reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Myleene,

biedny ten Twój synio, ucałuj go od forumowych cioteczek mocno ;-) A tego lekarza, to trzeba było porządnie obsztorcować, tylko mądrzyć się potrafią, zamiastpomagać jak najszybciej.

mamunia2,

a miałaś może ostatnio cytologię robioną ?

Moja panienka dopiero zasnęła, wcześniej próbowałam ją ululać, ale nie dało rady :cool: Znalazła sobie ciekawe zajęcie - czołgała sie po dywanie i wyskubywała palcami okruszki :eek:

pixi,

halooo, odezwij się do nas kochana z dobrymi nowinami !!;-):tak:
 
A ja dostałam jakis dziwny list z NHS, żebym umówiła się na konsultację i mam do wyboru w naszym dziennym szpitalu albo w Warwick, tylko zapomnieli napisać w związku z czym ma ona być:-D:laugh2:, więc trochę zgłupiałam:shocked2:.

Na pewno na liście jest numer telefonu, więc zadzwoń i zapytaj jakie ciasteczka masz przynieść
;-)
 
Bajeczka no jeszcze tylko 4 tygodnie-nie moge sie doczekac ale oby sie wczesniej nie zaczelo:tak:
Maureen przynajmniej nastepnym razem jak bedziesz chciala ja czyms zajac to rozsyp okruszki i juz bedziesz miec chwile spokoju:-D co do mnie to od samego poczatku ciazy nic mi nie dolegalo i bylam pelna sil zeby wszystko robic w zasadzie do niedawna i ona zawsze mi gadala ze sie dziwi ze ja taka mocna jestem bo ona w kazdej swojej ciazy ani sprzatac nie mogla bo wiecznie sie zle czula ani gotowac bo kazdy zapach u niej odrazu wymioty powodowal i wszystko jej maz robil.Ja juz jej od jakiegos czasu powtarzam ze z dnia na dzien jestem coraz bardziej ociezala,zmeczona i do tego problemy ze spaniem w nocy(co prawda juz na szczescie nie mam problemow ze spaniem ale jej wkrecam ze mam caly czas)wyglada na to ze ona ma to w d.....:wściekła/y:Ale powiedzialam ze sie nie przejmuje i juz od jakiegos czasu zaczelam coraz mniej robic a duzo sie wylegiwac i mam to gdzies:tak:Niedlugo moj D wroci i bedziemy zajeci szukaniem domku wiec wogole nic nie bede juz robic
Pandorka dzieki
Myleene biedny Alus,szkoda mi jest takich maluszkow co musza tak wczesnie operacje przechodzic:-(
Mamunia a to dziwne ze nie napisali o co chodzi,moze jakies konsultacje po Twoim zabiegu??
Milej nocki mamuski:-)
 
Dzien dobry kobietki:-)
Wlasnie sie obudzilam i czuje sie glodna jakbym conajmniej z tydzien nie jadla:-D
Tak sie zastanawialam co tam u Makty slychac,chyba o nas zapomniala!
Pixi odezwij sie bo w koncu nas ciekawosc zerzre:tak:
 
Ja rowniez witam
Dzis obudzilo mnie o 6.00 rano kopanie mojej malej. Tak mnie skopala, ze juz usnac nie moglam. :-D Zrobilam sobie kawke slaba bo jakas tak nie do zycia jestem.
A czeka na mnie dzis sprzatanie...:eek:
Najgorsze, ze nie wiem co dzis na obiad zrobic...:confused2:
 
Hej Babeczki,

Moja mała zasnęła wczoraj o 21 i wstała dziś o 5.30 :eek:
Na szczęście mężuś zabrał ją na dół i dał pospać ;-)

Za niedługo zbieramy się na zakupy, jak wróci starsza córa z polskiej szkoły sobotniej. Chociaż nie powiem, żeby mi się chciało.. Wstąpił we mnie mega wielki leń :zawstydzona/y:


kamilalopez,

ja sie teraz taka głodna budzę prawie codziennie :-D
Długo jeszcze musisz czekać na swojego D. ?

mamunia2,

pewnie, zadzwoń i zapytaj.. bo może ktoś być uczulony na orzechy, albo czekoladę ;-)

bajeczka,

ja często mam ten problem :confused2: Dzisiaj ziemniaczki, roladki z kurczaka i jakaś surówka, chociaż też nie jestem zdecydowana do końca, a czas leci :tak:

Miłego weekendu ;-)
 
reklama
Bajeczka wiem jak to jest jak czasem nie ma sie pomyslu na obiad.
Tez musze kawke zrobic sobie bo juz ta godzina a mi sie nawet z lozka wyjsc nie chce,a ostatnio popralam w koncu ciuszki dla mojego malenstwa i teraz musze je poprasowac.Wymyslilam sobie tez ze dzis upieke kruche ciasteczka:-)

Maureen jeszcze tylko 2 tygodnie:-) Udanych zakupow
Myleene Tobie chyba tez kolo 2 tygodni czekania zostalo?

Mamuski juz doswiadczone jak to jest z piciem kawy podczas karmienia piersia?-mozna,czy nie powinno sie pic? No i jak to jest z chudnieciem po urodzeniu-czy faktycznie dzieki karmieniu piersia traci sie kilogramy?
 
Ostatnia edycja:
Do góry