reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

bajeczka mi te nakladki pomogly mi zagoic sutki ale do karmienia to srednio sie przydaly bo byly zaq duze a z tego co wiem to jest tylko jeden uniwersalny rozmiar. Poza tym jak dzidzia zle chwycila to powietrze wciagala. Ale moze u ciebie bedzie lepiej.
Z tym karmieniem piersia to ja mialam lekka depresje bo tez bardzo chcialam a nie moglam.czasem z bolu to plakalam ale dalej probowalam. Przychodzily rozne specjalistki od karmienia do mnie ale ogolnie to slabo mi to pomoglo bo sutki juz byly obolale i kazde przystawienie bolalo.Podejrzewam ze gdyby w szpitalu dokladnie mi pokazano o co chodzi to byloby lepiej ale trudno.
Mialam wyrzuty sumienia bo wiem ze to dla dzidzi najlepsze ale przeciez nie o to chodzi zeby horror przezywac,bo to ma byc przyjemnosc dla matki
 
reklama
Pixi jesli tak jest to nie dobrze bo i tak juz cierpie od dawna z tego powodu bo odkad pamietam to byla jedyna pozycja w jakiej zawsze spalam i bylo mi najwygodniej-szczerze to nie moge sie doczekac dnia w ktorym znow bede mogla pospac na brzuchu:tak:
Jeszcze jedno pytanie-czy musze ze soba zabrac do szpitala dowod tozsamosci czy wystarczy tylko ksiazka z prowadzenia ciazy??
 
U mnie to samo z pozycja do spania. Uwielbiam spac na brzuchu:tak:.Przez cala ciaze sie meczylam na boku i dopiero teraz kiedy skonczyla mi sie laktacja i cycki przestaly bolec moge sobie na to pozwolic.

Ja do szpitala bralam tylko ksiazke ciazowa.Oni na podstawie tego cie identyfiukuja.Niewiem jak to jest u ciebie w szpitalu bo w niektorych dziecko rejestruja i niewiem czy wtedy nie trzeba miec dowodu tozsamosci. Ja rejestrowalam dziecko w consilu wiec nie musialam miec
 
dziewczyny czy podawalyscie lub podajecie wit d3 dla niemowlaka? bo tutaj nie kaza podawac a w polsce tak. Sama niewiem co robic. Niby mala dostaje w mleku (karmie modyfikowanym) ale nie wiem czy to wystarczy
 
kamilalopez- no zgadzam się z pixi, bo przeciwwskazań to chyba nie ma ale nie wiem, czy piersi pozwolą Ci na spanie na brzuchu;-), mi nie pozwalały przez 5 mies. po porodzie, bo tyle karmiłam, za to teraz rozkoszuję się tą pozycją na zapas, bo wiem, że za jakis czas znowu czeka mnie spanie na boku:tak::-).
 
Hej Laseczki,

my dzisiaj byliśmy w centrum na zakupach, tak jakoś wyszło, że akurat dzisiaj mogliśmy spokojnie pojechać.. Szukałam kozaków, bo mi strasznie zimno w nogi, a nie mam kozaków - a czekałam na przeceny ;-) I tak się złaziliśmy, że po przyjezdzie do domu i zjedzeniu obiadu... przysnęliśmy równocześnie ! To się wcześniej nie zdarzyło, tym bardziej z Amelką Ja się położyłam z jednej strony kanapy, Paula z drugiej strony, M. przysnął na siedząco na drugiej hi hi, a Amelka przyszła i wdrapała się koło mnie, więc ją przytuliłam i za chwilę zasnęła, no szok.. Po chwili piknął sms na komórce, więc się przebudziliśmy i poszliśmy spać na górę, na wyrka :-D I tak spędziliśmy popołudnie :cool2:
Teraz mała oczywiście lata i łobuzuje, ale to nic :-)


A ja to chyba jakaś dziwna jestem, bo nie lubię spać na brzuchu :-p I nie wiem czy wiecie, ale tej pozycji nasze piersi strasznie nie lubią, bez względu na to, czy akurat karmimy, czy nie ;-)
_________________
 
Ja tez nie lubie spac na brzuchu...
Pixi ja podaje witaminke d maluchowi. W UK nie podawalam, bo nie kazali, ale jak wrozilam do PL na jakis czas, to pielegniarka srodowiskowa, ktora nas odwiedzila, kazala podawac. Wiec podaje, napewno mu nie zaszkodzi.

Maureen
kupilas te kozaczki? Bo ja szukam takze i znalezc nie moge:((( A choruje na nie strasznie:))

Mamunia2
kiedy zaczynacie starania o kolejnrgo malucha??
Wracam na fulla:) Ale zobaczymy jak bedzie z moja pociecha i czy nie bedzie chorowal, poza tym zobaczymy czy oplaca nam sie to finansowo...Moze zmienie wowczas decyzje, bo na sama mysl, ze mam go jutro zostawic na caly dzien, ciarki mnie przechodza.
 
reklama
Myleene,

tak, kupiłam i jestem bardzo zadowolona :tak: Ja też szukałam jakiś czas, ale jeśli chodzi o buty to jestem dosyć wybredna - muszą być takie, jakie sobie akurat umyśliłam :-D Tym razem czarne oficerki, klasyczne, ze skóry, na zamek, ściśle przylegające do łydki. Kupiłam w Clarksie, przecenione z 99Ł na 55Ł ;-) Chciałam Ci wkleić fotkę, ale na stronie Clarksa ich nie ma :confused:
Życzę Ci, byś też znalazła takie, jakich szukasz :tak:
 
Do góry