reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

mamunia2,

tak, miałam już 2 usg w zeszły czwartek, ale to nie było połówkowe, tylko konsultacyjne w sprawie tego " twora ", który wykryli. Narazie się nie powiększył na szczęście. Kolejne usg mam 17 grudnia i jeśli nie będzie zmian, to chyba już mi nie zrobią, albo może jeszcze jakies pod koniec ciąży, zobaczymy.

A Twoja siostra jak się czuje ? To jej pierwszy dzidziuś ? Poznała juz płeć ?;-) ja jeszcze nie, może na tym grudniowym usg mi się uda :tak:

Myleene,

uśmiałam się na tą wzmiankę o dywanach, w polsce to przecież " swiąteczny rytuał " :-D

kamilalopez,

jak juz będziesz robić " u siebie " to z przyjemnością, zobaczysz ;-)

Idę lulkać kobitki. Dobranoc.
 
reklama
Myleene- zdam relację szczegółowo jeszcze w czwartek:-D.
kamilalopez- to ciężko okreslić które jest najlepsze bo wszystkie mają podobny skład, my wybralismy akurat APTAMIL bo łatwo się chłopcom po nie robiło kupki, a poza tym Alus innego nie chciał:tak:.
Maureen- siostra czuje się dobrze, to jej trzecie dziecko, ma już córcię 8 lat, synka 5 lat i teraz będzie dziewczynka. A ty co chciałabys mieć? Ja wiem, że najważniejsze aby było zdrowe ale masz jakies przeczucia?
Dobranoc:-)!
 
Witam Kobitki,

choróbsko nie chce przejść..

mamunia2,

właśnie nie mam żadnego przeczucia, ale chyba podświadomie myślę o synku :tak: Zobaczymy, może na tym usg teraz się dowiem..
Pozdrów siostrę ode mnie, fajnie ze też będzie mieć trójeczkę ;-)


Święta zbliżają się wielkimi krokami, a ja ze wszystkim w polu..
Nie mam jakoś weny na nic :-( Co w ogóle przygotowujecie na Święta ?
 
Witam,
jakis taki do d..y dzien sie zapowiada. Boli mnie zoladek, a poza tym, wczoraj synek tak schowal pilota do tv, ze nie mam zielonego pojecia gdzie moze byc. Obszukalam juz wszystko. Normalnie k..ca mnie bierze....grrrr.

Maureen no juz coraz blizej swiat. Jakos w ten weekend zrobie liste, co bede przygotowywac na swieta. Bratowa zajmie sie malym, a ja z mama wkroczymy do kuchni:))
 
Witam. Co tu ostatnio tak pusto:-(
Maureen ja nie wiem co bede przygotowywac na swieta,ale zamierzam malo rzeczy zrobic-tylko to na co bede miec ochote,a reszte niech szwagierka robi:tak:
Masz juz dwie dziewczyny,wiec przydalby Ci sie chlopak;-)Zycze Ci zeby tak bylo:-)
Myleene napewno znajdziesz tego pilota jak juz przestaniesz szukac;-)
Mamunia kupilam to mleko Aptamil:tak:Jakos najbardziej mi przypadlo do gustu w sklepie:-D

Ja musialam wstac o 7 rano dzis bo gdybym wstala chwile pozniej,nie dostalabym sie juz do lazienki,a mialam spotkanie z polozna.Omowilysmy plan porodu,itd. i pobrali mi krew na sprawdzenie zelaza we krwi przed porodem-Wiecie moze po co to sprawdzaja??Jakos nie pomyslalam zeby sie jej zapytac:zawstydzona/y:
Jak wrocilam to w domu nikogo,wszedzie balagan-masakra.Juz mnie to zaczyna wszystko coraz bardziej draznic-szwagierka odkad u niej mieszkam zaczela sie opieprzac i czesto zwala na mnie sprzatanie i gotowanie-pomimo tego ze sama nie pracuje:wściekła/y:Wczesniej robilam duzo bo mialam na to sily i ochote a teraz nie bede wiecznie wszystkiego robic:no:Wyszlam z domu o 8.30,wrocilam o 1 i dopiero teraz mam chwile zeby usiasc i odpoczac-do tego jeszcze obiad nie zrobiony,ale ja tego nie zamierzam robic. Musze sobie troszke ponarzekac na forum bo tu niestety nie mam komu,a nie chce moim rodzicom narzekac bo moja mama sie zaraz stresuje-nawet malymi blachostkami:-(
Do tego zaczyna mnie zgaga wlasnie meczyc-chyba przez sok ananasowy:-(
 
