reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Bajeczko ja kupiłam fridę na angielskim ebay, dla mnie była niezastąpiona:))))polecam.
Maureen widzę, że masz dwie córcie, teraz wiesz co nosisz pod serduchem?
Pozdrawiam.
 
reklama
spoznione ale szczere zyczonka dla Karolka :):):):):) super focie :)

po swietach mam takiego leniucha ze hey...... w weekend siedzialam w pracy wiec troche kalorii sie zgubilo :):):)
wigilia uplynela cichutko i spokojnie :) szoda tylko ze moj tom w czwartek robil do 3 a w piatek do 5 ehhhhhhh

a tu cichutko strasznie :) gdzie cala reszta :) lenuszki :)????
 
hej dziewczyny
pandorka fajny ten aspirator, on widze podobny jest do tej Fridy :tak:

Dziewczyny doradzcie ktore lozeczko.:confused:
To lozeczko z Mothercare okazalo sie ze ma jakies dziwne rozmiary i oczywiscie materac do tego jest dostepny w Mothercare w tych wlasnie rozmiarach. Ale ja chce kupic uniwersalne lozeczko a nie udziwnione.
Juz zamowilam w Polsce posciel do lozeczka o rozmiarach 120x60, w tych rozmiarach mam tez upatrzony materac w Toys'R'Us w dobrej cenie.
I znalazlam lozeczka w Ikei, sa prawie takie same tylko roznia sie tymi frontowymi bokami. Moze wy doswiadczone mamusie doradzicie :-p
 

Załączniki

  • 72429_PE188199_S3.jpg
    72429_PE188199_S3.jpg
    7 KB · Wyświetleń: 18
  • 72431_PE188200_S3.jpg
    72431_PE188200_S3.jpg
    5,7 KB · Wyświetleń: 19
  • 75749_PE194455_S3.jpg
    75749_PE194455_S3.jpg
    7,9 KB · Wyświetleń: 19
  • 75751_PE194456_S3.jpg
    75751_PE194456_S3.jpg
    6,3 KB · Wyświetleń: 17
Bajeczko ja preferuję łóżeczko pełnoszczebelkowe by w zawsze widzieć dokładnie maluszka, jak się coś robi,te boki z całości jakoś mi nie pasują.
 
czesc dziewczyny:-)
ja kolejnej nocy nie przespalam,gardlo juz mnie troszke mniej boli ale dalej boli i lecze sie lodami bo to jedyna rzecz co mi zawsze szybko pomagala.Dzis musze sie skonczyc pakowac do szpitala bo to juz 4 dni zostalo i nie wiadomo kiedy moze mnie zlapac a ja tylko czesciowo spakowana:zawstydzona/y:
Bajeczka ja sie zgadzam z Medio-jakos te pelnoszczebelkowe wydaja mi sie lepsze:tak: A jaki materac kupujesz?Mozesz jakiegos linka wkleic??ja jeszcze nie mam zielonego pojecia jaki materac kupie do lozeczka bo kupie dopiero jak bedziemy miec swoj dom.
 
reklama
witajcie dziewczyny
u nas wigilia minęła spokojnie i reszta świąt także.
Medio śliczny ten twój synek. Spóźnione ale szczere zyczenia dla niego sto lat!!!
Kamilalopez Jak ten czas zleciał,juz tylko 4 dni do wielkiego dnia,przynajmniej teoretycznie:-). Kuruj się i trzymam kciuki za szybki i bezbolesny porod:tak:
Bajeczka my mamy łóżeczko z mothercare pelnoszczebelkowe i jestem bardzo zadowolona.Wprawdzie kupiliśmy je na carboot sale za 30 funtow ale stan idealny,nawet jeszcze metka była.Pozniej jak sprawdzilam ile ono kosztuje w sklepie to szok przezylam-170 bez materaca:szok:.

Pozdrawiam i życze szczesliwego Nowego Roku!!!
 
Do góry