reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam mamuski.
Sara
jak juz takie rzeczy Ci sie dzieja to pewnie zaraz urodzisz;-)
Myleene super macie z tym przedszkolem przy pracy,nie musisz sie martwic o Alusia bo zawsze mozesz sprawdzic jak sie ma:-)
Maureen u mnie dalej nic sie nie dzieje-jedynie co to dzis w nocy mialam skurcz ale tylko raz i jak sie przekrecilam to przeszlo-moj D juz sie dnerwuje i gada do malej ze jest leniwa i nie chce wyjsc.A przeziebienie dalej meczy i wszystko bylo by ok gdyby nie to ze caly czas nos mi sie zatyka i w nocy przez to sie mecze i czuje sie oslabiona,a wczoraj mialam temperature ciala 36,09 co jest dziwne bo nigdy tak nie mialam.A jak Ty sie w tej chwili czujesz??
 
reklama
kamilalopez,

och, żeby Ci już przeszło to choróbsko...
Ja czuje się dobrze, dziękuję ;-) Czasem brzuszek troszkę poboli, czy stwardnieje, ale wszystko w granicach normy :tak:,
przeziębienie wyleczone ( mam nadzieję :baffled: ).


Wiecie co Kobitki, ja teraz jestem na etapie zastanawiania się - jaki wózek ?? Kiedy dzidzia sie urodzi, Amelka będzie miała 21 miesięcy, więc wiadomo, że będzie jeszcze potrzebować wózka. Doradzcie, co lepsze - 2 osobne wózki, czy 1 podwójny ? Ja nie mam pojęcia. Mam po Amelce wózek Jane Matrix Anniversario ( gondola+ spacerówka)- z tym, że tam siadły kółka i trzeba je wymienić, teraz mała jezdzi w spacerówce Cosattio.
Zastanawiam się i zastanawiam i nic mądrego nie wymyśliłam :-D
 
Wiecie co Kobitki, ja teraz jestem na etapie zastanawiania się - jaki wózek ?? Kiedy dzidzia sie urodzi, Amelka będzie miała 21 miesięcy, więc wiadomo, że będzie jeszcze potrzebować wózka. Doradzcie, co lepsze - 2 osobne wózki, czy 1 podwójny ? Ja nie mam pojęcia. Mam po Amelce wózek Jane Matrix Anniversario ( gondola+ spacerówka)- z tym, że tam siadły kółka i trzeba je wymienić, teraz mała jezdzi w spacerówce Cosattio.
Zastanawiam się i zastanawiam i nic mądrego nie wymyśliłam :-D

ja wybrałabym podwójny wózek ale tylko i wyłącznie jeden za drugim, bo jak by ci przyszło korzystać z komunikacji miejskiej, to sie po prostu nie zmieścisz. I dodam jeszcze, ze nie pozbywałabym sie tego który masz teraz, bo może sie jednak okazać, że starsza córcia będzie wiecej na nóżkach lub będziesz malucha czasem nosiła w nosidelku ;-)
 
Maureen, Kamilalopez no z przedszkolem jest ok, tym bardziej, ze jak cos sie dzieje z dzieckiem to dzwonia do mnie lub do meza dzialu. W ciagu sekundy moge tam byc i ewentualnie czemus zaradzic.

A my dzis zapakowalismy sie w samochod i chcielismy jechac do pracy. Udalo nam sie przejechac tylko kilkaset metrow i utknelismy w korku na godzine i juz do pracy nie dotarlismy. Zasypalo nas strasznie. Przy okazji szlag trafil umowiona wizyte u GP i szczepienie malego. Utknelismy w domku:)

A jak u Was? Pada??
 
Maureen odnosnie wozka, to bym sie jeszcze wstrzymala z kupnem, bo do tego czasu Amelka moze bedzie chciala sama chodzic i bedzie miala woskowstret tak jak moj maly. Poza tym radzilabym dokupic tylko przystawke do spacerowki lub tego drugiego wozka, by mala mogla ewentualnie stawac na niej. Wozek mozesz kupic w kazdej sekundzie, ale radzilabym poczekac i rozeznac sie jak Amelka bedzie dawala sobie rade.
 
Maureen- my na początku mielismy wózek podwójny jane powertwin
!BiwnDjQCGk~$(KGrHqEH-CkEs9hf!chdBLQlV5mSDg~~_35.JPG
ale jak Alus skończył 2 latka to nie chciał już siedzieć w wózeczku, od tego czasu używamy podwójnej przystawki do pojedynczego wózeczka, takiej na której może stać lub siedzieć:tak:.
 
Dziewczyny czy kiedykolwiek korzystalyscie ze strony internetowej by zmienic cos odnosnie benefitow? Nie jestem w stanie sie do nich dodzwonic.
 
Dziękuję Dziewczyny za wszystkie rady odnośnie wózka :tak:
Chyba faktycznie wstrzymam się, aż urodzę i zobaczę jak radzić sobie będzie Amelka ;-) Póki co, to mam 2 wózki i w tamtym jane jest gondola. Tylko nie mogę nigdzie dokupić kółek, nawet na ebayu :baffled:

Myleene,

ja nie korzystałam :no:
 
reklama
Dzien dobry Mamusie

My juz u siebie w domku urlopik szybko minal i wrocilismy do codziennosci , Olivka zaczela chodzic nareszcie bo strasznie leniwa z niej bestia :szok::-D a Ola wczoraj miala 5 urodzinki strasznie szybko minelo te piec lat

Medio - co u Ciebie slychac jak Karolek no i Krzysiu podobalo mu sie w Polskiej szkole chcial wracac czy nie bardzo ?

Sara - trzymam kciuki

Kamilalopez - duzo zdrowka mam nadzieje ze te przeziabienie szybko minie i bedziesz zdrowa jak przyjdzie godzina zero :tak:

Myleene - my rowniez nie korzystalismy z tych stron. A jak Alus juz wszystko dobrze po operacji?

A my wstalysmy dzisiaj godz za wczesnie bo zapomnialam przestawic godz w telefonie i wstalismy na polski czas :wściekła/y::baffled:

Milego wstawania
 
Do góry