tak bedzie trzymaj sie i dbaj o siebie :-)

A nas dzisiaj troche zasypalo no i zamkneli szkole :tak: dobrze ze mnie cos tknelo rano zreszta przy odsniezaniu auta :tak::-) i zadzwonilismy do szkoly no i oswiadczyli ze jest zamnieta ja sie ucieszylam bo jazda w ten snieg nie nalezy do przyjemnosci :no:

Medio - super ze Krzys tak szybko sie zaklimatyzowal no i lada chwila komunia sw. jak ten czas leci :szok:

Buziaki
 
Olinda,

u nas szkoły nie zamknęli, bo tylko słabo prószy śnieg, ale jest strasznie zimny wiatr, brr... Moja Paulinka chodzi sama do szkoły, tylko że w 1 stronę idzie się 25 minut :baffled: Żal mi jej, zwłaszcza w taką pogodę, że musi tyle maszerowac, ale nie chciała zmieniac szkoły po przeprowadzce, to jej ostatni rok ( półrocze )w Junior School.
Od przyszłego tygodnia ma we wtorki i czwartki zajęcia dodatkowe i wtedy kończy godzinę pózniej i będę ją odbierać, bo już ciemnawo jest jak wraca, z tym że musze wędrowac z Amelką ( która nie chce siedzieć w wózku ), bo mój M. pracuje na popołudniówki.. Ech..

Pandorka,

zapomniałam Ci podziękować za linki :tak: Część tych sklepów znam, część nie, więc poszukam :tak:
 
Medio- ja zostaję w domciu bo Dominisiowi slończył się paszport, a poza tym taka wyprawa tylko na 4 dni wcale mi się nie usmiecha, tylko bym się namęczyła, bo ja mam straszną chorobę lokomocyjną i po każdej nawet krótkiej podróży długo dochodzę do siebie:tak:.
Maureen- jeszcze nie mają lot dopiero o 19:35.
zocha- no to też miałas swięta, trzymam kciuki, żebys dotrwała do terminu.
 
U nas zamkneli znowu firme i przedszkole:( A pogoda cudna:tak: Tylko nie lubie tak bezczynnie siedziec w domu, co innego gdyby to byl moj dom.

Mamunia2
tez mam chorobe lokomocyjna i nie nadaje sie do podrozy. Zawsze musze swoje odchorowac.

Mama takie pytanko. Jakie polecilybyscie mi krzeselko do karmienia?? Teraz karmienie malego staje sie meka, bo kreci sie niesamowicie i przy okazji brudzi wszystko.
 
Czesc dziewczyny
Zocha
trzymam kciuki za was,napewno wszystko bedzie dobrze

Mnie to normalnie smieszy to zamykanie szkol i zakladow pracy bo snieg sobie troszke popadal.Gdyby zobaczyli naprawde jak wyglada prawdziwa zima to moze by tak nie panikowali
 
reklama
Myleene- doskonale Cie rozumiem, oj potrafią nabałaganić przy jedzeniu:-). My mamy taki
e1b25ffb38.jpeg
i jestem z niego bardzo zadowolona, bo wysokoscią pasuje też do stołu, więc jak chłopcy podrosli to zdejmowałam tackę i jedli z nami przy stole. Teraz przechodzi w ręce mojej siostry, bo my już go nie potrzebujemy, a wcale się nie zniszczył:szok:.
 
Do góry