reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witajcie:))
Ale cisza na forum...znak, ze swieta wciaz trwaja:))

Fajnie Medio, ze juz wrociliscie. Jak pobyt w Pl sie udal??
A my wyjezdzamy do UK w nocy z 28/29 grudnia. Strasznie nie mam ochoty jechac!!
 
reklama
Hej dziewczyny
Ja jestem tak obzarta, ze nie mam sily do kompa siadac :sorry2:. Niby troszke wszystkiego do jedzenia zrobilam, a tyle tego ze chyba caly tydzien przyszly bedziemy to jesc. Poza tym chyba zoladek mam jakis mniejszy w ciazy, bo zjem troche i jestem pelna.
Tak wiec u nas blogie lenistwo, jutro jedziemy kupowac lozeczko i materac. Moze trafie na jakies obnizki...

Medio witaj spowrotem :-)
Sara daj znac czy jeszcze w dwupaku jestes?

A i jeszcze jedno, powiedzcie mi cos kupic do czyszczenia noska u dziecka. Bo czytalam, ze niby ten aspirator Frida jest dobry, ale on dostepny w Polsce. Czy kupowalyscie tutaj cos do noska?
 
Ostatnia edycja:
Myleene pobyt w miarę ok. Tez już mam dość Anglii, wrrr brzydki to kraj.

Dziś mój Lolek ma swoje pierwsze urodzinki:))))
A to jego focia:)))

394146.JPG

394131.JPG
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry
Medio witaj z powrotem i wszystkiego najlepszego dla solenizanta:-)
Myleene rozumiem ze napewno ciezko zostawic Ci mieszkanko w Polsce
Bajeczka ja tez mam tak jak Ty od polowy ciazy-jem czesciej ale w malych ilosciach bo strasznie szybko moj zoladek robi sie pelny:tak:
A mnie znow chorobsko zlapalo,wszystko przez D bo jak wrocil to zaraz go zlapalo przez duzy skok temperatur no i mnie zarazil.Mam nadzieje ze szybko przejdzie
 
A i jeszcze jedno, powiedzcie mi cos kupic do czyszczenia noska u dziecka. Bo czytalam, ze niby ten aspirator Frida jest dobry, ale on dostepny w Polsce. Czy kupowalyscie tutaj cos do noska?

My kupiliśmy "gruszkę" do noska w tesco za niecałe Ł4. Moim zdaniem jest dużo bezpieczniejsza niż te stare gruchy z PL, bo tylko kawałeczek można jej do noska włożyć. Ma 2 różnej wielkości końcówki i jest w plastikowym etui.

Summer nasal aspirator
 
Wszystkiego co najpiękniejsze w dzieciństwie - z okazji roczku dla Karolka :)))

Medio,

śliczne fotki Loleczka :)

Myleene,

to dziś w nocy wracacie na wyspy.. Trzymam kciuki za dobrą podróż.

Bajeczka,

kupiliście łóżeczko ? Pochwal się :)

kamilalopez,

to kurujcie się razem z D., życzę zdrówka !

Sara,

hop, hop, odezwij się jak tam sytuacja u Ciebie wygląda !! :)
 
reklama
Witam
Medio Wszystkiego naj naj naj... dla Twojego Karolka :-D:-D:-D

Maureen jutro jedziemy, bo dzis to byla masakra. Bank holiday i ludzie jak dzikusy szturmem do tych sklepow. Czekalismy prawie pol godziny az znajdzie sie jakas ekspedientka co nam pomoze z tym lozeczkiem i du....a. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jutro bedzie luzniej to kupimy, napewno sie pochwale :tak:

pandorka dzieki za info. Wlasnie widzialam tutaj w sklepie taka mala jakby gruszke, wiec kupie chyba tu
 
Do góry