reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam dziewczyny! Od jakiegoś czasu podczytuę was i postanowiłam was się o coś zapytać. A mianowicie czy składałyście o Health in pregnancy grant i Sure start maternty grant? Ile się czeka? Wiem,ze to sprawa indywidualna,ale tak z ciekawosci pytam.a ten pierwszy benefit czekam juz 5 tygodni i cisza :( o becikowe złozyłam tydzień temu,ale rozumiem święta,nowy rok pewnie sobie poczekam.
No i kolejne pytanie jak wstawia się suwaczki?

Pozdrawiam
 
reklama
Witam dziewczyny! Od jakiegoś czasu podczytuę was i postanowiłam was się o coś zapytać. A mianowicie czy składałyście o Health in pregnancy grant i Sure start maternty grant? Ile się czeka? Wiem,ze to sprawa indywidualna,ale tak z ciekawosci pytam.a ten pierwszy benefit czekam juz 5 tygodni i cisza :( o becikowe złozyłam tydzień temu,ale rozumiem święta,nowy rok pewnie sobie poczekam.
No i kolejne pytanie jak wstawia się suwaczki?

Pozdrawiam
Co do Health in pregnancy grant ja czekalam ok 3 tygodnie od wyslania.

Suwaczek musisz zrobic sobie na stronie z suwaczkami, potem kopiujesz caly adres BBCode. Nastepnie tu na forum wchodzisz w Ustawienia, potem w Edytuj sygnature i tam w tym duzym oknie wklejasz ten caly adres bbcode. No i na koniec zapisz sygnature. I powinno dzialac. Mam nadzieje, ze jakos w miare wyraznie wytlumaczylam :sorry2:
 
Witam dziewczyny:-)
Jeszcze nie urodzilam,czekam na nowy rok:-)Dzis bylam u poloznej i nastepna wizyte jakbym nie urodzila mam na 8go stycznia i na 13go ustalone wywolywanie porodu.Poza tym jeszcze sie nie wyleczylam i strasznie meczy mnie katar-w nocy wogole nie moglam spac:-(Bylismy tez na zakupach bo musialam sobie biustonosze kupic,nie chcialo mi sie ale wole dluzej nie czekac bo nie wiadomo kiedy mojej malej zechce sie przyjsc na swiat:tak:
Bajeczka to fajnie ze zakupy sie udaly;-)Czas naprawde szybko leci,nim sie obejrzysz bedzie kolej na Ciebie:-)
Myleene jakos wytrzymasz chociarz ciezko Ci pewnie przez pierwszych kilka dni bedzie bo dosc duzo czsu w Polsce spedzilas.Jak tam Alus?
Pandorka co do zastrzyku to ja w moim planie porodu napisalam ze chce go dostac
Figleaves witaj.Co do suwaczka to jak wejdziesz w swoj profil,klikasz na dostosuj profil,wchodzisz w edytuj sygnature i wklejasz tam kod suwaczka-BBCode i zapisujesz.Mam nadzieje ze dobrze wszystko napisalam :-)A poza tym napisz troszke wiecej o sobie
 
Hej Kobitki ;-)
A ja ciągle zapakowana!!!! Wygląda na to, że Kamila mnie wyprzedzi :-D Mogłam się tego spodziewać, w końcu, jak Kuba był spóźniony to i Ten Drugi Facio nie będzie za chętny do wyjścia :-D:tak::-D Już wszyscy są zniecierpliwieni a ja jakbym odpuściła. Jakoś tak już nie myślę o tym cały czas, nie zastanawiam się kiedy itd. Szczerze mówiąc z niedzieli na pon myślałam, że to już. Miałam regularne skórcze i bóle krzyża do ok 4.30 rano ale jak usnęłam i rano się obudziłam to wszystko jakby ręką odjął. Wody mi nie odeszły, plecy mnie pobolewają, brzuch już mam na kolanach, czuję bóle i skórcze ale nieregularne, no ale przecież kiedyś muszę urodzić, prawda?? :-D:-D:-D
Jutro mam wizytę u Mid więc mi może coś powie na ten temat:confused:
Tak się śmiejemy z M, że pewnie Młody chce jeszcze pobalować w brzuchu Sylwestra :-D Szkocki termin mam na 02.01 a to są urodziny mojej mamy. Czyżby chciał zrobić babci niespodziankę??
Nie gniewajcie się Kochane, że nie za często piszę ale plecy mnie bolą od siedzenia przy kompie ale czytam reg i pozdrawiam Was serdecznie.
 
Męcze sie już chyba ponad godzine,ale tępa jestem.

Póki co napiszę coś o sobie;
Jestem mamą 2 dzieci córka prawie 10 lat i synek 3,5 roku. Teraz czekamy na naszą drugą córeczkę Lenke. Termin porodu mam na 11 marzec 2010.
Mieszkamy w Anglii 3 lata. Jestem mężatką z ponad 10 letnim stażem. No i chyba na tyle.
Idę dalej się męczyć z tą sygnaturą :(
 
Co do Health in pregnancy grant ja czekalam ok 3 tygodnie od wyslania.

Szybciutko dostałaś,ja chyba zdarze urodzic to mi wpłacą pieniążki.

Ja chyba w ogóle pechowa jestem,bo czekam tez na decyzje o Maternity Allowance 4 tygodnie :no: powinnam być już na MA od 20 grudnia no ale nic. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Figleaves co do Health in pregnancy grant to ja czekalam jakies 8 tygodni i dzwonilam tam 2 razy w miedzyczasie.
Sara moze poprostu maluch czeka na Nowy Rok :-)Zobaczymy jak to bedzie ze mna,ale w kazdym badz razie termin wywolania porodu juz mam jak cos:-)
Milej nocki mamusie
 
Do góry