reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Chyba kupimy to lozeczko ze szczebelkami :)
kamilalopez ja tu widze, ze ty juz prawie rodzisz. Szok jak to polecialo. Trzymam kciuki
pixi a twoja mala ma juz prawie miesiac, a dopiero co rodzilas. :shocked2::-D Nawet sie nie obejrze, a ja bede na porodowke leciec
 
reklama
Medio- no i jak u lekarza? Domis też ciągle boryka się z krostkami i wysypkami i dostaje tylko krem.

Miło się czyta, że tak miło i przyjemnie spędziłyscie swięta, a u nas nie było tak jak sobie wymarzyłam, nawet nie chce mi się pisać:-(.

Kinia, sara- co tam u was? Tak długo was nie ma, dajcie znać jak się czujecie i maleństwa oczywiscie, bo już pewnie macie je przy sobie:-).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Medio- no i jak u lekarza? Domis też ciągle boryka się z krostkami i wysypkami i dostaje tylko krem.

Miło się czyta, że tak miło i przyjemnie spędziłyscie swięta, a u nas nie było tak jak sobie wymarzyłam, nawet nie chce mi się pisać:-(.

Kinia, sara- co tam u was? Tak długo was nie ma, dajcie znać jak się czujecie i maleństwa oczywiscie, bo już pewnie macie je przy sobie:-).
Mamunia co się stało Skarbie, czyżby mąż nawalił???:sorry2:
Lekarka u Karolka stwierdziła,że to egzema, pytam czy na tle alergicznym, niby nie. Sucha skóra jest najczęściej przyczyną, mam smarować maścią sterydową, a jak zejdzie spaecjalnym kremem. Ponoc to bardzo częste i nie ma się czym martwić.
 
witam serdecznie :)


co do lozeczka to ja mam to pelnoszczebelkowe i jestem bardzo zadowolona.... malego zawsze widzialam jak chcialam poza tym jesli chodzi o spanko to spal w nim tylko na noc a tak to byl przy mnie caly czas... kojec, mata, fotelik... dzieki temu bardzo szybko nauczyl sie ze lozeczko slozy do spanka i nigdy nie mielismy z tym klopotu... poza tym w pozniejszym okresie mozna zdjac szczebelki i miec normalne lozko dla malucha....

a co do egzemy.... jak slusze ten wyraz to mam dreszcze.... ja o egzemie slyszalam od 2go miesiaca zycia Kacpra keidy to dostal okropnej wysypki..... ciagle tylko slyszalam ze to normalne taka sucha skrka u malucha..... masci tyle ze apteka by pozazdroscila i same sterydy:wściekła/y: ale nic nie pomagalo poza tym nie odwazylam sie smarowac malucha sterydami.... w 4 miesiacu okazalo sie ze ma skaze bialkowa wszystko musialam robic na wlasna reke bo lekarzy nie moglam sie doprosic..... po tym jak sama zaczelam dawac Nutramigen tydzien czasu i zaczelismy zauwazac roznice.... i maluch wkoncu odsapnal.... do dzis jest na nutramigenie a poza tym pije normalne mleko i je jegorty i nie ma zadnych klopotow.... a na wysypke mam specjalny krem robiony w aptace ..... robia mi to oczywiscie w PL i przysylaja bo tu nie mam szans....:no: jakby co moge podac przepis.......:)
 
Rudzia dzięki Kotuś:) Może przejdzie małemu, coś podejrzewam,że mogło być to po mydełku penaten, ja kiedyś się nim myłam tu i tam i bardzo mnie później piekło, nawet twarz mnie piekła , a "tam" to masakra była. A Ty jak się czujesz mocno mały kopie, daje pospać w nocy?
Kiedy byłaś w PL,wybierasz się niedługo może?
 
Rudzia dzięki Kotuś:) Może przejdzie małemu, coś podejrzewam,że mogło być to po mydełku penaten, ja kiedyś się nim myłam tu i tam i bardzo mnie później piekło, nawet twarz mnie piekła , a "tam" to masakra była. A Ty jak się czujesz mocno mały kopie, daje pospać w nocy?
Kiedy byłaś w PL,wybierasz się niedługo może?


oj maly to szaleje ale jest dobry dla mamusi i w nocy spi razem ze mna :) az nie wierze ze tan czas tak szybko leci byle do marca :)

a w PL bylam w listopadzie na badaniach bo tu mnie doprowadzili do takiego stanu ze mialam zagrozona ciaze:wściekła/y: wkurzylam sie wsiadlam w samolot i w domu doprowadzilam sie do ladu..... na szczescie teraz jest juz wszytsko wporzadku.....
a malucha obserwuj - mama wie najlepiej a na tutejszych lekarzy nie ma za wiele co liczyc... jak sie samemu czlwoeik nie doprosi... ehhhh:wściekła/y:
 
hej dziewczyny
My kolejny dzien zabiegany. Kupilismy jednak to lozeczko ze szczebelkami. Jak zobaczylam w Ikei to drugie z tymi plytami to odpadlo na dzien dobry. Wogole nam sie nie podobalo. :tak:
Przy okazji trafilismy na wyprzedaz w B&Q i kupilismy szafe za 50 funtow. Akurat bedzie w czym dziecka rzeczy pomiescic, a potem jak zrobimy dla malej pokoik to bedzie jak znalazl. Ale bedziemy dopiero skladac za miesiac wiec nawet fotki poki co nie wrzuce. Jak urzadzimy kacik dla malej to wtedy porobie zdjecia...

Dziewczyny powiedzcie mi jaki rozmiar stanika powinnam kupic do karmienia. Rozmiar wiekszy niz mam teraz? :confused: Nie mam pojecia jak piersi rosna bardzo przy karmieniu, a nie chce za malego kupic. :sorry2:

kamilalopez melduj sie nam co jakis czas, zebysmy wiedzialy czy juz swietowac ;-):-D
 
Witam,
a my wlasnie instalujemy sie na nowo w UK. Depresja niesamowita! Tak bardzo tu nie chce byc, ale nie ma wyjscia:((((((((((((((
 
reklama
My już po wizycie. Filip jest odpowiednio duży jakieś 15" (około 37cm). Prosiłam położną o określenie wagi małego powiedziała, że to się da zrobić, ale przyznała, że jest w tym kiepska w związku z czym proponuje zapytać doktorka na kolejnej wizycie za 2 tygodnie. Pytałam też o odciąganie mleka, bo mi już czasem ciurkiem cieknie z obu cycków. Wczoraj np. zmieniałam stanik i koszulkę 3 razy. Powiedziała, żeby absolutnie tego nie robić ponieważ istnieje ryzyko, że to może wywołać skurcze porodowe no i sam poród. Dowiedziałam się również, że w UK proponują zastrzyk po porodzie na obkurczenie macicy i urodzenie łożyska. Jeśli sami go nie zaproponują to trzeba się o niego upomnieć. Pytałam też o skurcze przepowiadające itp. Podobno są jak bóle menstruacyjne z tym, że mogą być dużo silniejsze, ale charakteryzują się tym, że Nadchodzą, odchodzą i powracają. W moczu pokazała się glukoza, ale to dlatego, że o 5.30 rano pożarłam miskę płatków czekoladowych z mlekiem. :-p
 
Do góry