witam :-)
Weekend w koncu. Dzidzia troszke czesciej sie rusza od wczoraj wiec jestem spokojniejsza. :tak: W sumie nie dziwie sie, ze ona tak ospala i malo ruchliwa bo ja caly czas w ruchu jestem. Nie mialam chyba nawet jednego dnia jeszcze zebym przelezala caly, zawsze cos sie znajdzie. W styczniu jak juz bede na maciezynskim to bede odpoczywac.
Swieta u nas w trojke, ja z mezem i kuzynka. Porobimy sobie jedzonka, ale wiadomo nie bedzie to samo co u mamy. Jeszcze nie wiem dokladnie co zrobic, najpierw to musze powoli dom zaczac sprzatac, zeby nie zostawiac wszytskiego na koniec.

kamilalopez ale ci malutko do porodu zostalo. Teraz swieta niedlugo to napewno poleci ;-):-)

pixi daj jakis znak zycia bo my ciekawe i czekamy na wiesci
 
Myleene,

a sprawdzałaś w pralce ? ;-) Dzieci często tam wrzucają różne przedmioty.. Napewno się pilot znajdzie, cierpliwości.

kamilalopez,

ja niestety nie wiem o co chodzi z tym żelazem we krwi.

Narzekaj ile chcesz, w końcu po to tu jesteśmy, żeby się nawzajem wysłuchać ;-) Faktycznie nieciekawa sytuacja, najlepiej zwalić na kogoś innego sprzątanie czy gotowanie i przyjść na gotowe, z tym że teraz jesteś już w zaawansowanej ciąży i to Tobie powinno się pomagać i " obsługiwać " :tak:

bajeczko,

zwolnij troszkę tempo, nie czekaj do stycznia, musisz dbać o siebie :tak:

Ja dzisiaj mam jakiś nieciekawy dzien, bez powodu większego nie w sosie jestem, mała nie za grzeczna, a ja bym się najchętniej położyła spać, ale nie da rady :no:
 
kamilalopez- poziom żelaza sprawdzają aby wykluczyć anemię. Jeśli okaże się, że masz anemię to podczas porodu lub zaraz po będą musieli podać Ci około4-5 jednostek krwii.

ps. w Bootsie jest promocja na Fairy i chusteczki do pupy-więcej szczegółów w "ogłoszeniach"
 
Witam,
to co pisalam rano, sprawdzilo sie. Czyli dzien do d..y.

Aluskowi uwiezla przepukilna. Probowalam sama ja odprowadzic, ale nie dalo rady. Wiec pojechalam z nim na pogotowie. Oczywiscie lekarz opier...lil mnie, ze dziecko powinnam poddac operacji, bo bedzie tak stale. Normalnie az sie poplakalam. A inny lekarz stwierdzil kiedys, ze dziecko lepiej potrzymac, az skonczy rok, wowczas lepiej zniesie operacje. Wiec mu to mowie, a baranowi glupio sie zrobilo, ze tak z ryjem na mnie wyjechal, wiec zaczal sie usprawiedliwiac. Do dziecka zabral sie z taka delikatnoscia, ze mnie normalnie szlag trafil. Powinien rowy kopac, a nie byc lekarzem. U nas w szpitalu, nie zrobia zadnej operacji dopoki nie posmarujesz! Mam ich gdzies! Wole zrobic mu operacje w UK.

Maureen akurat wczoraj wstawialam pranie i przyszlo mi do glowy, ze mogl tam wrzucic pilota. Ale stwierdzialam, ze jak mama mnie odwiedzi, to moze ona poszuka, spojrzy na mieszkanie swiezszym okiem, bo ja juz nie mialam sil. No i znalazla daaaaleko pod szafa.
 
reklama
Myleene- biedny ten Alus:-(, że też się dzieciaczek musi tyle namęczyć. Ja osobiscie jakos bardzo ufam temu naszemu szpitalowi i na pewno dobrze się nim tu zajmą:tak:.
Moje aniołki spią:-), Domis już całkiem zrezygnował z popołudniowych drzemek ale za to chodzi wczesniej spać. A ja dostałam jakis dziwny list z NHS, żebym umówiła się na konsultację i mam do wyboru w naszym dziennym szpitalu albo w Warwick, tylko zapomnieli napisać w związku z czym ma ona być:-D:laugh2:, więc trochę zgłupiałam:shocked2:.
 
Do góry