reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Myleene ja nie pomogę bo nigdy tabletech ant nie brałam.
A te babki z Twojej prac to "niezłe" agentki hehe
 
reklama
Witam wieczorowa pora:))

Z innej bedzki. Powiedzcie mi jak jest z braniem pigulek anty. Zaczelam brac je po porodzie. I teraz mam taki problem. Otoz rozpoczelam opakowanie 1 dnia @, opakowanie mi sie konczy, a @ w najlepsze jest. 3 tygodnie juz!!! Opakowanie sie konczy i czas na kolejny okres, a tu jeszcze z zeszlego miesiaca nie minal!! Czy mialyscie cos takiego???

myleene a czy to jest Twoja pierwsza miesiaczka od porodu? jezeli tak to ja tez tak mialam... chyba z 2 tyg ... po wszczepieniu implanta... nie bylam u GP, ale skoro Ci sie przedluza i juz trwa 3 tygodnie to radzila bym Ci jednak skonsultowac sie z lekarzem. moze te tabletki tez nie sa dla Ciebie odpowiednie?

SARA , KAMILALOPEZ czekamy na wiesci i na Wasze maluszki...
 
Pixi a jak w tej chwili z Twoim karmieniem?Jest lepiej niz bylo wczesniej?
moje karmienie piersia poleglo na calej linii. Po 3 tyg meki poddalam sie poprostu i jedziemy na butli i mleku modyfikowanym. Bardzo chcialam karmic mala ale nie wiedzialam ze to takie trudne i moze tak zdolowac czlowieka. Na szczescie moje sutki juz doszly do siebie,laktacja ustala,dzidzia najedzona i wszyscy happy.Mam nadzieje ze tobie pojdzie lepiej niz mi o ile zamierzasz karmic piersia. Najwazniejsze zeby ci w szpitalu dokladnie pokazali jak przystawiac prawidlowo maluszka,bo mi niestety pokazali na odwal sie i stad te problemy.

Kamila,Sara trzymam kciuki i czekamy na wiesci:-)
 
co do antykoncepcji to ja nie jestem jeszcze w temacie. Dopiero w przyszlym tygodniu mam wizyte u lekarza i bede rozmawiac o tym.Jeszcze niewiem na co sie zdecyduje ale chyba na tabletki
 
Witam
U nas lenistwa ciag dalszy :-p Jutro do pracy, ja tylko 2 tygodnie i koniec. Najgorsze jest to, ze poki co nie wyobrazam sobie siedzienia w domu caly czas. Wiem, ze jak bedzie dziecko to nie bede miala czasu na nic, ale te poltora miesiaca przed porodem to zwariuje chyba. Musze sobie jakies zajecie znalezc.:sorry2:

pixi ja sie wlasnie boje, ze nie dam rady z moimi sutkami wytrwac i karmic. Mam nadzieje, ze sie uda. Bede meczyc te babki w szpitalu zeby mnie nauczyly. Wogole te moje sutki to strasznie wrazliwe.
A takie nakladki na sutki do karmienia to wogole przydatna rzecz? Bo sie zastanawialam tez w razie co nad kupnem.
 
Witam po kolejnej koszmarnej nocy:-(
Standardowo mialam zero spania w nocy,usnelam jakos o 7 rano i pospalam okolo 4 godzin,chorobsko dalej w takim samym stopniu mnie meczy i juz nie wiem co mam z tym robic:-(
Pixi mam zamiar karmic piersia,nawet nie wyobrazam sobie zeby mialo byc inaczej:-)
Kornasia,Pixi zobaczymy kiedy sie zacznie,narazie nawet najmniejszyk oznak nie ma,moj D co jakis czas sie pyta czy czuje juz bole-az mi sie smiac z niego chce:-D
Bajeczka ja takie nakladki na sutki kupilam w razie czego bo tak mi tu dziewczyny doradzily-pisaly ze to naprawde pomaga a kosztowaly mnie jakos kolo £5 wiec to nie majatek;-)
 
Pixi ja mialam podobnie. Nie wyobrazalam sobie by nie karmic dziecka piersia, ale niestety nie wszystko co sobie zalozymy uda sie zrealizowac. Po ok 4 tyg karmienia piersia przeszlismy na mleko modyfikowane. Chcialam bardzo karmic sama, ale nie udalo mi sie, przeciez nie pochlastam sie z tego powodu. Mialam straszne wyrzuty sumienia i malo co, a w depresje bym wpadla z tego powodu. Jak narazie dzidziol zdrowy, niegdy nie chorowal, no oprocz tej przepukliny, ale to inna sprawa.

Bajeczka mala wymianke robimy, ty zaraz na urlop, a ja wlasnie z urlopu. Nie wyobrazalam sobie siedzenia w domu przez tyle miesiecy. Wszystko jednak tak szybko uplynelo i pora wracac. Niestety nie chce mi sie:baffled::baffled:

Medio oj co ja sie czasem mam z tymi kolezankami z pracy, to szlag moze trafic czlowieka, ale powiedzialam juz sobie, ze nie bede ingerowac w ich glupie gierki:)
 
pixi, Myleene- ja z Alusiem miałam podobnie i mimo szczerych chęci po dwóch tygodniach przeszłam na butlę( Alus za nic nie umiał dobrze złapać brodawki), na szczęscie z Domisiem poszło dużo lepiej, choć też nie bez problemów:tak:.
Myleene- co do krwawienia to ja też nie wiem co jest grane. 3 i pół tyg temu założyli mi implant i zaczęłam krwawić jakies 7 dni temu, czyli o 10 dni za wczesnie, w ogóle nie przypomina to mojego okresu, trwa dłużej niż powinno i wcale nie zapowiada się na koniec:no:, no ale ponoć tak bywa na początku, dobrze, że tym razem chociaż nie boli:-). Ale w Twoim przypadku to chyba już bym poszła do lekarza, no bo w końcu 3 tyg. to lekka przesada:tak:.
A do pracy wracasz na cały etat, czy tylko częsć?
 
reklama
Do góry